Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 160 958
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 1 350
  • Мнения: 738
Бях останала с впечатление, че миналата седмица бързо се получиха пуловерите и шапките.

# 1 351
  • София
  • Мнения: 3 007
Тези от чупа са лудииииии. Не са си изтеглили победителите за яке от вчерашното теглене, на въпроса защо е защото нямаме участници.Аз играя, а не печеля, но иначе няма участници! Измамници!!! Никога повече няма да им купя и една близалка, нека си ги задържат тези скъпоценни награди!Попитах ги аз не участвам ли (хахахха), не ме ли броите за участник, отговора е,че якето ще се тегли в др теглене.Ами защо, защо...нали така илииначе ще се раздадат....или?Ех КЗП....ехххх
И аз се разправят с тях. В правилата пише че участник има право на една награда в теглене, но от вчерашното теглене един участник е с три награди, а много други с по две, а мъжът ми който игра и имаше събрани точки го няма. Говорих с една госпожа, която каза че е отменено това правило. И щели да го променят и в правилата. Но не са го направила още. Направо ме загубиха тотално като клиент. Смятам да си търся правата.

# 1 352
  • Мнения: 1 260
И моите продукти от Нивея пристигнаха днес,остава да чакам само коледният пуловер от спаркса.

# 1 353
  • Мнения: X
Целия форум ли сте с награди от Нивеа Joy

# 1 354
  • Мнения: 4 572
Не, аз не съм Simple Smile

# 1 355
  • София
  • Мнения: 13 135
Целия форум ли сте с награди от Нивеа Joy

Aз не съм. Sad И награда от ДМ нямам. Дори "купичка" с кучешка храна.  Laughing

# 1 356
  • sofia
  • Мнения: 1 941
Тези от чупа са лудииииии. Не са си изтеглили победителите за яке от вчерашното теглене, на въпроса защо е защото нямаме участници.Аз играя, а не печеля, но иначе няма участници! Измамници!!! Никога повече няма да им купя и една близалка, нека си ги задържат тези скъпоценни награди!Попитах ги аз не участвам ли (хахахха), не ме ли броите за участник, отговора е,че якето ще се тегли в др теглене.Ами защо, защо...нали така илииначе ще се раздадат....или?Ех КЗП....ехххх
И аз се разправят с тях. В правилата пише че участник има право на една награда в теглене, но от вчерашното теглене един участник е с три награди, а много други с по две, а мъжът ми който игра и имаше събрани точки го няма. Говорих с една госпожа, която каза че е отменено това правило. И щели да го променят и в правилата. Но не са го направила още. Направо ме загубиха тотално като клиент. Смятам да си търся правата.
подкрепям! Аз също ще си търся правата! Това е подигравка, а играта е с покупка....за луди ли ни имат?

# 1 357
  • Мнения: X
Аз трябва да ходя до ДМ ,да си взема изкуствените мигли ,ама ме мързи нечовешко много Joy

# 1 358
  • варна
  • Мнения: 263
[/img]    Някой получавал ли е подобно съобщение и знае ли за какво става въпрос?

# 1 359
  • Мнения: 36 457
Тези от чупа са лудииииии. Не са си изтеглили победителите за яке от вчерашното теглене, на въпроса защо е защото нямаме участници.Аз играя, а не печеля, но иначе няма участници! Измамници!!! Никога повече няма да им купя и една близалка, нека си ги задържат тези скъпоценни награди!Попитах ги аз не участвам ли (хахахха), не ме ли броите за участник, отговора е,че якето ще се тегли в др теглене.Ами защо, защо...нали така илииначе ще се раздадат....или?Ех КЗП....ехххх
Това е порочен кръг - аз пък не играя, защото нещо не ми хареса предишната им игра. Преди години печелех от тях, но последната игра не ми допадна и реших да пропусна и тази...

П.п. аз не участвам в игрите на Нивеа.

# 1 360
  • Мнения: 2 127
И на мен Спиди преди малко  ми достави подаръка от Nivea Baby! 😋Happyyy😊😊😊

# 1 361
  • Мнения: 2 404
едно въпросче, в играта на вафли Боровец, си виждам името, но не намирам никъде телефон за да се свържа с тях и да проверя дали съм аз. Някой случайно да има телефон за контакти

# 1 362
  • Карнобат
  • Мнения: 689
едно въпросче, в играта на вафли Боровец, си виждам името, но не намирам никъде телефон за да се свържа с тях и да проверя дали съм аз. Някой случайно да има телефон за контакти


Коя тяхна игра?

# 1 363
# 1 364
  • Мнения: 409
didi62, измама е! Не си давай никакви данни, най-малко ще ти искат пари. Само днес във фейса видях още две-три "спечелили"

Общи условия

Активация на акаунт