Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 160 966
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 1 575
  • Мнения: 11 730
За депозиране на сума в профил в НЛ с чужда карта (дори и на съпруг/а), сме обсъждали десетки пъти в темите, пише го и в правилата, доколкото помня. Не може с твоя карта да зареждаш профил на съпруг, майка, баща и т.н. и после той/тя при печалба да си ги изтегли, а също и ти не можеш, защото макар и заредени с твоя карта, данните на профила са на друг човек. Имало е разправии и друг път. С твоя карта си зареждаш само твоята сметка и пак ще искат удостоверение, че картата е твоя преди да изтеглиш парите, но няма да има проблем.
Най-лесно е депозиране през Изи Пей. След това се иска само ЛК за верификация и в повечето случаи е еднократно, само при първо теглене.
И пак през Изи Пей, не може с твои данни от ЛК (искат ги при депозиране), да заредиш чужд профил в НЛ (макар и на близък). Може само в личния си профил да депозираш, за да няма проблем после при евентуално теглене на печалба.

Леле, то над 50 нови игри. Кога ги нащракаха! Ще видя има ли демо версия, да видя за какво иде реч. Дано в неделя/понеделник вече пуснат празничните бонус игри (ако ще има като миналата година).

# 1 576
  • Мнения: 1 970
За притежателите на карти Мастеркард от ОББ - игра, изискваща регистрации на ПОС-бележките от направените с картата покупки
https://www.ubbmomenti.bg/?utm_source=Abv.bg&utm_medium=Wall … n=Mastercard_Xmas

# 1 577
  • Русе
  • Мнения: 2 605
За мен най- лесния начин за депозиране е Кештерминала- така "държа живи "профили на мамам и свеки, но когато се "наложи" да се тегли, ги пращам тях в Изипей Simple Smile

# 1 578
  • Мнения: 1 775
За мен най- лесния начин за депозиране е Кештерминала- така "държа живи "профили на мамам и свеки, но когато се "наложи" да се тегли, ги пращам тях в Изипей Simple Smile
Наистина през кештерминал е най-лесно и така може да вкараш, на когото искаш пари стига да знаеш ЕГН.

# 1 579
  • София
  • Мнения: 448
има бонус в НЛ за игри.

# 1 580
  • София
  • Мнения: 1 234
има бонус в НЛ за игри.
Нещо по конкретно, че на мен освен със залог за спорт, нищо друго не ми излиза.

# 1 581
  • София
  • Мнения: 14 661
има бонус в НЛ за игри.
Нещо по конкретно, че на мен освен със залог за спорт, нищо друго не ми излиза.

Депозиране иска при мен и дава бонус 50 процента от депозита.

# 1 582
  • Мнения: 1 775
Бонус игри при зареждане на сметка.Ако заредиш получаваш 50% бонус до 10лв.

# 1 583
  • Мнения: 139
има бонус в НЛ за игри.
Нещо по конкретно, че на мен освен със залог за спорт, нищо друго не ми излиза.
При мен излиза с депозит.

# 1 584
  • Мнения: 14 777
И при мен-депозираш 10 лв,дават още 5.

# 1 585
  • Мнения: 11 730
има бонус в НЛ за игри.
При депозит.
Не шашкай така народа Satisfied

# 1 586
  • Мнения: 2 516
Да, и ги въртиш до Нова година, за да ти се прехвърлят евентуално по сметката...не могат да пуснат чисти игри, без залози...

# 1 587
  • Мнения: 1 775
Освен това сумата, която ще получите като бонус трябва да се превърти 5 пъти.

# 1 588
  • Мнения: 224
На профила на ММ имаше 20 лв бонус на новите игри, а на моя 15 лв. Естествено нищо не даде, но здраве да е.

# 1 589

Общи условия

Активация на акаунт