Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 160 941
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 1 620
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 174
При мен само отстъпки и едно барче. Заявих си го, ще ми дойде идеално за коледния календар на ММ- ще ми спести един ден умуване какво да му купя 😊
Понеже за пръв път заявявам, ако после се докопам до др награда, мога ли да я заявя на себе си? Май по добре с неговите данни? Има ли ограничение

# 1 621
  • Мнения: 1 775
Регистрирах една спирала за братовчедка и спря да пуска.
Маргарита ще получиш каквото си регистрирала. То така става объркване, ако си оставиш няколко страници отворени.

# 1 622
  • София
  • Мнения: 448
Много нечестно с тези бонуси. Аз редовно вкарвам пари,даже преди 2 дни бях депозирала 20лв. ММ депозира по-често от мен нито сега има бонус нито миналият път.
Пробвай да кликнеш в/у история бонуси,аз там видях,че имам,иначе ми излизаха само спортните

# 1 623
  • Сф
  • Мнения: 10 640
Дм пуска, кликайте повече

# 1 624
  • Мнения: 278
Дм пуска само овесени барчета.

# 1 625
  • Мнения: 33
В DM записах една приятелка, но не видях никъде ваучер за изтегляне, а когато пробвах втори път да я запиша ми изписа, че само веднъж се участва. Сега къде да го търся този ваучер.

# 1 626
  • Мнения: X
Вече ми пуска само ваучери

# 1 627
  • Мнения: 2 836
Може ли линк за Дм играта ?

# 1 628
  • Мнения: 160
...започнете да уреждате целия град по азбучен ред....а после оплювате Пеневи,Смилянови,Русинови и т.н....ми то това е по-зле от тях....заради такива някой не можем да се уредим и с един подарък Wink

# 1 629
  • София
  • Мнения: 3 948
Спечелих ваучер от Юск преди секунди, обаче вчера си използвах този, който стана от объркването. Дали ще ми дадат още един? :O

# 1 630
  • Мнения: 987
Линка за играта на ДМ е пуснат малко по-нагоре.
Това е игра за подаръци така че всеки регистрира или прави подаръци на който и колкото си поиска.
На мен ми пускаше само лигавник и барче и не заявих нищо.
Късмет на всички.

# 1 631
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
...започнете да уреждате целия град по азбучен ред....а после оплювате Пеневи,Смилянови,Русинови и т.н....ми то това е по-зле от тях....заради такива някой не можем да се уредим и с един подарък Wink
ние какво сме виновни , че не виждаш навреме? Защо да не направи подаръци на п;приятелки...

# 1 632
  • Мнения: 272
Случвало ли ви се да играете в НЛ на някоя игра и да и падне сигнала когато печелите???

# 1 633
  • Мнения: 160
да,правете,но после не плюйте другите , не ме разбирайте погрешно,.... това е същото Simple Smile
аз дори и не играя там....просто са все не нужни за мен неща Simple Smile

# 1 634
  • София
  • Мнения: 1 242
Случвало ли ви се да играете в НЛ на някоя игра и да и падне сигнала когато печелите???
На мен ми се е случвало, случвало ми се е много пъти и да забива, при положение, че съм с изключително бърз интернет.

Общи условия

Активация на акаунт