Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 160 883
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 1 680
# 1 681
  • Мнения: 200
Не разбрах защо е нужно да се правят снимки на дебитни карти, нали все пак на НЛ им трябва банкова сметка, а банковата сметка няма срок на валидност. Никога не бих си снимала дебитната карта?!
Що за правила са това от НЛ??

# 1 682
  • Мнения: 405
Не можах да го споделя...затова само написах инфото!😉

# 1 683
  • Мнения: 200

Спечелила съм (нямам мейл, но си познах номера ) Simple Smile

# 1 684
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Ех, има инициали, които съвпадат с  моето име, но цифрите на телефона се разминават Confused

# 1 685
  • София
  • Мнения: 227
Нещо не ме разбрахте за НЛ, картата (пластиката) за която иска удостоверение не съществува отдавна понеже изтече, затова имам издадена нова карта (пластика) с други номера съответно, с която депозирам пари в НЛ от както съм си я получила, и не мога да разбера защо искат да верифицирам карта, която не съществува. Ще праря снимки на новата ми карта с която съм верифицирала в момента, но на стара карта няма как да им пратя снимки. надявам се сега по ясно да съм обяснила  случая
Добре де,новите пластики,не са ли ви със същия номер като старите?Моята,от която депозирам,също изтече и на новата цифрите са и същите,само валидността и секретния код са различни.  newsm78

# 1 686
  • Мнения: 200
Това е абсудно да си снимам от двете страни картата за верификация в НЛ... Някой може да пазарува с нея...

# 1 687
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 174
Не разбрах защо е нужно да се правят снимки на дебитни карти, нали все пак на НЛ им трябва банкова сметка, а банковата сметка няма срок на валидност. Никога не бих си снимала дебитната карта?!
Що за правила са това от НЛ??
Снимките на дебитната карта и искането на банкова сметка са две различни неща- картата я искат ако сте вкарвали през нея пари в профила, иначе не. Банковата сметка пък я искат ако заявите теглене през нея, а не  през Изипей да речем. Ако не желаете да си снимате банковата карта, отивате и си пускате паричките за депозит през Изипей или друг начин. Аз лично не виждам драма като си снимам банковата карта. За да я ползва някой има две опции- или физически- ще му трябва И пинкод, или онлайн- ще му трябва И паролата ми за онлайн оторизация. Измамите с дебитни/ кредитни карти не стават със знаене само на един номер 😉
Лично мнение 🙂

# 1 688
  • Мнения: 200
Когато пазаруваш от чужд сайт не ти иска 3д парола.

# 1 689
  • Русе
  • Мнения: 2 603
А и не искат целия номер на картата, закриваш там някакви цифри..

# 1 690
  • Мнения: 200
Ок щом е така е добре. Благодаря за пояснението.

# 1 691
  • Елхово
  • Мнения: 1 393
Донесоха ми гифт картата на Белла!

# 1 692
  • Мнения: 2 001
Когато пазаруваш от чужд сайт не ти иска 3д парола.
Не винаги, зависи от сайта.

# 1 693
  • Мнения: 272
А и не искат целия номер на картата, закриваш там някакви цифри..

Отзаде трябва да си снимате последните 3 цифри,на мене навсякъде ми иска парола няма значение къде съм влезнала да поръчвам и то поръчката ми идва като смс на телефона заедно с паролата която трябва да въведа.

# 1 694
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Забравих да споделя - отидох днес да си взема таблетките за съдомиялна от ДМ, но реших междувременно да си харесам и лак за нокти. Та рея се аз по щендерите, гледам и избирам, сравнявам цветове, цени и т.н., и в един момент две от момичетата, минавайки покрай мен ме събуждат от транса, хващам разговора им от „и трябва да отделим кленовия сироп, таблетките за съдомиялна и крема за лице, днес ще дойдат да си ги получат“ Grinning А, викам, аз съм за таблетките Grinning Взех си ги и лак си купих, един подарък избрах и си тръгнах доволна Simple Smile Обаче и те много неориентирани бяха, очакваха ваучер да им нося разпечатан, добре че не се запънаха. Карта не ми поискаха, но ме припитаха за име и дата на раждане, за да се убедят, че съм аз Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт