Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (81) - декември 2018

  • 160 790
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 1 695
  • Мнения: 272
А и аз не вижам никъде разлика,като депозираш или плащаш нещо тези данни си въвеждаш в полето за плащане или депозиране - целия номер който е от предната страна и последните 3 цифри отзаде.Както се казва те ги имат вече тези данни.А със снимката само сверяват да не се окаже че някое трето лице злоупотребява,защото доколкото прочетох те имат и право при злоупотреба да подадат сигнал в полцията които да отидат на адрес,защото те следят и всички айпита.

# 1 696
  • Мнения: 200
Едно е да направиш плащане през payment система и да не ти пазят данните в БД, а друго е да им пратиш снимка.

# 1 697
  • Мнения: 1 467
При положение че закриваш част от данните , какъв би могъл да е проблема.

# 1 698
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Не разбрах защо е нужно да се правят снимки на дебитни карти, нали все пак на НЛ им трябва банкова сметка, а банковата сметка няма срок на валидност. Никога не бих си снимала дебитната карта?!
Що за правила са това от НЛ??
Снимките на дебитната карта и искането на банкова сметка са две различни неща- картата я искат ако сте вкарвали през нея пари в профила, иначе не. Банковата сметка пък я искат ако заявите теглене през нея, а не  през Изипей да речем. Ако не желаете да си снимате банковата карта, отивате и си пускате паричките за депозит през Изипей или друг начин. Аз лично не виждам драма като си снимам банковата карта. За да я ползва някой има две опции- или физически- ще му трябва И пинкод, или онлайн- ще му трябва И паролата ми за онлайн оторизация. Измамите с дебитни/ кредитни карти не стават със знаене само на един номер 😉
Лично мнение 🙂

+ че и средните цифри от картата се закриват при верификация. Когато се прочетат условията ясно се разбира.

# 1 699
  • Мнения: 3 010
На мен и мъжа ми поискаха ваучера + лична карта в DM, даже поискаха да се разпишем на разпечатания ваучер, че сме си получили наградите. На дъщеря ми се падна парфюм/тоалетна вода на Адидас (не го знам точно какво е) и като е отишла да го вземе са й дали голям пакет мокри кърпички, но тя настоявала за парфюма. В крайна сметка го получила, но бил без накрайник за пръскане, обаче късно го видяла.  #Crazy

# 1 700
  • Мнения: 14 715
Ама работата е малко Сърби,боли... Хем не спазване на правила,хем бонуси монуси ако може,хем да теглим и нищо да не искат като документи. Ами няма как. Вие ако заявявате по 20 лв ,има хора с по 2000 че и повече. Не може така без документи,без данни да се изплащат и си го пише в правилата. Ако ви притеснява нещо и не искате да си давате данните,не играйте. Аз играя и в други сайтове,и там е така.

# 1 701
  • Мнения: 1 467
А ЛК вече навсякъде искат, даже и в Еконт, дори когато изпрщаш нещо..
Мисля че не е нужно да се вкарва паника, че НЛ искали снимка на лична карта или дебитна ( със закрити половината от цифрите..)

# 1 702
  • Мнения: 1 799
Явно във всеки ДМ е различно. Днес успях сутринта да заявя коледна топка чай Ahmad tea на моя приятелка, пихме кафе 1 час на обяд и отидохме в ДМ. Списъците ги нямаше още, сверяваха ваучера от телефона ми, нейната лична карта - име и дата на раждане, но всичко беше вярно и й дадоха да си избере от наличните в магазина.

Последна редакция: пт, 14 дек 2018, 15:16 от poems

# 1 703
  • Мнения: 200
А ЛК вече навсякъде искат, даже и в Еконт, дори когато изпрщаш нещо..
Мисля че не е нужно да се вкарва паника, че НЛ искали снимка на лична карта или дебитна ( със закрити половината от цифрите..)
Не вкарвам паника, просто не ми беше ясно какво точно съдържа снимката на кредитна/дебитна карта.

# 1 704
  • Бургас
  • Мнения: 1 628
https://picantina.bg/promo/winners
1. Вера Асенова / 0878112ХХХ / №063160
2. Lora Stoynova / 0889715ХХХ / №9742254
3. Михаил Иванов / 0899613ХХХ / №020665
4. Велислав Великов / 0888923ХХХ / №026555
5. Данаил Димитров / 0876289ХХХ / №635887
6. Албена Станчева / 0896215ХХХ / №166024
7. Петя Борисова / 0878956ХХХ / №0058318
8. Николина Джамиарова / 0879382ХХХ / №003461
9. Борислав Найденов / 0899176ХХХ / №008438
10. Гинка Иванов / 0876795ХХХ / №066128

# 1 705
  • при късмета
  • Мнения: 23 868
Взех си пуловера от спаркс. Горе-долу бива. Става ми поне

Петя, дори да не си депозирала с карта в НЛ, си се съгласила с правилата. А си пише всичко там, включително, че се верифицират документи, как и кои.
Ако някой може да направи нещо с документ на снимка, то дали ще разполага със снимка на банкова или на лична карта е все едно. А без снимка на личната карта също няма да изтеглиш пари от там

На втория профил не можах да превъртя парите от бонуса.

# 1 706
  • Мнения: 991
Тази сутрин и аз имах награда от ДМ. Първо ми се падна "кремче за дупе", а после крем на Билка. Докато се усетя кой прозорец да затворя, се озовах с бебешкия подарък. Ще се ползва, ама малко разочарована останах, че исках този път нещо за мен.Smile
И от шаш и паника съвсем изключих да сваля ваучера, а само скрийншот му направих... На майка подарих топка за елха. (Излишно е да казвам, че пак не свалих ваучера Flushed)
Много интересно беше, че пускаше ту подарък, ту ваучер за отстъпка. Цъках, цъках, ама нямаше повече награди. И да, бях готова да подаря неща на мои близки, без да ги искам после за мен.
Утре сигурно ще пробвам да мина през магазина, пък дано всичко да е точно.

# 1 707
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
Излезли са печелившите в Кауфланд -коледен календар

# 1 708
  • София
  • Мнения: 515
Аз нямам проблем с пращането на дебитната ми карта, въпреки че в нея  се въртят доста големи суми, даже нищо и не закривам.

И не, никога при изтичане на пластиката и смяната й не съм имала същите цифри като от старата пластика и на новата.

Може ли линк към печелившите от Кауфланд, нещо не се оправям с намирането им

# 1 709
  • Мнения: 11 558
https://www.kaufland.bg/igri-promocii/igri.html#nashite-pechelivshi

Хм, само на кирилица ли генерира печелившите имената? Аз попълвах на латиница.

Общи условия

Активация на акаунт