Майки от "Гео Милев", "Редута" и "Слатина"

  • 46 033
  • 185
  •   1
Отговори
# 60
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Именно. Отново общината ще се натъпче с пари, вместо да си свърши работата.

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 16:26 от Не се сърди, човече

# 61
  • Мнения: 1 799
Да попитам за добър детски зъболекар в Слатина, за първоначален преглед.

# 62
  • Мнения: 16 868
Аз живея до парка. Страшно е, особено при хубаво време. Да не говорим, че няма къде да се движиш по тротоара  от паркирали коли.

# 63
  • Мнения: 141
Здравейте,ще съм благодарна, ако споделите къде най близо до блок 16 в кв. Христо Смирненски има часовникар? Мерси много.

# 64
  • Мнения: 1 799
Здравейте,ще съм благодарна, ако споделите къде най близо до блок 16 в кв. Христо Смирненски има часовникар? Мерси много.
Сещам се за една жена на пазара в Слатина, отстрани до ресторант Слатина, срещу пици Попай.

# 65
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Здравейте,ще съм благодарна, ако споделите къде най близо до блок 16 в кв. Христо Смирненски има часовникар? Мерси много.

В Скай Сити имаше един, долу, при супермаркета. Но не съм много доволна.

# 66
  • Мнения: 141
Благодаря много за отговорите за часовникаря.

# 67
  • Мнения: 209
Здравейте, това е линк, на който можете да гласувате за или против сте за въвеждането на зона за платено паркиране в нашите квартали:  ↓ 

so-slatina.org

Разпространете го ако можете! Green Heart

# 68
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Това не беше ли преди месеци? Доколкото си спомням, за район Христо Смирненски обявиха, че няма да има зелена зона. Или се лъжа?

# 69
  • София
  • Мнения: 634
Имам един , може би, много откачен въпрос - имам ли право да направя гаражна разпродажба от двора ни на нови дрехи, купени за мен и с погрешен номер ?

# 70
  • София
  • Мнения: 634
---Понеже няма отговор на въпроса ми,  се отказвам от него и ще помоля админите да го изтрият - благодаря..

Но имам нов въпрос :
Някой знае ли какво се случва в парк Гео Милев - адска лудница е ?  Няма начин да се издържа така - все едно ми думка музиката и кряскането в стаите. Пълен кошмар е.

# 71
  • Мнения: 4 550
Прязник на район Слатина о т   днес до 5 юли.

# 72
  • Мнения: 628


Това е програмата.
И аз броя часовете до края и дано няма повече такива събития.

# 73
  • Мнения: 1 799
Не можах да разбера кога, къде и кой цирк ще е в Гео Милев. Минава една кола с мегафони да рекламира, ама нищо не й се разбираше.

# 74
  • Мнения: 1 127
Циркът е Йорита. От ДГ на детето ми връчиха талон за безплатно посещение на дете до 7г. Обаче нищо друго не пише на него. Иначе и при нас обикаля колата с мегафона, но не се заслушвам, понеже не мисля да ходим.

Общи условия

Активация на акаунт