Пазаруване онлайн от www.blackbetty.bg ?

  • 10 389
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 828
Уважаема г-жо ........,

Уведомявам ви, че вашия случай ще бъде прекратен за разглеждане тъй като търговецът не отговаря на нито един опит за контакт с колегите ни от ЕПЦ Полша. Вероятно става дума за измама. Поради невъзможността за контакт и установяване на връзка с него ние прекратяваеме разглеждането на случая ви.

Не знам да съжалявам ли,че затварят или да се радвам.... Не се притеснявайте ,скоро ще се появят с ново име и пак ще пазарувате преоценени маркови парцали. Откакто се регистрират фирми с 2 лв.капитал станахме офшорна зона

# 31
  • Мнения: 5 317
Аз вчера направих 2 поръчки.Днес имам e mail    че са изпратени.

# 32
  • Мнения: 3
Здравейте!
Аз също пострадах от некоректното отношение на този сайт. Докато правех поръчки и всички дрехи ми бяха по мярка - нямаше проблем, но върнах две пратки декември и все още чакам да изплатят обратно парите ми. Пуснах жалба в КЗП, но като гледам отзивите ви, ще е глас в пустиня...

# 33
  • Мнения: 280
Мен ми харесват, не защото са чак толкова преоценени/намалени парцалите. И сега по веригите има и по-добри от техните оферти. Хубавото им е, че всичко го виждаш пред себе си. Не ходиш в магазина да ровиш и я видиш, я не. Тук пък има риск - мериш-не става и трябва да връщаш, но все пак е по-спокойно.

# 34
  • Мнения: 5 317
Днес получих 4 артикула,за цената си са перфектни. Е,едното не ми е по размер,но няма да го връщам.Като цяло-доволно.

# 35
  • Мнения: 992
Аз получих днес кецове, които чаках повече от месец, но чакането си струваше, страхотни са.
Да вземем да си направим тема- несполучливи покупки от Blackbetty  hahaha за да не ни се налага да връщаме  Mr. Green

# 36
  • Хасково
  • Мнения: 40
Върнах стоката на 13.12.2018, все още не съм си получила парите. Писах им безброй мейли- безрезултатно.
Сигнализирах дори комисията за потребителите на 18.01.2019 и до този момент-нищо.
Безкрайно разочарова съм от лъжливи и измамни търговци като тези, а също и от безсилната ни държава, която не може да защитава гражданите си.ConfusedConfoundedTriumph

Аз върнах поръчка на 22.01. ,....... До момента още си чакам парите . И на мен ми отговориха,че имат проблем с онлайн банкирането. Това много дразни ! Предлагат ми ваучер или да приспаднат парите от друга поръчка . Вече един път част от поръчка връщах и имах приспадане от следваща поръчка , но сега си държа на парите. Вече чакам 3 седмици 😡 Това е крайно некоректно ! Ще им дам шанс още една седмица и ако не си видя парите в сметката , ще алармирам агенцията на потребителите .

# 37
  • Мнения: 828
Аз получих днес кецове, които чаках повече от месец, но чакането си струваше, страхотни са.
Да вземем да си направим тема- несполучливи покупки от Blackbetty  hahaha за да не ни се налага да връщаме  Mr. Green
За съжаление тук не става дума само за несполучливи покупки. Моето яке (мъжко) беше за подарък - като цяло не беше лошо за парите си, нямам забележки към качеството му. Обаче просто не стана на човека, за който беше купено. По същия начин можеше да си купя нещо за мен, което ми е малко/голямо, но като качество да си отговаря. Просто доволните от покупките са тези,на които никога не им се е налагало да върнат поръчка. Това не значи, че следващия път няма да се окажат в нашата ситуация и да си чакат парите по 3-4 месеца. Аз лично си направих изводите, има достатъчно други онлайн магазини,които предлагат евтини и по-добри продукти и са коректни.Жалко само за потребителите, които още си чакат парите за върнатите стоки. На мен ми е достатъчно, че КЗП в Полша по адрес и седалище на фирмата в прав текст ми написа,че става дума за измама... повече няма какво да експериментирам

# 38
  • Мнения: 280
Добре де, тия от КЗП Полша нямат ли сила да им стегнат малко връвчиците на сайта?

А като цяло страницата ми прилича на английския HM преди години, в който се пускаха поръчки до английски адреси, с английски, немски имена (даже имаше едни г-жи си слагаха имена на профилите като Arnold Schwarzenegger, а аз имах над 10 профила с английски имена) и ако мине-мине. Ако получиш нещо-получиш и въобще не може да си помислиш за връщане:) Парите си чакаш с време, но определено ги връщаха. Самото надиграване доставяше наслада:)

# 39
  • Мнения: 3
Само за целите на информацията да се отчета - след 2 месеца ми върнаха парите.Никога повече няма да съм техен клиент.Добрият търговец е такъв до края и във всичко.А не само когато взема парите.По-жалък сайт с по-некъдърно обслужване не съм виждала.Късметлии са тези,които не им се налага да връщат дрехи и да чакат пари от blackbetty.За съжаление в онлайн пазаруването често се налага връщане на стоки.Повече тук няма да рискувам.
Същият случай и при мен. Поръчах ботуши, наложи се да ги върна, защото се оказаха малки. Вече повече от месец чакам да ми възстановят сумата. Изписах им поне десетина писма, отговориха ми едва след петото - имали проблем с международното онлайн банкиране и не знаят кога ще могат да оправят проблема и възстановят парите. Предлагат да ми дадат ваучер, ако не искам да чакам.
Възмутена съм, изключително некоретни що се отнася до връщане на пари. Смятам и аз другата седмица да пиша до КЗП.
Bellа-li ти как успя да справиш с проблема? Аз телефон техен никъде не откривам, само мейл, и пиша ли пиша, а те когато решат отговарят или не.
Предлагам всеки пострадал да пусне сигнал и до Господари на ефира.

# 40
  • Мнения: 1 977
Имам доста поръчки от сайта и винаги съм оставала много доволна. Досега не ми се е налагало да връщам продукти. Напоследък обаче сякаш няма много нови артикули. Ще ме е яд, ако преустановят дейност.

# 41
  • София
  • Мнения: 902
Нищо ново няма от около две седмици. Даже и мейли не пускат. Имам висящи поръчки, дано да дойдат.

# 42
  • Мнения: 1 977
Freya, на статус на поръчките пише ли изпълнен. Ако не, пиши им утре съобщение във фейсбук. Аз там съм се свързала с тях, когато съм имала въпроси, и са ми отговаряли много бързо.

# 43
  • Мнения: 5 213
Изглежда, че няма да има повече blackbetty и уж се готвят да си сменят името, но едва ли. Почти нищо не е останало налично.
Имам поръчка от март, която не е изпратена и не вярвам да бъде изпратена.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, аз също имам една поръчка от март, която няма да бъде изпратена. Писахме си имейли, но без резултат. Явно са приключили. Поне сме спестили пари. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт