black latte

  • 17 676
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7
Днес пих за първи път,на вкус е сладниково,и нямаш много апетит,понеже аз обичам доста да си похапвам
Za 20 dena sam svalila 2 kg.


ima li efekt

# 31
# 32
  • Мнения: X
Блек Лате са ИЗМАМНИЦИ, поръчах си от сайта им, после ми се обади от немски телефон жена, говореща развален български да уточним подробностите, стана ми ясно, че нещо не е на ред и затворих, на края на месеца разбрах, че е импулсен телефон 1 Евро минутата Simple Smile ))

# 33
  • Мнения: 1
Zdraveite....piq go veche mesec....i ne sam svalila nito 1 kg.......daje pih kazala che imam poveche apetit ot nego.....st4ashno sam razocharovana.....

_________________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: пн, 29 апр 2019, 15:27 от AnMary

# 34
  • Мнения: 2
Здравейте .... искам да споделя за Black latte в българия Си поръчах и ми го изпратиха със слим капки и подейства пиех го няколко дена и спрях ограничавах се от доста неща имам и поставена спирала против забременяване лекарката ми каза че от нея имам голям апетит за храна и е така затова Сега си поръчах отново 7 пакета платих 250 евро и не получих слим капки странно и вече го пия 4 дена но при Мен нещо несе получава имам голям апетит за хранене съмнявам се далие от поставената спирала... 😐😐😐

Цитат
Zdraveite  .... iskam da spodelq za Black latte v bulgaria Si porachah i mi go izpratiha sus slim kapki i  podeistva pieh go nqkolko dena i sprqh ogranichavah se ot dosta nesta  
imam i postavena spirala protiv zabremenqvane   lekarkata  mi kaza che ot neq imam golqm apetit za hrana i e taka zatova Sega si porachah otnovo 7 paketa platih 250 Euro i ne poluchih slim kapki stranno  i veche go piq 4 dena no pri Men nesto nese poluchava imam golqm apetit za hranene sumnqvam se dalie ot postavenata spirala... 😐😐😐

_________________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: сб, 13 юли 2019, 12:02 от AnMary

# 35
  • Мнения: 1
Здравейте,аз вчера получих пакетчето,тази сутрин за първи път пих от него!Обещавам да пиша какъв е резултата!
Здравейте! Имате ли резултати от латето? Благодаря!

Последна редакция: вт, 05 ное 2019, 14:43 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт