Коледен календар на JYSK

  • 9 694
  • 153
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 10 210
Какво ще рече, че може да се ползва само за намалени артикули?  newsm78
Къде видя да е написано това? Пише, че може да се ползва за ВЕЧЕ намалени артикули.

# 136
  • Мнения: 738
Ползвах ваучера в Юск. Без никакъв проблем. Взех 2 неща, и двете намалени, но случайно излязоха точно 25 лева и системата не позволи да се ползва ваучер. Жената на касата опита с торбичка, но пак не стана и взех една свещ за левче Simple Smile Просто да знаете, трябва малко над 25 лева, за да се активира ваучера.

# 137
  • Мнения: X
Аха, днес спечелих ваучер 25лв, но нищо още не съм получила. Попълних формуляра, но го няма този ваучер. Не знам и до кога е годен, ако въобще ще имам време да го ползвам и въобще, ако го получа.

# 138
  • Мнения: 36 446
Има време - до края на годината са. Сигурно ще ти го пратят на 27-ми, не вярвам, че през почивните дни някой изпраща имейли в офиса им.

# 139
  • Мнения: 227
Некоректни са и с отстъпките при промоциите, имаха коледна промоция на люлеещ се стол - промоцията беше намаление от 200 на 150 лв., сега този стол е обявен отново на промоция този път обаче за 165 лв., но нормалната му цена вече е 219 лв. Въпроса е каква  е реалната му продажна цена - 219 лв. или 200 лв., как се формира и мени тя при условие, че не се продава никога на нея ? Всичкото това се прави само с една цел - клиента да си каже има намаление и да осъществи покупка поради тази причина, което индиректно означава, че манипулират клиента посредство исмислени промоции!!! Направи си плачат за оплакване прес регулаторните органи.

# 140
  • Мнения: 36 446
Защо да не се продава никога на редовна цена? Ето, аз си взех тоалетката, която беше намалена на 225 лв, а от около месец тя си е на редовната цена от 349 лв - значи, в момента се продава на тази цена. И с останалите стоки е така.
Доколкото успях да разбера - магазинът променя промо цените всяка седмица (когато излизат новите брошури).

# 141
  • Мнения: 371
 Аз също съм разочарована и не мисля дори да го посещавам тоя магазин. Моя приятел беше спечелил ваучер, който така и не получи...

# 142
  • Вестерос
  • Мнения: 38 237
А писахте ли на фирмата, за да си го получите? Понякога е нужна обратната връзка , а не да чакаме да ни го спуснат отнякъде.

# 143
  • София
  • Мнения: 1 522
Всички си получихме ваучерите Simple Smile Пишете им Simple Smile

# 144
  • Мнения: 371
то свърши вече няма и не очаквам  нищо да получа

# 145
  • София
  • Мнения: 1 522
Не пречи да опитате Simple Smile Винаги могат да изпратят ваучер Simple Smile Зависи как ще подходите Вие към тях Simple Smile

# 146
  • Мнения: 371
вижте колко нагъл отговор получих:

# 147
  • Вестерос
  • Мнения: 38 237
Напомнете му, че на някои клиенти ваучерът е бил със срок до 31.01.2019! Моят беше с такъв срок!

# 148
  • Мнения: 36 446
Сигурно ли е, че не са попаднали в папка спам или не са изтрити случайно?
Аз винаги карам родителите ми да проверяват много внимателно, когато играя с техните имейли, тъй като те не обръщат достатъчно внимание и когато писмото е от непознат за тях адрес, мислят, че е реклама или спам и го трият.

# 149
  • Мнения: 371
Напомнете му, че на някои клиенти ваучерът е бил със срок до 31.01.2019! Моят беше с такъв срок!
Вижда се какви са мизерници в случая

Общи условия

Активация на акаунт