Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 45

  • 11 570
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 12 391
Аз си мисля, че към края просто изведнъж им е просветнало, че следващия сезон ще се разказва за любов и ще се лекуват с любов и защо да не скапем всичко, та да има какво да лекуваме. И шат с балтията всички. Но специално за Марио и Зорница можеха да го направят малко по-елегантно. От друга страна аз вярвам че любовта наистина може да излекува всичко и че както каза Марио, няма рана, която да не може да зарасне. Така че има шанс да ги направят щастливи, но нямам никаква идея дали заедно. Марио повече има шанс. Зорница в момента е на абсолютното дъно, не знам какво би могло да я изправи на крака.

Я кажете откъде беше якото яке на Зори Grinning

# 736
  • Мнения: 9 374
Не само ти си правиш такива изводи, Роси. Аз също си го мисля. Като не могат да угодят на всички, то тогава никой няма да е доволен накрая, най-лесно и проблемът е решен. Само, че зад тях остава да виси един цял 5ти сезон, където ни показаха нещо смислено и красиво, а сега се оказва, че явно е без значение. До вчера уж правиха същото, но завиха рязко. Не вярвам, че всички хубави сцени и реплики, които имаха Марио и Зорница са били просто ей така. И аз смятам, че до последно са имали колебания какво да ги правят, особено като виждат какво се случва между феновете.

# 737
  • Мнения: 2 364
Mоски, Kenvelo  Simple Smile

# 738
  • Мнения: X
Не ми се говори. По-късно ще пиша.

Тема 46
http://www.bg-mamma.com/?topic=1080024.new&nomobile=1

# 739
  • София
  • Мнения: 9 557
Моски, това от спагетите ли? Мисля, че беше Кенвело.
Защо според теб Марио по има шанс, какво се промени и дали случилото се ще промени факта, че той не забелязваше друга жена и чакахме да го направи най рано в 11 сезон

Момичета, мен ме боли сърцето за седянката ни?

# 740
  • Мнения: 17 993
Здравейте,
мисля, че  поне от 5-6 епизода беше ясно, че ще има "отворен" финал, за да има опции за 7 сезон. Върнахме се там където бяхме преди. Геронията която пиеше преди - изключих и сега за името - пак пропи; Чакъров пак е на служба; Фотев го съживяват за кой ли път. И при Христо нещата не са точно на "шеста" - възстановиха му правата, но пък има драма в любовния живот . Сведващия сезон Кая трябва да се бори с жена му, която използва детето. Накрая Кая вероятно ще победи, но нали трябва да има драма?
Това със Зорница и Марио беше ясно още от изнасилването нататък. Зорница никога не е имала чувства към Марио, най-точно е да се каже че го търпеше, а след като разбра че Банков си има приятелка форсира сватбата - това бе много показателно, че не изпитва нищо към Марио, а я ръководят чувствата към Банков. ОЩе в този момент ми стана ясно, че няма да се оженят, защото ако се бяха оженили  тя щеше да е дълобоко нещастна, а като разбере истината - и той.
Но пък е гадно, че толкова дълго го залъгваше.
Мисля си, че сценаристите съвсем умишлено искаха "лош" финал, в последно време е модерно да се показва в литература и по телевизията, че животът не е цветя  и рози. И в любовта има предателства, изневери и какво ли не.
Слухове за седми сезон вече се чуват, но още преди няколко дни беше ясно че той ще се снима в друга болница. Е, вече знаем и защо.

Общи условия

Активация на акаунт