Имам нужда от съвет.

  • 3 877
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 978


Ето така и изглеждаха бузките на 2-ят ден, ама немога да кача снимката когато беше най-зле. Sad

# 16
  • Варна
  • Мнения: 6 865
Единственото което бих те посъветвала е, ако не си го направила разбира се към момента, да ограничиш храненето само до мляко, ако си започнала сокове и захранване - спри ги. Другото е да си пуснеш питанката и в този клуб, момичетата ще ти дадат добри съвети и може би най-добрия - към кой лекар да се насочиш.
Пожелавам ти бързо да се справите с проблема и повече да не се повтаря!

# 17
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Възможни варианти:
Алергия към храна - давала ли си нещо ново?
Реакция към антибиотика - Аугментин е силен антибиотик и ме смущава, че ви го е предписала за едното гърло
Само по лицето ли са петната?
Има ли други признаци - подути лимфни възли, тъмна урина?
При мононуклеоза даването на антибиотик може да доведе до подобен вид, без да е алергична към антибиотика - обаче ми се вижда малка за мононуклеоза - това е вирусно заболяване и минава само, както шарките, номера е, че много лекари го забравят. Доказва се с наблюдение на увеличен брой на вид от белите кръвни клетки - мононуклеоцити - и с биохимична проба.
Ходи на друг лекар...
Ако си в София, отиди в Детска клиника, която е до Майчин дом - долу в ниското има една 3-етажна сграда. Там са много свестни педиатрите.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 6 865
Цитат на: firebird
Възможни варианти:
Алергия към храна - давала ли си нещо ново?
Реакция към антибиотика - Аугментин е силен антибиотик и ме смущава, че ви го е предписала за едното гърло
Само по лицето ли са петната?
Има ли други признаци - подути лимфни възли, тъмна урина?
При мононуклеоза даването на антибиотик може да доведе до подобен вид, без да е алергична към антибиотика - обаче ми се вижда малка за мононуклеоза - това е вирусно заболяване и минава само, както шарките, номера е, че много лекари го забравят. Доказва се с наблюдение на увеличен брой на вид от белите кръвни клетки - мононуклеоцити - и с биохимична проба.
Ходи на друг лекар...
Ако си в София, отиди в Детска клиника, която е до Майчин дом - долу в ниското има една 3-етажна сграда. Там са много свестни педиатрите.


При Сиси обрива от мононуклеозата не беше на петна а на съвсем малки точици, беше на 8 месеца. Но си права, че лекарите забравят като че ли за тази болест. При нас първичната диагноза беше гнойна ангина - Аугментин - обрив - Зиртек - нов лекар и правилна диагноза. #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт