GoT 32 - Not today..

  • 41 311
  • 728
  •   1
Отговори
# 150
  • Дивата природа
  • Мнения: 269
а Вие какво бихте направили #ЗаТрона

# 151
  • Мнения: 1 196
Гледахте ли Емилия за Omaze:
Скрит текст:

# 152
  • София
  • Мнения: 3 715
Видяхте ли?
Скрит текст:

# 153
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Kaто цяло нищо съществено  Grinning

# 154
  • Мнения: 25 350
Започнали са повторенията по HBO. Колко време мина от първи сезон, който повтарят в момента. Колко са различни всички .. е, поне тези, които оцеляха да 7-ми сезон. Joy Обхвана ме някаква носталгия и нетърпението ми за финала става все по-голямо. Хем го чакам , хем сякаш не искам да идва.
Да, има си недостатъци сериала, както пише и в шотовете от фейса... но наистина е най-страхотното зрелище, което е показвано на ТВ екран. Поне досега... занапред ще видим.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 155
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 719
Кога са тези повторения? Прегледах тв.програмата на НВО и не го открих.

# 156
  • Мнения: 1 196
Сега. По HBO3 от 20:10 до 22:10, дават по два епизода.

# 157
  • София
  • Мнения: 27 132
Аз си ги имам всичките епизоди вече на супер ХД качество директно от ХБО, когато ги повтаряха лятото. Simple Smile
Много обичам подобни маратони на култови шоута.

# 158
  • Мнения: 1 460
Софи Търнър споделя, че Санса ще има нов костюм за атаката на Белите бродници.

The Lady of Winterfell will get a costume change in season 8 to prepare for the arrival of the Army of the Dead. The costume is not Jaime Lannister or Brienne of Tarth-style metal armor, but more like a jet-black ensemble made of thick leather or similar material. “We the idea of it being very protective and she buttons herself up,” Turner says. “I wanted her to have a bit of armor and be a bit more warrior like. She’s like the warrior of Winterfell.”

# 159
  • Мнения: 8 578
Интересно е, че ще бъде от черна кожа.Старките носят кафеви и сиви брони/доспехи.Сигурно пак ще има символика и паралел с друг герой.

# 160
  • Варна
  • Мнения: 17 933


Аря вижда за пръв път дракон.

# 161
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Имам чувството , че чакам вече години ...

# 162
  • Мнения: 5 108
Мда, и аз така... И тез г£зов€ от HBO само дразнят, един читав трейлър не пускат, мрън!

# 163
  • Мнения: 403
Хвърлят по някоя троха от време на време, но скоро ще видим трейлър, не остана.

# 164
  • Мнения: 1 961
На мен пък тез дни ми се върти една идея, че може да не са 6 епизода..примерно всички да мислят, че свършва и изведнъж да изкочат с още един последен и финала. Сигурно не е така, но ще е много яко..

Общи условия

Активация на акаунт