Имам нужда от дрешки, играчки, официално облекло

  • 13 932
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
Здравейте!Искам да помоля всички мами за дрешки и играчки от които нямате нуж да. Трудно ми е с три дечица-16,9 (момичета ) и момченце на 1.4.А и някоя от Вас ако знае някаква надомна работа нека сподели.Имам страшна нужда.

# 1
  • Мнения: 11 924
Напишете размери да децата. Повечето неща от сина ми (4г) ги раздадох, но ще погледна дали нещо не е останало.

# 2
  • Мнения: 44
Здравейте!По рано бях писало тук с молба за помощ,никой не се отзова.Ще помоля отново кой с каквото има излишно (дрешки и играчки ).Дечицата са на 15,9 (момичета ) и момченце на 1.5 месеца.

# 3
  • Мнения: 44
Здравейте мами!Обръщам се къмодернизира Вас с огромна молба за помощ -предстои ни празник на буквите,а аз и дъщеря ми няма какво да облечем.Моля Ви за нещо по официално,което ако желаете ще Ви върна след празника.Нямам финансова възможност да си закупя,понеже съм самотна майка на три дечица.

Последна редакция: вт, 19 фев 2019, 14:40 от bubanka

# 4
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Дайте повече информация за години на детето, размер дрехи, както и ваш размер.

# 5
  • Мнения: 11 565
На 9 години, какъв празник на буквите...
Зачетох старите мнения на авторката.

# 6
  • Мнения: 44
Здравейте"Дари"-детенцето е по едричка и съм записала 9 години ,защото носи размер 140.

# 7
  • Мнения: 11 565
Кауза пердута. По добре да си бяхте формулирали темата.

# 8
  • Мнения: 44
Здравейте мами! Имам нужда от играчки за момченце на 1.8 месеца и летни дрешки.Ще се радвам да ми помогнете.И за дъщерите ми -дрешки,козметика!Трудно ми е с три деца.

# 9
  • Мнения: 44
Много Моля за летни дрешки за момченце на година и осем месеца, за момичета на 15 и 9 години. Отглеждам ги сама и ми е трудно.Благодаря! 

# 10
  • Мнения: 2 882
Много Моля за летни дрешки за момченце на година и осем месеца, за момичета на 15 и 9 години. Отглеждам ги сама и ми е трудно.Благодаря! 
Писах ви на  лични.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Имам дъщеря на 7 години и дрешките й няма да паснат на вашите деца. Не отговорихте дали вие самата имате нужда от дрехи и ако да, какъв размер носите.

# 12
  • Мнения: 44
Здравейте,мами!Пак се обръщам къгъл Вас с молба за помощ.Сега на 11.05 малката ми дъщеричка има РД,нямам възможност за празненства, но иска да го отбележи.Моля Ви за помощ,кой с каквото може.Благодаря Ви предварително.

HighSpeed, Аз съм S/M.Номер 38/9. Благодаря ви!

Последна редакция: пт, 03 май 2019, 18:45 от bubanka

# 13
  • София
  • Мнения: 1 395
А на колко години става?

# 14
  • Мнения: 807
С какво бихме могли по точно да помогнем?
Малко повече информация ако може.

# 15
  • Мнения: 11 565
В кой клас е рожденичката?
Книжки за подарък?

# 16
  • Мнения: 11 924
Дари*, трябва да е първи. По-рано се споменаваше Празник на буквите. Книжка с приказки и читателски дневник са хубав подарък.

Към авторката - идея за РД с малко средства може да се направи на детската площадка, където живеете - украса с балони и надпис ЧРД, домашно приготвени сандвичи. За целта можете да вземете франзели и да приготвите "принцеси" със сирене и с кайма, сок/пунш, кутия шоколадови бисквити и домашна торта:
6 яйца
Чаша брашно
Чаша захар
600мл прясно мляко
Едно нишесте по избор
Млени орехи/ шоколадови или захарни пръмици за поръсване или 2 млечни шоколада за глазура.
Чашки и чинийки за еднократна употреба, салфетки

Последна редакция: сб, 04 май 2019, 07:08 от Mama Ru

# 17
  • Мнения: 11 565
Аз не й вярвам, сори, пък нека съм мнителна.

# 18
  • Мнения: 11 924
Silviaivazka, ако имате фейсбук ми го пратете на ЛС да ви добавя в една регионална група "Семейства в нужда", където можете поне дрешки и обувки да намирате.

# 19
  • Мнения: 807
Не ми отговори авторката как иска да й помогнем по случай РД на детето-с пари,с подаръци или нещо друго.Формулирайте моля последния си пост или дайте повече информация.

# 20
  • Мнения: 44
Рокличка, сладки, обувчици ,много иска светеща палатка на която се рисува.

# 21
  • Мнения: 11 565
Авторката и тя почна с ЛС.
Не отговори в кой клас е детето, но на лс пише че е отличничка.

# 22
  • Мнения: 11 924
    Здравейте мами!Обръщам се къмодернизира Вас с огромна молба за помощ -предстои ни празник на буквите,а аз и дъщеря ми няма какво да облечем.Моля Ви за нещо по официално,което ако желаете ще Ви върна след празника.Нямам финансова възможност да си закупя,понеже съм самотна майка на три дечица.
    Празникът на буквите е в първи клас, обикновено края на март. Детето явно става на осем. На предната страница майката пише, че е едричко/височко (140см) и носи р-р за 9г.
    За съжаление моята дъщеря е почти на 9г, но е слаба и дребна (123см) и носи за 5-6 годишно, така че не мога да помогна.
    Разгледайте магазините за втора употреба за дрехи. В момента Хумана са на цена 4лв/броя. Понякога има доста хубави неща, поне летни дрешки ще намерите със сигурност и за двете момичета на повече от разумна цена. Предстои края на зареждането, последните дни цената пада до 10броя за 5лв.

    Последна редакция: сб, 04 май 2019, 12:54 от Mama Ru

    # 23
    • Мнения: 44
    Дъщеря ми става на 9,тръгна късно на училище по причини,независещи от нас.Едричка е,а дечицата ми са три и съм самотна майка.Те са от два брака,причина за раздялата е побойща. Сега на 11.05 има РД и много иска да го празнува. Аз съм на едно майчинство и детски-водим още дела за Родителски права. Който не вярва ще пратя снимки,решение на съда,актове за раждане и всичко необходимо.

    # 24
    • Мнения: 3
    Здравейте, писах си с жената. Изпрати ми снимки. Мисля че наистина е изпаднала в затруднено положение. Аз лично ще и помогна с каквото мога.

    # 25
    • Мнения: 2 882
    Здравейте, писах си с жената. Изпрати ми снимки. Мисля че наистина е изпаднала в затруднено положение. Аз лично ще и помогна с каквото мога.
    И аз.

    # 26
    • Мнения: 44
    Здравейте мами,търся летни дрешки и някакви играчки за момченце на 1.8 ,момиченце на 9 и някой ако има излишна козметика и дрешки Л/Хл размер за най голямата кака.Благодаря!

    # 27
    • Мнения: 44
    Здравейте!Някой да има излишни играчки за пяскъм! ?

    # 28
    • на правилното място, в точното време
    • Мнения: 2 731
    Здравейте, и на лични ви писах, давайте повече информация. Няма как да гадаем децата какъв размер носят.  Това, че сте изпаднали в нужда, принципно на всеки може да се случи, но е добре да знаете от какво точно имате нужда и каква помощ очаквате. Просто така: имам нужда от дрехи, не върви. И е добре да давате информацията в темата, която сте пуснала. ИМа хора, които не пишат, но четат темите и ако решат, могат да се включат.
    Очаквам размерите на децата и от къде сте, адрес на който да изпратя нещата, както и някакъв телефон за връзка.

    # 29
    • София
    • Мнения: 30 107
    Здравейте,

    и аз се присъединявам към молбата за размери на децата. Намерихте ли играчки за пясък? Аз мога да осигуря. Ще се опитам да изпратя дрехи за най-голямата и за най-малкото дете. За средното ще ми е трудно, защото имам повече дрехи за момчета.

    Дайте координати на ЛС.

    # 30
    • Мнения: 184
    Може ли  да дадете  размери за  голямото  момиче  и за вас .

    # 31
    • Мнения: 44
    Здравейте мами!!!Моля, ако някой има останала украса от 2-ри рожден ден да ни я подари,както и костюмче да 2 годинки. Благодаря предварително!За момченце !!!

    # 32
    • Сандански
    • Мнения: 4
    Може ли адрес?

    # 33
    • Мнения: 44
    Здравейте!Търся дрешки за сезона за възраст 98/104(момче);140 (момиче);Хл (момиче) и С/М (дамски). БЛАГОДАРЯ! !

    # 34
    • София
    • Мнения: 30 107
    Здравейте,

    имате ли още нужда от дрехи от размерите, които сте посочила в поста?

    Здравейте!Търся дрешки за сезона за възраст 98/104(момче);140 (момиче);Хл (момиче) и С/М (дамски). БЛАГОДАРЯ! !

    # 35
    • Мнения: 683
    Също бих могла да помогна с дрехи и обувки за по-големите момичета, както и за вас. Ако е удобно се свържете с мен на лични.

    # 36
    • Мнения: 44
    Здравейте мами!!!Търся детска мъжка носия за възраст 2,5 години и коледен комплект за същата възраст.Ще съм благодарна на помощта ви!!!
    Също бих могла да помогна с дрехи и обувки за по-големите момичета, както и за вас. Ако е удобно се свържете с мен на лични.
    Здравейте! !Не мога да  Ви изплащам лични съобщения.

    Светли и щастливи предстоящи празници на всички!!!Ще помоля за елхичка и коледна украса,ако някой от вас има нещо излишно,ще сме благодарни!!!Благодаря! !

    Последна редакция: ср, 04 дек 2019, 11:56 от AnMary

    # 37
    • София
    • Мнения: 2 838
    Пишете ми, ако имате нужда от дрехи за сезона.

    # 38
    • София
    • Мнения: 7 987
    Разчистете си съобщенията, писали сте ми, но не мога да отговоря.

    # 39
    • Мнения: 299
    Здравейте, Силвана,

    Вчера изпратих пратка към вас по Еконт и предполагам, че днес ще я получите /сак/. Изпратих доста дрехи и малко други неща. Не всички дрехи са нови, но всички са в отлично състояние. Надявам се поне част от тях да паснат на вас или на децата.
    Пожелавам ви много здраве, усмивки и само хубави емоции! Весели празници!

    # 40
    • Мнения: 44
    Здравейте, Силвана,

    Вчера изпратих пратка към вас по Еконт и предполагам, че днес ще я получите /сак/. Изпратих доста дрехи и малко други неща. Не всички дрехи са нови, но всички са в отлично състояние. Надявам се поне част от тях да паснат на вас или на децата.
    Пожелавам ви много здраве, усмивки и само хубави емоции! Весели празници!

    Благодаря Ви!!Получих ги.Весели празници!!

    # 41
    • Мнения: 299
    Не можете да получавате лични съобщения

    # 42
    • Мнения: 44
    Здравейте мами!!! Някой да има излишна,ненужна козметика и дрешки размер М и ХЛ..... Благодаря!

    # 43
    • София
    • Мнения: 30 107
    Какво имате предвид под "козметика"? Това е много общо понятие- за коса, за лице, гримове, лакове за нокти и т.н.

    # 44
    • Мнения: 44
    Някой да има излишен телевизор!!!

    # 45
    • София
    • Мнения: 149
    Обърнали сте го на просия тук!Че и козметика искате.Постоянно постове за всеки празник и през ден.Колкото повече помагам,толкова повече се убеждавам,че не правя добро и хората се научават.Не е случайна приказката ,че ако искаш да нахраниш накого научи го да лови риба,а не му я давай.С цялото ми уважение,но човек си прави сметката:поиска веднъж,два пъти при нужда и после намира някакво решение.Познавам хора в нужда,които никога не биха стигнали до тук и намират начин.

    # 46
    • Мнения: 11 924
    Antoniq73, +1000
    Тази тема ми излиза, защото явно в началото съм коментирала нещо. И ми направи впечатление и на мен. Но не посмях да го напиша. Поздравления.
    Разбирам, че е трудно за сама жена с деца да намери работа и то прилично платена, но защо не се търси такава?

    # 47
    • Мнения: 823
    Силвия ,в кой град сте ?

    # 48
    • София
    • Мнения: 149
    Antoniq73, +1000
    Тази тема ми излиза, защото явно в началото съм коментирала нещо. И ми направи впечатление и на мен. Но не посмях да го напиша. Поздравления.
    Разбирам, че е трудно за сама жена с деца да намери работа и то прилично платена, но защо не се търси такава?

    Всеки може да изпадне в подобно положение,но има хора,които така си живеят,научават се.Някога дядо ми казваше,че мързеливия винаги намира оправдание.Ми,аз няма първо дете да родя,камо ли второ и трето ако си знам положението.И така ли ще научите и децата,че по този начин чрез другите могат да се хранят,обличат и живеят?
    Пак казвам,на всеки може да се случи.Но в този пост виждам наглост,манипулативност и безхаберие.Някои хора цял живот живеят на гърба на други под формата на жертви.Не случайно съм в тази група,защото съм помагала на десетки,но много от тях не заслужават и живеят доста добре,просто ние не го виждаме.

    # 49
    • Мнения: 11 924
    Когато синът ми беше бебе една съседка започна да ми носи неща от нейния син. В продължение на две-три години. Доста пари ми спести и много неща купих от втората употреба. И до ден днешен основно от там пазарувам, особено за дъщеря ми, която е много слаба и трудно й намирам дрехи по мярка в редовните магазини. Но не съм молила аз, тя реши да ми дава и аз не отказах. И не, че не мога да купя, а защото в дрешките има още живот, децата растат бързо и много неща остават малко обличани.
    Във фейсбук има групи, в които се подаряват ненужни вещи. Доста неща съм подарила в такава група и някои неща съм намирала там за децата си.
    Непрекъснатото искане на какво ли не, всеки сезон, сега и на телевизор ми дойде в повече. Някой да знае как да се отпиша от темата през мобилната версия?

    # 50
    • София
    • Мнения: 149
    Когато синът ми беше бебе една съседка започна да ми носи неща от нейния син. В продължение на две-три години. Доста пари ми спести и много неща купих от втората употреба. И до ден днешен основно от там пазарувам, особено за дъщеря ми, която е много слаба и трудно й намирам дрехи по мярка в редовните магазини. Но не съм молила аз, тя реши да ми дава и аз не отказах. И не, че не мога да купя, а защото в дрешките има още живот, децата растат бързо и много неща остават малко обличани.
    Във фейсбук има групи, в които се подаряват ненужни вещи. Доста неща съм подарила в такава група и някои неща съм намирала там за децата си.
    Непрекъснатото искане на какво ли не, всеки сезон, сега и на телевизор ми дойде в повече. Някой да знае как да се отпиша от темата през мобилната версия?

    Аз не успявам,само от компютъра ми се получава

    # 51
    • Мнения: 44
    Здравейте!Търся дрешки и обувки за 10-11 годишна госпожица,има РД след няколко дни и ми се иска да я зарадвам с нещо,но поради причини.......не мога да й купя нищо за личния празник! Благодаря!

    # 52
    • Мнения: 1
    Здравейте , има група във фейсбук, в която в момента една жена подарява различни дрешки подходящи за съответната възраст , може би нещо от нея ще ви свърши работа
    https://www.facebook.com/groups/824368787712197/permalink/1626352887513779/

    # 53
    • Мнения: 44
    Здравейте!Търся дрешки и играчки за 3 годишно момченце!?? Благодаря!!

    # 54
    • София
    • Мнения: 13 031
    Авторке, а защо не споделиш в кой град си? Може някой да ти предложи подходяща работа, вкл. и надомна.
    Голямото момиче работи ли? Надомно или през ваканциите?
    Малкото дете вече би трябвало да ходи на градина. Ти работиш ли?

    # 55
    • Мнения: 11 924
    С три деца сама ще й е трудно, но някак си не върви през няколко месеца пост "помогнете с ..." Въпросите за работата на майката и голямото дете са резонни и аз бих искала да знам.

    # 56
    • Мнения: 11 565
    С три деца сама ще й е трудно, но някак си не върви през няколко месеца пост "помогнете с ..." Въпросите за работата на майката и голямото дете са резонни и аз бих искала да знам.
    Гледам, че си писала и преди в темата- ти пращала ли си и взети ли са пратките, ако да?
    Simple Smile

    # 57
    • София
    • Мнения: 13 031
    Няма спор, че е трудно. Знам от опит с 4 деца на различна възраст. Слава Богу, имам съпруг и работа, но нашите 2 големи дъщери работят всяко лято от 16-годишни, а едната е студентка в чужбина и работи (до ИП), за да си подпомага издръжката. Сестра й също ще е студентка есента (и двете - в чужбина, което далеч не е евтино) и вече си е уредила работа през учебната година. И двете чакат с нетърпение 15-ти юни, за да могат да работят през лятото, когато отменят ИП. Просто тези постоянни искания, колкото и да им е трудно, ме впечатлиха много, докато не се споменава за активно търсене на работа.
    В квартала имаме една женица с 3 деца, самотна майка, която живее крайно бедно и често събира неща от казаните, но постоянно предлага помощ за работа - тя и двамата й големи синове чистят мазета, внасят и изнасят тежки предмети, чистят входове, поддържат няколко предблокови градинки. Децата ходят на училище. На тях винаги давам с удоволствие, каквото мога.

    # 58
    • Мнения: 2 882
    Fever Ray, да сравнявате Вашия живот и Вашият начин на справяне с тези на тази самотна майка.. ами просто е нонсенс. Вие - семейство юристи със собствена кантора в София, при това разчитащи на бабите за помощ с децата, със самотна майка на три деца в малко градче, почти село, при огромна безработица, без помощ от никъде. Миналата година й помогнах минимално, и имам някаква информация. Живеят на квартира, защото в родния й дом са майка й и семейството на брат й, който полага грижи за онкологично болната им майка. Миналото лято беше претърпяла тежка операция, сега даже и не смея да попитам как е... Бащата не плаща издръжка за децата си, ей така, от чист инат, да докаже колко е велик. Майката води съд. дела, при тази съд. система ще е чист късмет, ако си ги получи преди да се поболее от грижи.
    Мама Ру, ти живееш в голям град, при майка си, разчиташ да ти гледа децата и не плащаш наем. Разликата също е огромна. Питаш защо най-голямото момиче не работи - какво точно може да работи 16 тодишна ученичка, и то преди уч. година да е свършила? В градче с огромна безработица, при необходимост от разрешение от  ИТ, която няма да разреши тежка работа или в нощно заведение?
    Тази майка е съвсем сама с децата си, и пише тук, когато е напълно отчаяна, напълно съзнавайки, че ще бъде унизена.

    # 59
    • София
    • Мнения: 13 031
    Нищо не сравнявам. Виждам, че тази жена 2 г. постоянно иска нещо.
    Щом бащата не плаща издръжката и са минали повече от 3 последователни месеца без плащане, майката има право да получава обезщетение от съответната община. Не е нужно изобщо да продължава да води дела.
    Момичето й е било на 16 през 2018 г. Сега би трябвало да е на 18.
    Ако даде повече подробности, вероятно ще има начин съфорумци да предложат работа и на майката, и на голямата дъщеря, вкл. надомна.
    Моите дъщери са продавали в хранителен магазин, работили са в кафене, разнасяли са брошури. В момента голямата работи (преди ИП и ще продължи там, както и сестра й, когато заминат наесен) в заведение за бързо хранене. От 15.06. едната ще се грижи за детенцето на наши познати като бавачка, защото детето е втори клас, а родителите се връщат на работа.
    За да не се чувства унизена, може да й помогнем с работа. И тя не иска храна и основни неща за домакинството, а подаръци, телевизор, официални облекла, козметика.

    # 60
    • Мнения: 11 924
    Джаки, не плащам наем, но плащам ипотека и потребителски кредити (2 тамън). Наясно съм колко е трудно понякога да започнеш работа, особено ако няма кой да помага с дете във възраст за ясла/ градина. В случая обаче майката може да разчита за това на най-голямото дете.
    Имам две деца, голямото е с ТЕЛК (обучителни трудности и поведенчески покрай тях), малкото е на градина. В добавка баба им, която е на 87,6 години е с 85% ТЕЛК (реално са и повече), не излиза от вкъщи и вече не се справя и с едно, какво остава с двете деца. Помощта ми от там е минимална - колкото да се каже, бе има човек у дома, когато имам болно дете да не вземам болничен или да мога да отида нощна смяна на работа.
    Между другото работя в професионална гимназия и много от учениците си намират по някакъв начин работа и работят и учат. Дори понякога работата пречи на ученето, но не винаги имат избор.
    И щом е стигнала до тук авторката поне да каже за кое градче става въпрос, може и да изскочи нещо подходящо за работа.
    h.d. не съм пращала. От сина ми.раздадох, а от дъщеря ми не мога да пратя, защото е по-дребна от детето (средното) и дрешките й няма да станат на едро дете. (В момента носи 122-128, а е 130см/20 кг). Пари не пращам.
    Пращала съм на други хора, за моя сметка, точно, за да не се разправям с невзети и върнати пратки.

    Последна редакция: пт, 05 юни 2020, 15:59 от Mama Ru

    # 61
    • Мнения: 2 882
    Джаки, не плащам наем, но плащам ипотека и потребителски кредити (2 тамън). Наясно съм колко е трудно понякога да започнеш работа, особено ако няма кой да помага с дете във възраст за ясла/ градина. В случая обаче майката може да разчита за това на най-голямото дете.
    Имам две деца, голямото е с ТЕЛК (обучителни трудности и поведенчески покрай тях), малкото е на градина. В добавка баба им, която е на 87,6 години е с 85% ТЕЛК (реално са и повече), не излиза от вкъщи и вече не се справя и с едно, какво остава с двете деца. Помощта ми от там е минимална - колкото да се каже, бе има човек у дома, когато имам болно дете да не вземам болничен или да мога да отида нощна смяна на работа.
    Между другото работя в професионална гимназия и много от учениците си намират по някакъв начин работа и работят и учат. Дори понякога работата пречи на ученето, но не винаги имат избор.
    И щом е стигнала до тук авторката поне да каже за кое градче става въпрос, може и да изскочи нещо подходящо за работа.

    Mama Ru, идеята не е да кръстосваме шпаги, а да се опитаме да се поставим на мястото на една друга майка, която е сама, без близки, дори и възрастни, които да са й от помощ. Никой никого не притиска да й помага.
    И всички над 13 годишна възраст сме наясно, че съвсем различно е да търсиш работа в София, в Русе например, или в забутано градче, където безработицата е огромна. И където бавачки не се търсят, за съжаление.

    # 62
    • Мнения: 11 924
    Джаки, съгласна, но все пак половината постове не са за храна, лекарства, учебни пособия, а за официални тоалети, подаръци за РД, козметика, телевизор и т.н неща, които не са първа необходимост. Бих разбрала молба за плащане на сметки, за устройство и интернет при две деца ученици на дистанционно обучение, за дрехи и обувки също (донякъде). И все пак 18 месеца са  дълъг срок, за да се опита човек да промени нещо.

    # 63
    • Мнения: 11 924

    Работата е подходяща за голямото момиче, друг въпрос е дали ще я наемат.

    # 64
    • София
    • Мнения: 30 107
    С три деца сама ще й е трудно, но някак си не върви през няколко месеца пост "помогнете с ..." Въпросите за работата на майката и голямото дете са резонни и аз бих искала да знам.
    Гледам, че си писала и преди в темата- ти пращала ли си и взети ли са пратките, ако да?
    Simple Smile
    Аз съм пращала. Жената си взема пратките и винаги дава обратна връзка, че ги е получила и с благодарност, че се е харесало и т.н.

    # 65
    • Мнения: 44
    Не злоупотребявам,за което намеквате... Благодаря ви все пак на всички,които сте ми помагали тук.Гледам на първо време да разплатя сметките,за да не останем без нещо супер необходимо,а за това което пиша постове парите не стигат.Точно Джаки ми е пращала 20 лева да си доплатя тока,но гледам за главното да има.Много от вас изхвърлят дрехи и ненужна козметика,а за нас са лукс.Точно с такава идея са постовете ми.Никога не съм искала нови дрехи или козметика.При нас няма никаква работа,никаква,а сезонно дъщеря ми не бих разрешила да работи по морето,тя е на 16.Писала съм постове за надомна работа,може да погледнете,но никой нищо не предлага.Ако някой знае нещо,всички(без малкия)ще се включим.Аз също съм изпращала дрешки,това,което ни умалее,аз също подарявам!

    # 66
    • Мнения: 44
    Реших да се дистанцирам от форума,за да не предизвиквам конфронтации.Благодаря Ви за помоща мами.....всичките ми дечица носят вашите дрешки.Бъдете здрави вие и всички,които обичате!!!

    # 67
    • София
    • Мнения: 30 107
    Който е имал желание, е помогнал. Не виждам причина да не се дарят дрехи и играчки напр. дори и хората да не са нуждаещи се. След като детето вече не играе с тях, запазени са, защо друго дете да не се зарадва? Същото е и за дрехите. И за други неща- посуда, TV, ютии и др. Вместо да ги складирам, съм ги подарявала. Все някой ще ги ползва.

    # 68
    • Мнения: 44
    Лични благодарности към missence,djaki,prinzess,reilly,milinka,като последната госпожа ми плати миналия месец телефона с мобилния интернет,който е на лизинг заради дистанционното обучение.Сърдечно благодаря!

    # 69
    • София
    • Мнения: 30 107
    Silviaivazka, няма нужда от благодарности! Поддържай си темата, все някой ще се отзовава на нуждите.

    # 70
    • Мнения: 11 924
    Силвия, какво умееш да правиш? Каква квалификация имаш? До кой голям град си, нямаш ли възможност там да работиш?

    # 71
    • София
    • Мнения: 13 031
    Силвия, не се заяждам, но поне кажи точната възраст на децата ти. Как от декември 2018 до юни 2020 дъщеря ти е все на 16 г.?
    Кажи какво умееш да правиш, за да ти предложим конкретна работа.

    # 72
    • Мнения: 11 565
    Ти чакаш отговор ли?
    Не си ли забелязала, че като се започне с въпросите за подробности авторите обикновено се покриват.
    Тукашната вече е писала в модераторската да й се изтрият постовете.
    Аз преди, в началото на темата, бях питала пак за несъответствие за възрастта на по- малкото дете, тогава измисли нещо да отговори.

    # 73
    • София
    • Мнения: 13 031
    Писа ми тя на лични уж рождената дата на голямото дете. Датата изкарва, че детето още не е навършил към днешна дата 16 г. За справка - първият пост е от декември 2018 г. По тази дата е била на 14!!! Вадете си изводи колко истина има в темата.
    И в съобщението й беше написана само дата. Нищо за местожителство и квалификация, въпреки питането ми, което беше с идеята да й съддйствам за намиране на работа!

    # 74
    • Мнения: 35 951
    Ключ по молба на автора.

    Общи условия

    Активация на акаунт