Таен дядо Коледа

  • 3 992
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 808
Билет за театър обикновено се подарява в комплект от 2 билета. Значително се надскача бюджета, който си е определила.


С тези тайни дядоколедовци трябва да се прави много сериозна и стройна организация, условията й да  задължават всички участници да постъпят по един коректен начин. Вчера се разстроих и ми стана много неприятно. Научих, че в една фирма доста хора (7 човека) са останали без подарък, а самите те са подарили, понеже тези, които е трябвало да им подаравят са напуснали, след като е теглена томболата или са пропуснали умишлено  "тъпото фирмено тържество с тъпите шефове".


Добре, ама нали някой е трябвало да подарява на напусналите или недошлите?! Да бяха пренасочили по някакъв начин подаръците...

# 16
  • SF
  • Мнения: 21 164
Голяма глупост е това! Да бяха, ама не са. Не знам дали е имало новодошли или напусналите са останали без заместници.

# 17
  • Мнения: 1 029
И аз си обтегнах отношенията с колежка заради тази глупост. На мнение съм, че тези неща са излишни на работа и отказах и сега сърдити. Но аз не участвам като цяло, в смисъл, не съм оставила някой без подарък. Само ми е до това , не знам откъде е тоя ентусиазъм и кому е нужно. Отделно е традиция да разменяме дребни подаръчета с колегите от отдела и хоп хвръкнаха 50-60лв. без Тайният дядо Коледа.

Общи условия

Активация на акаунт