Отговори

Анкета

Искате ли да има нов сезон?

Опции:

# 1 800
  • Мнения: 730
Азис прославя България, трябва да се гордеем с него
Със?

# 1 801
  • Мнения: 4 393
Ех, как си бях свикнала, като дойде септември, да съм в очакване на ББ. Сега навсякъде ще има доене на овци и цепене на дърва.

# 1 802
  • София
  • Мнения: 62 595
Кифли, ревящи за баня, кормене на риба, търкане на пръчки и патриотични песни, започвайки с Хубава си, моя горо и Облаче, ле бяло.

# 1 803
  • Мнения: 730
И на мен ми липсва ВИП Брадър...

# 1 804
  • Мнения: 2 990
И аз съм свикнала с вип брадър, но и новото предаване не е толкова зле

# 1 805
  • София
  • Мнения: 62 595
Кухи,ко е. Това го гледахме във фермата. Изобщо, всичко сме гледали.

# 1 806
  • Мнения: 258
В тази кратка и повърхностна, но по забавен начин поднесена история на чалгата има интересни снимки с някои герои на темата.



Тук ще публикувам и линк към една статия с бай Ганьовците Г0лка и Стефчо.
https://www.varna24.bg/novini/interesno/Gala-otnovo-se-zaburka-v … ama-zvezda-896304
От нея ще разберете, че докато светската двойка "суперизвестни" се охарчваха от скъпи почивки по света и обратно, са решили да свестяват пари от паркинг за колата си на Софийското международно летище. И да беше останал с този тарикатски номер, но Стефчо проявява и супер наглост, и всякаква липса на угрезение на съвест и мярка. Ето, какво е написал на жена, която писмено се е възмутила от тяхното нагло поведение: ""Опа, извинявай, че те възпрепятствах някак (или този, от чието име говориш), по въпросите с колата – пиши на мен. Сега, като повърна публично, по-добре ли ти е? Щото можеше и там да ми го кажеш, вероятно… Иначе, нека да не правиш ревизия. Ако е удобно, де. Поздрави, до скоро!“, пише Стефан иронично. "

Последна редакция: пн, 09 сеп 2019, 22:36 от Camino

# 1 807
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 114
Тия чукундури иваниандрей са способни са скапят всяко предаване, до което се докоснат.

# 1 808
  • София
  • Мнения: 5 551
"Опа, извинявай, че те възпрепятствах някак (или този, от чието име говориш), по въпросите с колата – пиши на мен. Сега, като повърна публично, по-добре ли ти е? Щото можеше и там да ми го кажеш, вероятно… Иначе, нека да не правиш ревизия. Ако е удобно, де. Поздрави, до скоро!“, пише Стефан иронично.
Типично в Стефански стил.

# 1 809
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Аз някак не вярвам на статията, всеки си измисля и си пише каквото реши в разни сайтове и вестничета. От тези писания само злоба долавям. Ако е вярно и колата действително е била паркирана на служебен паркинг (независимо на кой е колата и на кой служебен паркинг е била) да са се обадили на съответните власти и да са я вдигнали.

# 1 810
  • София
  • Мнения: 2 238
Азис прославя България, трябва да се гордеем с него
Съгласна съм! Трябва и да ставаме прави в знак на уважение само като го дадат по ТВ.

Не знам за вас, но аз не мога да си намеря "моето" предаване този сезон. В петък дадох шанс на Фермата, вчера на Игрите и двете не са ми достатъчно интересни, че да ми задържат вниманието. И в двете долавям елементи от Брадъра. Толкова ме е яд, че с тъпите сценарии накараха хората да спрат да го гледат, че да се стигне до сваляне от ефир. Дано да го върнат в близките година-две, но с истински сблъсък на характери и без излизане, на който, когато му е удобно.

# 1 811
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Стресна ме от сутринта.

# 1 812
  • Мнения: 626
От някакъв вестник у нас. Само се чудя що са бутали къщата, ако това е вярно.

# 1 813
  • София
  • Мнения: 5 551
И преди са разрушавали Къщата, най-вероятно ще се завърнат с нов дизайн и помещения - доста време се задържа същата.
Научих от "На Кафе", че освен на Алекс, нова позиция са намерили и на Ники Кънчев, докато VIP Brother е във ваканция, а именно - в "Маскирания певец", ще бъде жури.
Нико Тупарев говори за кариерата си в телевизията:
Скрит текст:

# 1 814
  • Мнения: 2 644
Ще се сети Тупарев, че Брадъра му е златната кокошка, ама а де. Не знам как се е навил да прави това скучно предаване Игри на волята... За пръв път от както гледам риалити, превъртах епизода през 5 минути...То просто не ме грабна по никакъв начин.

Общи условия

Активация на акаунт