Отговори
# 1 830
  • Мнения: 5 436
Прилича на нещо Снето от мумия на египетски фараон.

# 1 831
  • Viena
  • Мнения: 3 579
Патрака е баш като цвекло с лигавник.

# 1 832
  • Мнения: 68 583
Не знам...не знам....ще трябва да поразсъждавам няколко дена, да го обмисля...това творение. Няма да е нещо повърхностно, ще има нЕкъв дълбок замисъл и мислА в него....като например това да е трето и четвърто око, или някоя чакра вплетена.........не знам, не знам....объркана съм язе....

# 1 833
  • Мнения: 5 436
Тета, заметени се с манЧията докато обмисляш и моля ни светни за резултата и заключенията.

# 1 834
  • Мнения: 68 583
Да...да...манчията...ще ми трябва, да........само да намеря щендера  и Шранга, на който я закачих........./ по Марчето/.....

# 1 835
  • София
  • Мнения: 12 366
Обаче прическата е трепач. Имам време и аз да се спретна така за първия учебен ден. Grinning

# 1 836
  • София
  • Мнения: 5 551
Антония Петрова, Жени Калканджиева и Бети Методиева стават част от "Папараци"
Мис България 1995 изглежда по-млада от Мис България 2009.Pensive

# 1 837
  • Мнения: 18 879
А тази Бети Методиева каква е?

# 1 838
  • Мнения: 9 634
Сега ще ме линчувате сигурно, ама първото, което ми дойде на акъла беше "кобилата, пияницата и някаква неизвестна".

# 1 839
  • София
  • Мнения: 5 551
А тази Бети Методиева каква е?
Тя е победителка в един измислен конкурс "Lady Bulgaria", но стана известна покрай друг участник във VIP Brother (от сезона на Миглена и Емануела) - Борислав. Те са семейни приятели и тя го защитаваше няколко пъти, след това я включиха в екипа на "Папараци" като 'журналист', част е от предаването преди Антония и Жени, но може би сега ролята ѝ ще е друга.

# 1 840
  • София
  • Мнения: 62 595
Наистина Патрашкова изглежда като цвекло с лигаснил. Ва позная ли - лигавника го е избрала Халваджиянката.

# 1 841
  • Мнения: 730
Все още има ли някой който изобщо гледа Папараци?

# 1 842
  • Viena
  • Мнения: 3 579
Наистина Патрашкова изглежда като цвекло с лигаснил. Ва позная ли - лигавника го е избрала Халваджиянката.
Не позна, колежките й го падариха за р.д.,личи си колко я обичат. 😂 😂 😂

# 1 843
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Джулиана Гани на екзотична ваканция в Мексико



"Благодаря на всички, които ме подкрепят и на тези, които не ме. Помагате ми да вървя напред като осмислям собствените си грешки... Всеки нов ден е ново начало за нещо по-добро и красиво", пише Джулиана към една от снимките.

https://life.dir.bg/zvezdi/dzhuliana-gani-na-ekzotichna-vakantsiya-v-meksiko

Подкрепяли я, вървяла напред, осмисляла... Ще каже човек, че е написано от нобелов лауреат или, най-малкото, от ядрен физик.

# 1 844
  • Мнения: 10 256
Къде отиде тая жена в Мексико по това време на годината баш като вилнеят тропическите бури и урагани край тях райони. Освен ако са им предложили почивка за 20$ със самолетните билети 😂 Хамава работа.

Общи условия

Активация на акаунт