Отговори

Анкета

Искате ли да има нов сезон?

Опции:

# 2 265
  • Мнения: 3 485
Последен поклон за Стефан Данаилов и вечна му памет !

Точно и ясно !

Изобщо не чета в никакви "Звездни компромати". Публикувам от източника на новината. А когато някоя тема не ми е интересна, просто не я следя и не пиша в нея.

# 2 266
  • Sofia
  • Мнения: 26 186

Аз да кажа за Антония-Тоца: много ми харесаха обувките и,хлапето е страхотно.Тя нз защо ми прилича на една турска актриса,която пък винаги ми е приличала на жокера.Ето:
На мен пък ми прилича на Кейт Бланшет...понякога  Rolling Eyes

# 2 267
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Деси Цонева направи погача за бебето си


https://life.dir.bg/zvezdi/desi-tsoneva-napravi-pogacha-za-bebeto-si

# 2 268
  • Мнения: 3 485
Десислава без грим ...

# 2 269
  • София
  • Мнения: 62 595
Хич не го вярвам, че е без грим. Със сигурност се е понамазала. Без грим означава без всякакъв грим, както се казва, както излиза от банята, с измито лице.

# 2 270
  • Мнения: 15 221
Хич не го вярвам, че е без грим. Със сигурност се е понамазала. Без грим означава без всякакъв грим, както се казва, както излиза от банята, с измито лице.

Може и без грим да е. То вече с тези приложения на телефоните така се оправят на снимките, че няма нужда да се гримират. Пак нямат нищо общо с реалността

# 2 271
  • Мнения: 10 244
Е тя е така, но си е филтрирала снимката с някое приложение. Всички мои познати го праевят. И после като се видим на улицата упс.

# 2 272
  • Мнения: 15 221
Е тя е така, но си е филтрирала снимката с някое приложение. Всички мои познати го праевят. И после като се видим на улицата упс.

Вярно е. Аз веднъж даже сестра ми не я познах на една снимка във ФБ - толкова се беше загладила, че ми трябваше да прочета чия е снимката, за да разбера, че е на сестра ми Joy

# 2 273
  • Мнения: 15 248
Може би "Без грим" се има предвид да не е с пет ката кит отгоре, изкуствени мигли, тежък сценичен грим и т. н. Сега, че леко се е позамазала, то това друга бира. Wink

# 2 274
  • София
  • Мнения: 62 595
Когато ги видя без фотошоп или нещо друго, тогава ще повярвам, че са естествени. Макар че "без грим" не означава "без фотошоп".

# 2 275
  • Мнения: 1 747
Минала е през филтър снимката. Личи си доста ясно. Бръчките са изтрити. И според мен има лек грим.

# 2 276
  • Мнения: 3 485
На 6.12.2019 г. ,Катрин Вачева ще води "Мистър Пловдив 2019" ... леле майко !  Astonished

# 2 277
  • Испания
  • Мнения: 37 503
На 6.12.2019 г. ,Катрин Вачева ще води "Мистър Пловдив 2019" ... леле майко !  Astonished

Скрит текст:


Според мен, тя преспокойно може да се яви като участник.

# 2 278
  • Мнения: 3 485
9-годишната дъщеричка на Ласкин  с мама на разходка.


# 2 279
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Мира Добрева слиза от екран



https://life.dir.bg/zvezdi/mira-dobreva-sliza-ot-ekran

Не вярвам, че е нейно желание, но щом тя си вярва...

Общи условия

Активация на акаунт