Домакини 67/ Инвестицията в спомени води до банкрут на мечтите

  • 54 231
  • 735
  •   1
Отговори
# 525
  • при късмета
  • Мнения: 23 862
Започна се

# 526
  • София
  • Мнения: 8 310
Съчувствам ти...

# 527
  • Мнения: 39 038
Ще ти мине, Ма ко!

# 528
  • Мнения: 3 816
Здрави нерви ти желая, ма ко! И както казва една близка приятелка: И това ще мине! После обаче ще ти е кеф в новата баня. Hug

При нас е настанало абсолютно шантаво време, кара го на два дни - два дни зима, два дни пролет, хаха. Днес е зима и няма да излизам. Вчера си купих пролетни цветя - лалета, нарциси и едни като иглика и къщата мирише ли, мирише на пролет. Flowers Tulip

Започнала съм да пускам перални, че кошът с мръсните дрехи се напълнил, после идва ред на прахосмукачката, после на готвенето, а между другото имам и някоя моя си задачка-закачка за свършване. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 529
  • при късмета
  • Мнения: 23 862
Добро утро!
Ужас и безумие и днес има още за къртене. Едната стена се оказа, че изобщо я няма. Пред щранговете плочките са залепени на стиропор, вместо на стена. Паднала преди време, с ремонт на апартамента отгоре и не само нашата, а доста етажи надолу. На пода плочките са в/у мозайка, която няма махане, как ще променим наклона, не знам. Мъжа ми остана днес да изчака майстора, че и някакви кабели иска, а аз не мога и с това да се разправям. И това е още разбиването, дано правенето е по-гладко

# 530
  • София
  • Мнения: 8 310
Добро утро, момичета от близо и далече! Hug
МА КО, най-гадното нещо е ремонт в банята. И днес ти съчувствам...Стискай зъби и се моли по-бързо да разбият старото, а после по вода да тръгне новото...Нищо друго не ти остава-нямаш избор Mr. Green
При мен нищо интересно - лекции, тръстика и от време навреме тенджери и тигани.
Желая ви хубав ден!

# 531
  • Мнения: 1 826
Привет ви момичета.
Ма ко така е старото,не знаеш какви изненади има.Не че ние като вземем да ремонтираме ще знам как е правено в къщата....Дано до края на месеца да сте готови с ремонта.
Фло не се предаваш ти ,носиш три дини под една мишница.
Аз пък да ви кажа каква е сторих днес та да се посмеете с мен.Трябва да взема лекарствата на майка ми и уж имам направена аларма за това на телефона.Да обаче  търсих часа за другия месец и съм запомнила че е в 9,30ч,та станах рано,оправих се и отивам.Като слизам по стълбите към колата обаче не знам за април кога е моята дата пък и ако нямам час,да си запиша. че сме при една лл.Не ми се отваря чантата да ровя и викам като отида там ще видя.Сядам аз и вадя листчетата с часове и изненада.....часа ми за днес е в 11,15ч Stuck Out Tongue Winking Eye
Излезе сестрата ,дадох книжката и отидохме да си свършим другите задачи.Та така,завеяна вече от всякъде съм,това време не ми се отразява нещо добре. Grinning

# 532
  • София
  • Мнения: 8 310
Писенце, я не си слагай етикет. Завеяна си била. Нищо подобно! Слагам ти пролетна диагноза - ВЛЮБЕНА!!!  Two Hearts Зарежи прозата - часове, лекарки, аптеки и илачи. Карай го завеяно, да видиш тогава, колко по-добре ще се чувстваш!
И понеже пролетта чака на портата баба Марта да й отстъпи мястото си и тя да влезе в правомощията си, поздравявам ви с тази песничка на Ирина Флорин. Simple Smile
Песничката е Цвят лилав, но нещо не ми се получи. Изпейте си я коя както може hahaha Joy, а може и да си потанцувате newsm68

Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 16:06 от Flo 51

# 533
  • Мнения: 1 826
Оххх ,Фло как ми се иска да го карам.Днес май изпуших на цяло...Обаче ако е хубаво времето ,съм измислила лека-посещение на градински център и пазарене на китки.Хем да оплакна око по красоти,хем да си купя и украся градинката.

# 534
  • Мнения: 11 613
Добра вечер!
Мако стискам палци бързо да свърши мръсната работа!
Писе аз имам един календар в кухнята с големи кутийки на датите и там пиша всичко... Провесен е над кафемашината та да няма как да го избегна LaughingLaughingLaughing отделно деня ми започва с тефтера... абе като координатор на градски транспорт съм Laughing
Днес и тук беше прекрасно време - направих си една гооляма разходка. Отдавна не е било без вятър или дъжд.
Лека!

# 535
  • Мнения: 39 038
Честита пролет, дами!
Да ми стискате палци. Ще отивам на лекар!

# 536
  • Мнения: 3 816
Стискам, Мария! Hug

Днес сме на някакво официално събитие, от което няма измъкване. А както е световно известно, хич не ги долюбвам такива неща... Нямам официален чеиз за студено време, какво ще обличам, идея си нямам. Това обаче не пречи да си лежа блажено на дивана и да лоча кафе, хаха. После ще турна една маска на лицето и туй то - ще си ходя само по красота! Joy

Ма ко - какво е днес положениет? Свършиха ли с къртенето?

Писе - нищо ти няма, всички забравяме. Дори и с модерните технологии, все нещо някъде съм позабравила. За утре ми трябва картичка, ама ей сега се плеснах по челото, че утре е 22-ри. Няма да успея май-май.

Калинка - как върви проект Вулкан? Stuck Out Tongue Winking Eye

Фло - тенкс за песничката, даже си имам лилавки зюмбюлчета, които много миришат.

Спорен ви ден!

# 537
  • при късмета
  • Мнения: 23 862
Добро утро!
Мой ред е да почерпя днес
Скрит текст:
Мария, стискам палци
Още малко има за къртене. Днес се довършва и слагат новите тръби, по новите места

# 538
  • Мнения: 3 816
Честита да си, ма ко! Много здраве, щастие, късмет! Слънчев да ти е денят и да минава леко и без проблеми!

# 539
  • Мнения: 2 169
Честит рожден ден, Ма ко! Жива и здрава бъди, и само усмивки и хубави преживявания ти пожелавам! Наздраве!

Общи условия

Активация на акаунт