Хитринки за всякакъв случай - 19

  • 61 702
  • 742
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 21 275
С какво мога да изчистя мастило от кожа на ръката ?

# 346
  • Мнения: 5 911
Спирт, лакочистител?

# 347
  • Мнения: 16 871
Здравейте,

Проблемът е следния - когато стопаните от блока си разхождат кучетата, най- редовно те пикат близо до входа на блока ни. Заливах с белина, с друг препарат, с един много силен разтвор, ефект никакъв! Мине се ден, два и пак почват да пикат на същото място. Писах бележки на собствениците - естествено ефект 0. Дайте идея с какво да напръскам, за да се убие миризмата и желанието на добичетата да пикат там.

# 348
  • Мнения: 7 776
Лимонена киселина убива миризмата на кучешка урина. Пробвай с голямо количество Mr Proper или друг подобен.

# 349
  • София
  • Мнения: 10 579
Здравейте,

Проблемът е следния - когато стопаните от блока си разхождат кучетата, най- редовно те пикат близо до входа на блока ни. Заливах с белина, с друг препарат, с един много силен разтвор, ефект никакъв! Мине се ден, два и пак почват да пикат на същото място. Писах бележки на собствениците - естествено ефект 0. Дайте идея с какво да напръскам, за да се убие миризмата и желанието на добичетата да пикат там.

Брейй, ,много напреднали технологиите Simple Smile
https://bg-pet.com/Cats/cosmetics/stop.htm - виж тук какви спрейове се предлагат.

# 350
  • Мнения: 2 836
 Дами, помагайте!
Дървена маса - светла на цвят, ноо заради нещо мазно е  с петна ,които са направили на места дървото по тъмно. Има ли спасение? Някакъв препарат ,който да свърши работа - не зная дали ще изчисти петната,но някак да гланцира , за да не си личи толкова ...

# 351
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Май единственото решение е да я намажеш цялата с някакъв мазен препарат, за да се уеднакви.

# 352
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Ако материалът позволява, може да се шлайфа и после да се третира с лак, боя на водна основа, да се омасли със специални за целта масла.

# 353
  • Мнения: 3 410
Счупи ми се отпред пластмасовата част на вратичката на Фризер Горение. Някой да знае хитринка с която да си монтирам новата вратичка към металното чекмедже?

# 354
  • Мнения: X
Ако не става със заваряване на пластмаса, ровиш в резервни части за Горение и поръчваш нова вратичка.

# 355
  • Мнения: 3 410
Ако не става със заваряване на пластмаса, ровиш в резервни части за Горение и поръчваш нова вратичка.

Аз точно за новата вратичка говоря, не мога да измисля как да я монтирам.

# 356
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Момичета, новата ми кухня е монтирана. Дайте идея с какво да я изчистя, така че да я дезинфекцирам. Има ли нещо специфично при първото пускане на печката- в смисъл мога ли веднага да готвя или първото пускане е за нещо друго? Извинявам се за въпросите, но за пръв път ще ползвам чисто нови неща 😚

# 357
  • Мнения: 5 911
Мисля, че едно избърсване е достатъчно. И после десетина минути да поработи на мах, защото най вероятно ще мирише.

# 358
  • София
  • Мнения: 10 579
Момичета, новата ми кухня е монтирана. Дайте идея с какво да я изчистя, така че да я дезинфекцирам. Има ли нещо специфично при първото пускане на печката- в смисъл мога ли веднага да готвя или първото пускане е за нещо друго? Извинявам се за въпросите, но за пръв път ще ползвам чисто нови неща 😚
Спрей на Цилит бенг или подобен е за дезинфекция на кухни.
Първо пускане на фурна и котлони е без готвене. Не ги пускай едновременно котлоните и фурната.

# 359
  • Пловдив
  • Мнения: 40 760
Кажете с какво да изчистя едни линии в тоал.чиния...как да обясня...точно по средата, където се стича водата и са се образували 2 черти.Кислол да взема?

Общи условия

Активация на акаунт