AGU Baby: Смарт лампа Sunny за естествен режим на бебето и детето

  • 7 251
  • 156
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 272
Когато бяха малки,си спазвахме точен режим за лягане,игри и забавления.С напредването на годините,става все по-трудно-знаят,кога трябва да си лягат,но..."моля,моля,още малко..."

# 16
  • Мнения: 5 115
Трудно налагам мой режим за сън и игри. По-скоро детето определя режима си и аз коригирам, ако прекалява с неспането.

# 17
  • Мнения: 2 127
Нямаме проблеми със заспиването.Малчугана в 21.00ч.е заспал сладко,сладко😴Сутрин също без проблем се събужда за училище в 7.00ч.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 299
Срещам затруднения при изграждането на режим за заспиване. Ако два дни се опитам и нещата се получават, то на третия ден нещо не се получи както трябва. Или не е спал през деня и след това вечер заспива още по-трудно. Ако е играл доста с приятелчета също се превъзбужда и е трудно заспиването.

# 19
  • Мнения: X
Напоследък заспива в 19:30 и се буди в 06:00. Иска ми се да спи до по-късно.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 9 703
Моята дъщеря си беше доста поспалива. Не сме имали проблем със заспиването. Не се е налагало да се правят усилия за изграждане на режим.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Моето дете вече е тийнейджър, но режимът, който води в момента, не ми харесва - ляга си късно, след 23ч и съответно става късно сутрин.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 006
Много ми е трудно да изградят режим за сън, тъй като не искат да спят (на 1 и 4 години). Но с много усилия ги убеждавам, че трябва да се спи, за да може да се заредим да нови игри. Имат един следобеден сън между 13:30 и 16:30. Вечер лягат около 23:00, по рано е невъзможно.

# 23
  • Мнения: 4 206
Моите младежи винаги са били поспаливи.
Проблемът е, че единият е тип "сова", а другият - "чучулига".
Това им предизвиква дискомфорт един на друг, защото са в обща стая.

# 24
  • Елхово
  • Мнения: 1 393
Сина ми е научен на режим от самото раждане! Баня и подготвяне за сън 22,00 - ставане от сън 8,00 часа!

# 25
  • Мнения: 1 429
Има проблем със заспиването и то голям. Не иска да заспива вечер преди 10-11, а е едва на 3 месеца.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 675
Срещам трудности и с двамата. Баткото често заспива много късно вечер или отказва да спи на обяд.
Бебето също на моменти трудно се релаксира и отпуска за сън, имаме вечерни драми и кризи, в които плаче от преумора, а не иска да заспи.

# 27
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
И двете ми деца по естествен начин си изградиха режим, който съвпада с моя. По-трудно ще направим режим за детската градина, но има още време.

# 28
  • Мнения: 376
Изграждането на режим е труден и продължителен процес. Според мен зависи много не само от постоянството на родителите, но и от темперамента на детенцето.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Много е трудно, особено когато детето е съвсем мъничко и не различава деня от вечерта.

Общи условия

Активация на акаунт