Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 дек. 2018, 10:43 ч.

Сглобяеми къщи 4

• 4 693
  • 32
  •   2
Отговори
# 30
Определено проектите са различни за различните видове строителство. Не сме се спряли на фирма. Ние си работим с една строителна фирма, която смятаме да използваме за строежа, но и архитекта, който ни прави проекта също ще ни предложи фирми. Не е задължително да е фирма, която се занимава само със сглобаеми къщи. Фирмата, която имаме предвид строи и монолитни и сглобяеми къщи. Малко скъпичко взимат, но пък работят перфектно. Проблемът е, че имат много клиенти и дано успеем да се вмъкнем в графикът им. Скоро приключиха цялостен ремонт на апартамента на синът ми и всичко беше изпълнено качествено и в срок. Когато стане готов работния/техничиски проект с количестевно стойностни сметки ще го предоставим и на други фирми и според офертата ще преценявяме.

Последна редакция: сб, 25 май 2019, 22:27 от fatalina

# 31
Добър ден на групата...Признавам не съм чела старите теми.
Ще се радвам и ще съм благодарна ако някои ми даде  информация .
На кратко “
1. днес месец юни 2019 година кои са иновативите в сглобяемите къщи.В отношение ефективност.
2.Коя конструкция е най добра и ефективна днес
3.Коя фирма е лидер ,в отношение качество
4.Коя фирма работи зад граница
5.За какво и в какво трябва да внимавам.
Ще се радвам да получа вашите съвети ..
Благодаря
:": Да допълня..За Италия .Парцелът е равен 650 км ..Климатичните условия са умерени..В смисъл рядко за сега пада сняг.

# 32
  • София
Здравейте, последно време и аз се замислям за такава къща, колебая се между преносимите и тези от контейнери.Бих се радвала, ако някой сподели лични впечатления.Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт