Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Продукти Флавон

• 13 252
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
Аз си закупих вчера 2 кашончета  с Фловон. За сина ми, който е на 15 години,  взех Peak Future и Green +, като след като свърши Green +, ще включа Joy. За себе си взех Аctive. Днес ни е първи ден, след месец ще напиша отзиви. За момента и двамата сме здрави, нямаме никакви оплаквания-купих продуктите с цел превенция.

# 46
  • в града на атомното слънце :)
Здравейте! Някой знае ли колко време трябва да се почива след консумация на Флавон Макс? На бурканчето пише да не се използва повече от 6 седмици. Иначе, съм доволна от продуктите на Флавон. За детето (4 г) от 1 година ползвам кидс , а когато се наложи (при температура и хрема) давам малко от моя Peak. Макс бях взела за майка ми, която е с диабет тип B  и наистина по време на консумацията му успя да държи захарта около 6, при ядене на сладолед, шоколад и кола . След като го свърши , не успява само с хапчета и диета да падне под 9.

# 47
  • София
Здравейте! Някой знае ли колко време трябва да се почива след консумация на Флавон Макс? На бурканчето пише да не се използва повече от 6 седмици. Иначе, съм доволна от продуктите на Флавон. За детето (4 г) от 1 година ползвам кидс , а когато се наложи (при температура и хрема) давам малко от моя Peak. Макс бях взела за майка ми, която е с диабет тип B  и наистина по време на консумацията му успя да държи захарта около 6, при ядене на сладолед, шоколад и кола . След като го свърши , не успява само с хапчета и диета да падне под 9.
Хубаво е да се почине няколко месеца, примерно 3. Но и знам за хора, които го ядат без почивка и нямат проблем.
Иначе няма как да се задържи резултата ако не се промени и храненето.

# 48
Здравейте, извинявам се, може ли някой да ми обясни - може и на лично, как и къде да се регистрирам за да поръчам Kids - искам само за лична консумация, но ако цената е по ниска, ще се регистрирам като дистрибутор.
Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт