Камъни в жлъчката - тема 5

  • 33 416
  • 752
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 26
Абсолютно същата работа. С тези прогестеронови хапчета и залежаването си ги завъждаме като стой та гледай. И аз така си виках- как някои раждат по няколко деца, а аз родих едно и се превърнах в развалина. То не бяха жлъчка, болки в коленете и пр. Затова не давам на никой да ми споменава за второ дете 😁
[/quote]

miss july, обикновено така става след първото дете, но след второто всичко си идва на мястото Simple Smile

# 361
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
miss july, обикновено така става след първото дете, но след второто всичко си идва на мястото Simple Smile
Никакво второ. Толкова здравословни проблеми и такъв бяс ми се падна, че съм затворила кепенците 😁

# 362
  • Мнения: 11
Моята операция е на 25 февруари, във Военна болница (Варна), при д-р. Михайлов. Ще пиша след това как е минала.

# 363
  • Мнения: 277
Аз ги получих с втората бременност, която е ин витро. След първото раждане нямах проблеми. А сега камъни в жлъчката,  гастрит и възпаление на дванадесетопръстника.

Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 14:05 от Asya192

# 364
  • Мнения: 3 321
Моята операция е на 25 февруари, във Военна болница (Варна), при д-р. Михайлов. Ще пиша след това как е минала.
И аз съм от пациентите на д-р Михайлов. Много съм доволна от него. Дано и твоята операция е безпроблемна.

# 365
  • в белята
  • Мнения: 536
Здравейте, моята операция беше на 19.02 във ВМА София при проф.Владов.Това което ме притеснява е една температура ,която имам която варира между 37 и 37.8 .От отделението каза да си пия антибиотика и че всичко ще е наред ,но все пак се притеснявам.При вас имаше ли такива температури ?

# 366
  • Мнения: 32
Здравейте, моята операция беше на 19.02 във ВМА София при проф.Владов.Това което ме притеснява е една температура ,която имам която варира между 37 и 37.8 .От отделението каза да си пия антибиотика и че всичко ще е наред ,но все пак се притеснявам.При вас имаше ли такива температури ?

 Не се притеснявай! След операцията и аз имах температура между 37.0 и 37.6. 5 дни бях на антибиотик и след това температурата спадна. Около седмица имах. Аз също се оперирах във ВМА Софив, но при доц. Такоров.

# 367
  • Мнения: 111
Температура не съм имала но 3 дни след операцията получих алергична реакция

# 368
  • Мнения: 3 321
Температура не съм имала. Но не съм я и мерила. Нищо не съм пила след като ме изписаха. Само е болницата ми вляха 1 път антибиотик.

# 369
  • Мнения: 11
Моята операция е на 25 февруари, във Военна болница (Варна), при д-р. Михайлов. Ще пиша след това как е минала.
И аз съм от пациентите на д-р Михайлов. Много съм доволна от него. Дано и твоята операция е безпроблемна.

След като прочетох цялата тема се насочих към него. Преди това ходих на консултация при друг хурург, а при д-р. Михайлов бях във вторник, в петък се обадих за дата и утре вече трябва да съм в операционната. Надявам се да е безпроблемна. Ще пиша в темата след като мине. Все ще е от полза за някой на който му предстои такава операция.

# 370
  • Мнения: 107
Моята операция е на 25 февруари, във Военна болница (Варна), при д-р. Михайлов. Ще пиша след това как е минала.
И аз съм от пациентите на д-р Михайлов. Много съм доволна от него. Дано и твоята операция е безпроблемна.

След като прочетох цялата тема се насочих към него. Преди това ходих на консултация при друг хурург, а при д-р. Михайлов бях във вторник, в петък се обадих за дата и утре вече трябва да съм в операционната. Надявам се да е безпроблемна. Ще пиша в темата след като мине. Все ще е от полза за някой на който му предстои такава операция.

Определено ще е от полза! Дано мине добре операцията! И аз имам 4 камъка строени в редица,както каза гастроентероложката "цяла кариера" Simple Smile Засега имам само усещане за тежест и подпиране в дясното подребрие. А камъните ми ги откриха случайно на ехографско изследване, което си направих по друг повод. Често получавах пристъпи на гадене без повръщане и едно мъчително усещане зад адамовата ябълка. Гастрото ми каза да се ориентирам за хирург,въпреки че нямам кризи все още. И аз съм от Варна,така че ще следя темата!

# 371
  • Мнения: 15
При някой, случвало ли се е да се буди, от остра болка отдясно, но е под жлъчката?
Днес бях на контролен преглед, казаха ми, че нищо ми нямало и си въобразявам, но е факт, че 27ми ден след операцията, още имам оплаквания, болки, като тръгна да ходя по-бързо и гаденето, е дори по-зле от преди, а ми изтича болничният, не ми се мисли другата седмица, като трябва да се върна на работа и ми е лошо, а и да карам нощен труд в такова състояние...

# 372
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
При някой, случвало ли се е да се буди, от остра болка отдясно, но е под жлъчката?
Днес бях на контролен преглед, казаха ми, че нищо ми нямало и си въобразявам, но е факт, че 27ми ден след операцията, още имам оплаквания, болки, като тръгна да ходя по-бързо и гаденето, е дори по-зле от преди, а ми изтича болничният, не ми се мисли другата седмица, като трябва да се върна на работа и ми е лошо, а и да карам нощен труд в такова състояние...
А провериха ли как ти е панкреаса. Аз имах оплаквания няколко дни след операцията и ми направиха изследване на амилазата. Лекарят ми обясни, че понякога панкреаса реагира. Не знам дали толкова време след операцията може да се случи това, но след като не се чувстваш добре, да ти обърнат внимание

# 373
  • Мнения: 173
Аз бях писал,че че имах подобна остра болка,мисля 2 пъти точно.Толкова остра,че не можех да дишам.Добре,че не бяха много продължителни.Това е.К днешна дата при някои положения на тялото,най-вече при возене в кола,имам някакв дискомфорт и това е.При носене на тежко ме наболява целия корем първо,после в пъпа само и това е.Други оплаквания,както и остри болки нямам.Правя почти 4 месеца о топерацията.

# 374
  • Мнения: 198
Здравейте, днес мина и моята операция при д-р Маринов в Токуда. Имам си 8 камъчета. Чувствам се ужасно от упойката, повръщах, на 4-я час се опитах да стана, но стигнах само до вратата на стаята и ме върнаха обратно, кръвното ми беше 90 на 50. Преди малко седнах и отново имах страхотно замайване и бодежи в сърдечната област.
Има ли ли сте бодежи? Кога успяхте да се вдигнете? Имам чувството, че няма да мога да стана от това легло и това утре ще ви изпишем ми звучи като далечен желан блян Sad

Общи условия

Активация на акаунт