Юлчета 2018- тема 3

  • 78 040
  • 734
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 52
Каква ти в помпата? По-лесно е с аспиратора с уста да ги изсмукваш. Слагаш физиологичен разтвор във всяка ноздра и дърпаш Simple Smile Много добре се почиства така. Успех!
Още да кажа опитах се да дърпам секрет с помпата но или няма нищо или не се получава. 
Каката ни е на 6 години и бога ми забравила съм всичко . Имаме инхалатор да ли да му го пусна.

# 496
  • Мнения: 243
Привет майчета, поздрави от Пампорово! БърЗо оздравяване на болните желая. Днес моето малко момче навършва 6 месеца и ще правим партиии Simple Smile) Черпя ви с утрото което посрещнахме днес Simple Smile Heart Eyes

# 497
  • Мнения: 3 439
Честито полугодие, Доли Hug Ах, че хубава зимна приказка Heart Eyes

# 498
  • Мнения: 55
Честит празник, Доли! Да ти е живо и здраво детенцето! Весел празник😊

# 499
  • Мнения: 354
Ех,че красиво dolly ! Как се решавате да ходите с толкова малки бебчовци на планина в това време,блазе ви !Може пък да са ви кротички, аз с тези зверове не ми се мърда никъде Grinning
 
Аз тъкмо се връщам от градината ,обадиха ми се ,че каката Отново е болна. Преди три дни спряхме антибиотика.  Вече не зная какво да я правя.
Бебето уж се пооправи,но тя непрекъснато му е на главата ,та..не се знае до кога.

Към мамата с лека кашлица на бебето : Ако можеш мини през лекар да чуе гърдичките на бебо. При нас също имаше две три откашляния на ден и от тях за два дни станал бронхит. Anguished Дори сополи нямаше !

# 500
  • Мнения: 58
Днес мина прегледът ни при нефролог (в гр. София)- еми доктор Желязков от МЦ Детски болести е супер Simple Smile препоръчвам го! Може да се запише час и през superdoc.
Йори, на прегледа само бъбреци и отделителна система ли се гледа или като цяло коремни органи?
Много ли се чака въпреки записаните часове?

# 501
  • Мнения: 85
Здравейте , това е обикновен ехографски преглед. Преглежда и показва всички органи. Прави снимки. На Марти му видя дали му е наред и пишката . Всичко е наред.
    Ако може да питам нали и детските направления са за 1 месец,че трябва да дадем кръв и опита пък не искам да го водя сега в грипа мисля да го заведа духа На седмица.

# 502
  • Мнения: 55
Да и те са за 1 месец

# 503
  • Мнения: 1 787
И Вит С,  и шуслерови соли  може да се дава без проблем. Ако имате инхалатор и него може да се ползва.
Честита половин годинка и приятно изкарване, Долу!
Мис, благодаря за инфото!
Далилаенджъл, няма ли как да спрете каката от градина поне за малко да се възстанови.Все пак антибиотици намалят имунитетът и в това време само вируси.

# 504
  • Мнения: 243
Благодаря ви момичета, всички дечица да са ни живи и здрави! Тука е някаква снежна приказка, въпреки че не спира да вали от вчера, пътищата не са толкова страшни колкото ги представят по новините, не е кой знае каква сензация. Ние идваме за шести път откакто се е родил малкия заради работата на мъжа ми и не бих казала , че ми е много удобно с детето, но пък диша чист въздух в планината! Nature Mount Fuji

# 505
  • Варна
  • Мнения: 2 747
Оххх и ние ще ходим на Пампорово след 2 седмици. Дано е нормално времето, то по пистите сняг ще си има. Мен ме притеснява дългия преход Варна-Пампорово . Моята щерка онзи ден едва изкара Варна-Русе ...много се съпротивлява в стола, мрънка. Спирахме 2 пъти да й дам да суче , но тя не искаше и почваше да се оглежда . Общо взето поседя гладна и нервна в колата. Та сега до Пампорово не знам какво ни чака... ще тръгнем рано сутринта и ще спираме явно често и ще я пускам из колата да се въргаля малко... .

Да попитам Т с нормален термометър под мишницата дава ли разлика ? Аз така съм мерила 2-3 пъти като съм имала съмнения, че е топла.

# 506
  • Мнения: 2 485
Мис, може да поспи на по-дългив път.
Вкъщи ползваме за под мишниците два електронни термометъра и двата показват едно и също. Но аз ги чакам и след звуковия сигнал максимално дълго, докато стойността спре да се покачва. Иначе измерването не е точно.

# 507
  • Мнения: 3 439
Доли, как сте? Обявили са бедствено положение в Смолян. В София за една нощ натрупа, представям си там. Дано всичко е наред!

# 508
  • Мнения: 243
Доли, как сте? Обявили са бедствено положение в Смолян. В София за една нощ натрупа, представям си там. Дано всичко е наред!
Ами добре сме, от вчера няма ток, пътища също няма, много паднали дървета има защото снега натежава и не спира да вали. Общо взето около 50 села наоколо нямат ток и се надяваме да го пуснат скоро защото в хотела има генератор, но е само за ресторанта и кухнята,и той е на бензин съответно като свърши бензина няма кой да докара защото няма път Simple Smile
Обаче аз съм оптимист, с малкия бяхме на вън и е като в приказка всичкия този сняг! Хубав ден на всички, на пътуващите само с вериги и по възможност с джипове иначе шанс 0 Blush

# 509
  • Мнения: 231
Dolly, гледах по новините преди 30 мин, че  се опитват да поразчистят пътя и на първо време ще доставят гориво за генераторите в хотелите.

Общи условия

Активация на акаунт