Юлчета 2018- тема 3

  • 77 330
  • 734
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 687
Деси,дано се разминете по -леко !

Мами, възможно ли е докато кърмим няколко месеца да има МЦ ,а на следващия да ни пропусне Blush ?

Възможно е, ето тук има повече информация: https://xedra.wordpress.com/2009/01/16/menstruation/

Но все пак си направи и един тест за бременност като мине достатъчно време от предната менструация, защото и забременяването не е изключено.

# 526
  • Мнения: 1 787
Деси, аз давам биозин кидс !
Далилаенджъл, може ! Мен след първа бременност имах два цикъла и после ме пропусна месец  и след това вече редовно имах.

# 527
  • Мнения: 85
Добро утро мами,
искам да питам ако има ранобудни пак по нашия проблем. До 4 часа се борих с температурата на Марти вдигна почти 39 дадох хексалгин 5 капки. С триста зора заспа. Към 7.20 приплака накърмих го
 и от тогава спи. Като в някаква летаргия е . Дали да го будя. По принцип има розови бузки а сега е прозрачен. Днес ще  бъде вторият ден с температура. Не ми се  иска напразно да го водя при джи пито пред кабинета сигурно е лудница.

# 528
  • Варна
  • Мнения: 630
И авирона и изопринизина са перфектни точно за вирусни инфекции. И двата сиропа са за подсилване на имуния отговор. Нямат пряко действие върху вирусите. Те са ми от любимите средства които давам на децата. Авирона е черен и цапа много,но е вкусен ,с вкус на ананас. Деси чуй се с педиатъра евентуално да минете преди всички или пък последни,за да не чакате барабар с другите болни. Сиропчетата за температура покриват 4 часа и после плавно се покачва температурата. Успива се от хем от сиропчетата хем и от температурата. Моя съвет е не го буди,нека спинка,да си пази силите,иначе болните деца са често неспокойни и криви и мрънкащи. Спокойно,ще мине за два три дни тази активна фаза на вируса.

# 529
  • Варна
  • Мнения: 630
Да добавя,още ,че децата вдигат по- висока температура от нас възрастните. Много педиатри съветват до 38,5 градуса да не се дават средства за понижаването и. Защото вирусите са чувствителни на висока тем и това е начина по които организма се бори с тях. При много висока тем ,която се смъква трудно, се комбинират лекарства от различни групи. Примерно панадол и аналгин, миг и панадол и тн

# 530
  • Мнения: 85
Много благодаря днес съм самичка и седя до него и само го слушам и гледам ъ той спинка сладко без да трепне.
      Ще видя как ще се събуди и ще преценя тя лекарката и втора смяна и може на обяд ако се оправи времето да го заведа.
        Приятен ден с пожелание студа да отмине бързо и с него всички вируси и болести.

# 531
  • Мнения: 354
Да добавя,още ,че децата вдигат по- висока температура от нас възрастните. Много педиатри съветват до 38,5 градуса да не се дават средства за понижаването и. Защото вирусите са чувствителни на висока тем и това е начина по които организма се бори с тях. При много висока тем ,която се смъква трудно, се комбинират лекарства от различни групи. Примерно панадол и аналгин, миг и панадол и тн

Аз съм комбинирала Нурофен и Хексалгин по предписание на лекар, което тогава ми се стори ударна доза,но пък бързо свалих температурата.

# 532
  • Мнения: 229
От пащърнак според вас става ли запек, или от авокадо?

# 533
  • София
  • Мнения: 1 064
От пащърнак според вас става ли запек, или от авокадо?
Пащърнака разхлабва по принцип, за авокадо не знам?

# 534
  • Мнения: 229

Пащърнака разхлабва по принцип, за авокадо не знам?

При нас 3ти ден запек. 1вия авокадо, 2рия пащърнак и днес се чудя....

# 535
  • София
  • Мнения: 1 064

Пащърнака разхлабва по принцип, за авокадо не знам?

При нас 3ти ден запек. 1вия авокадо, 2рия пащърнак и днес се чудя....
А плодове вкарала ли си? Аз ги въведох успоредно със зеленчуците. Като след морков и картоф, давам след обяд круша или слива- резултатът е налице след 4-5 лъжичка. Иначе и 2 пъти давах сироп Лактулоза- много му помогна и сам се изака.

# 536
  • Мнения: 3 439
На морков, картоф и пащърнак и моята по-трудно се изходи.

# 537
  • Мнения: 229
Само зеленчуци още. Ще изчакам и днес и ако не се задейства самостоятелно ще направя нещо.

Един друг въпрос да пусна.
 С какво занимавате мъниците си когато са в най любознателно настроение?

# 538
  • Варна
  • Мнения: 630
Авокадото е мазничко,не би трябвало да запича. Иначе кореноплодните като цяло запичат.
Ние играем с музикални играчки,всякакви.и бънджи на стойка. Малкия се изправя по мебелите и пружинира,горкия не може да седне като се е изправил веднъж. Пускам му песнички. Абе цял ден нямам минутка да не го занимавам ,все пробвам да го оставям сам. Но така ми вика ,че сърцето ми къса. Глезльо мамин. Направо се втрещявам как ще ходи на градина,той ще е от онези пищящите хах.

# 539
  • Мнения: 231
Аз да си кажа за захранването - моята бебочка към момента не харесва нито круша, нито ябълка,повече си пада по зеленчуците Confused
Имате ли идея от къде мога да намеря хубави тиквички (да не са готови пюрета). По био магазините и щандовете нещо не мога да намеря Angry

Общи условия

Активация на акаунт