Юлчета 2018- тема 3

  • 77 894
  • 734
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 162
Най- добрите памперси са на Лидл. Не заради цената, а защото качеството е върховно.
За съжаление с баткото го разбрах късно- беше само на Памперс Премиум, въпреки че пропускаше почти ежедневно. Аз обаче бях сигурна, че това е най- доброто за бебко. Но една позната ме убеди да взема веднъж Лидл-ските и от тогава няма мокри дрешки Simple Smile за баткото почнах от 5ца и ги ползвах едва 2-3 месеца, но с бебчо сме с тях от началото и горещо ги препоръчвам! 👍

Последна редакция: пн, 04 фев 2019, 09:56 от Йори

# 631
  • Мнения: X
Ние сме 9 кг и сме на Пуфис 4+. Не са пропускали, само ако мнооооого се препълни.

# 632
  • Мнения: 595
Айдее на попарата! Triumph Тази докторица наща.. ми кажи закуска бе жена, попара та попара.
7,700 и 67см, това са 200гр и 1см. /7 и половина/ Имунизиран дребо Simple Smile всичко точно.
Моите момчета нощес ме ядосваха,ох.Малкия в 2 го чувам че дрънка с една мечка, скача ми по възглавницата, бърка ми в носа..обичайното.Бутам баща му да го сменя,в резултат леглото ми опикано.После пак мрънкане и скачане в леглото половин час..
С памперс караме от родилното и съм доволна.Сега е на 4ка, пропуска понякога ако се е въртял много малкия и е спал по корем.По спешност бях купила от Лидл един пакет 3ка, но не ги харесах.То си е до дупе явно

# 633
  • Мнения: 3 439
Някоя мама за парка в Студентски град има ли Simple Smile

# 634
  • Мнения: 58
Здравейте,
Аз опитах различни марки памперси - най- доволна съм от pampers premium care и бях доволна от baby love,но нещо напоследък пропускат може трябва да взема следващия размер вече. Pampers са ми пропускали само веднъж два пъти, когато наистина много се препълни.
Много ще се радвам да се съберем в София.

# 635
  • Варна
  • Мнения: 2 745
Аз от родилното използвах памперс премиум кеър, ноооо към 4-я месец яко подсичане и ги смених. Бяхме много доволни, не са пропускали, но и доста миришеха на химия. Пробвах тогава и на Лидл, но дойдоха плитки. Както и плитки дойдоха и на Пуфис сензитив.
Сега имам още малко Памперс бейби драй иии взех най-накрая тези на DM. Това ще са новите ни памперси - меки, дълбоки и издържат по цяла нощ. А досега с бейби драя ставах между 4-7 да сменям памперс иначе сменям после пижами, чаршафи...

Моята дъщеря вече месец седи на 4-ри опори и се клати с все сила напред-назад , но не пълзи. Вдига и слага едната напред и веднага се пуска и застава пак по корем. Както е на 4-ри опори се завърта настрани и сяда и толкова.

# 636
  • Мнения: 683
Слагам гащи на Babylino и не пропускат. Всъщност от както ползвам гащи нямам проблем.

# 637
  • Мнения: 437
Baby dry 4-ка сме все още. Много рядко  пропускат. Пробвала съм и молфикс и са мнооого плитки и не й стават. Пуфис са хубави и други не съм пробвала. Трянва да опитам лидълските. И аз като Йори с каката последно и за кратко бях купувала от тях. Аз съм в Надежда и с мами от групата на каката сме си дружки и с техните втори бебета въртим. Сверявам си часовника с тях , че са с няколко месеца напред.

# 638
  • Мнения: 135
Моя бебо от вчера пълзи, за да вземе телефона 🤗🤣

# 639
  • Sofia
  • Мнения: 165
Ние се разхождаме в парка в Студентски град. Обаче някои дни излизаме преди обед, някои дни след обед, към 2 часа.
Някоя мама за парка в Студентски град има ли Simple Smile

Имахме същия проблем с Памперс и минахме на пуфис и не се е случвало да пропусне. Пробвахме и Лупилу, но все ми се струваха малки. Не са по-малки, но са по-дебели и много се отбелязваха, но не са пропускали.
 
Имам малък проблем - много често, сутрин намирам млката леко мокра - вечер си ляга към 20:00 ч и суттин към 06:00-07:00 ч се буди и й сменям памперса. В момента сме на 4ка Pampers, но явно не успява да поеме количеството. Вие вечер сменяте ли пелени и какви ползвате в момента?
Забравих да спомена, че мъника е около 7,5 - 8 кг, даже тези пелени се водят за от 9 кг, но ги почнахме, защото 3ката пък въобще никаква работа не ни вършеше вече.
Хубав ден и слънчева седмица на всички Simple Smile

# 640
  • Мнения: 267
Здравейте и от мен майчета на юлчета Heart искам да ви питам вашите бебета имат ли вкусови предпочитания? Моята сладурана отказва да приема морков под каквато и да е форма... Усеща го даже в пюре и с други зеленчуци. Правих сокче от морков,но пак никакъв резултат освен че оцветих шишето Joy

# 641
  • Мнения: 3 439
ennya, аз предпочитам след като я нахраня на обяд да излизаме за хубав сън на (уж) чист въздух. Ще се радвам да се разберем да се видим Simple Smile Ако искаш пиши като тръгваш, може и на лични.
annbi, браво на момчето. И Калина прави леки придвижвания, но не е баш лазене.
mom22, не е нужно да я насилваш, детето си има предпочитания просто Wink А и морковът запича Wink

# 642
  • Мнения: 267
ох не бих желала да я насилвам, но и без това от зеленчуците само тиквата и сладкият картоф и се нравят Confused още от коремчето ми има предимно сладки предпочитания , иска ми се да хапва и зеленчуци, но в момента няма как да и ги направя по-вкусни отколкото са

# 643
  • Мнения: 3 439
ох не бих желала да я насилвам, но и без това от зеленчуците само тиквата и сладкият картоф и се нравят Confused още от коремчето ми има предимно сладки предпочитания , иска ми се да хапва и зеленчуци, но в момента няма как да и ги направя по-вкусни отколкото са

Моята Калинушка харесва тиква, пащърнак, карфиол и броколи. Но има още мноооого зеленчуци, които не съм давала. Мъжът ми беше донъкнал някакви репички, днес мислех да  пробвам дали ще ги хареса. Ама от вчера не се е изхождала и днес я оставих само на кърма.

# 644
  • Мнения: 3 269
Ние пък много обичаме тиквички. И каката беше така, сега и малката. Не си пада по картофа и моркова, но добавя ли тиквичка - ги хапва с голямо желание 😊.

Общи условия

Активация на акаунт