Спонтанен аборт

  • 827
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Здравейте момичета. На 15.11.2018г преживях спонтанен абор , не се наложи на ми правят кюртаж изчистих се сама.Всички тестове бяха положителни , кръвният тест също. Проблемът беше че не се виждаше на видеозон докторите искаха да ИС чакаме мислеха че овулацията е била по късно , докато на 15 не прокървя и ЧХГ почна да спада оказа се извън маточна бременност . Продължихме с опитите сега нз какво се случва овулацията ми беше малко по късно нз ако си направя сега тест за бременност дали ще покаже реален резултат

# 1
  • Мнения: 4 518
Съжалявам за загубата Hug Бъди силна и не се отказвайте.
Колко е било ЧХГ когато са се опитвали да го видят? Ако е било извънматочна си извадила късмет, че сама си се изчистила.
Не ти разбрах много много въпроса. Сега продължавате да правите опити и не знаеш кога можеш да разбереш дали този месец е станало ли? Можеш да разбереш след закъснение. Можеш и няколко дни по-рано, но ще се чудиш от коя бременност е. Можеш и сега да направиш един тест да видиш дали е останало нещо от предишната. Ако след овулацията са минали 12-13 дни, може да излезе бледа чертичка.

# 2
  • Мнения: 11 336
Прощявайте, но написаното от Вас е доста объркано.

Как така е било извънматочна пък сте се изчистили? По-скоро бремеността се е прекъснала в много ранен етап. Колко бе ЧХГ преди да падне?

Сега имате съмнения, че пак сте бременна ли? Хубаво е малко да поизчакате. Напримет 2-3 месеца, за да се нормализират хормоните и да се възстановите.
За съжаление сега теста може да е положителен от предното забременяване.
Ще трябва 2 кръвни теста да покажат дали ЧХГ расте този месец или спада от предната бременост.

# 3
  • Мнения: X
Мисля, че бъркате извънматочна и биохимична бременност. Тест за бременност се прави поне 12 дни след доказана овулация.

Общи условия

Активация на акаунт