Какво искат да получат за Коледа вашите тийнейджъри?

  • 17 985
  • 117
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 561
Момичешки работи, мнооого доволна -
червена чанта mini O bag,  с черни къси дръжки и черен джоб (неочаквано добра комбинация се получи, въпреки че не съм фен на тази марка)
палитра L'oreal cherry my cheri
придърпа и моето червено пуловерче ))) https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0543054013.html

от баткото и комплект за рисуване с въглени
плакат със 101 сбъднато желание, за отбелязване
калейдоскоп

Ха, моята си купи сивия вариант, явно  се харесват от девойките.
Заинтригувахте ме  с плаката със 101 сбъднати желания, дайте малко инфо за него, моля:)?

Последна редакция: пн, 09 дек 2019, 16:13 от alexova

# 106
  • София
  • Мнения: 4 883
Моят младеж получи подаръка си преди Коледа и ще го ползва след Коледа- самолетен билет. Simple Smile

# 107
  • Мнения: 5 265
alexova, подобен на този https://shturo.com/produkt/skrech-spisyk-101-zabavlenia-semeistvoto/. Не предполагах, че е толкова скъп.
Елза 2 в момента е леко намалена в Хиполенд ))).

# 108
  • Мнения: 4 662
Не е по темата, но не ми се пуска нова и не виждам къде другаде да попитам. Пускате ли децата на 15 години да празнуват с приятели в домашна среда, не на заведение? Аз разреших на моята дъщеря да се съберат с приятели, които познавам отдавна, но майка ми дигна страшен скандал и се изпокарахме предновогодишно Stuck Out Tongue Winking Eye

# 109
  • Мнения: 19 271
Ако ги познаваш добре и се връща после вкъщи, ми се струва ок. Също и ако преспи там, но има възрастен, също ми се вижда ок.
Моята е по-малка, така че още не се е стигало да самостоятелно празнуване, а само на гости с преспиване

# 110
  • София
  • Мнения: 38 204
Оставих дъщерята да си направи сама парти у нас за 15 РД. Условията са - да е чисто и нищо да не е счупено на сутринта.

# 111
  • София
  • Мнения: 1 397
Дъщеря ми кани често приятелки с преспиване, беше поканила и за Нова година, но не пуснаха детето, защото на следващия ден планираха да ходят на ски. Кани САМО деца, чиито родители познавам доста добре. Изводите са ми, че просто хората са два вида - някои като мен, нямат против да пускат децата, имат им доверие, явно и на мен имат, но други не го правят при никакви условия. Имаме една девойка, чиято майка се е зарекла да не я пуска никъде да нощува сама до пълнолетие. На 13 г.е дъщеря ми.  Като са ни гостували приятелки винаги ми е било приятно, а и на децата, забавлявали са се, рисуват, играят настолни игри, говорят си и никога не е имало проблеми.

# 112
  • Мнения: 19 271
Цитат
Изводите са ми, че просто хората са два вида - някои като мен, нямат против да пускат децата, имат им доверие, явно и на мен имат, но други не го правят при никакви условия. Имаме една девойка, чиято майка се е зарекла да не я пуска никъде да нощува сама до пълнолетие
А на лагери пускат ли ги? Защото във възрастта над 13-14 ми се струва, че там може да свършат доста по-големи простотии, отколкото вкъщи.

# 113
  • Мнения: 4 662
Да, при нас е малко трики ситуацията, защото приятелите и са само момчета...но те наистина са и приятели, тя излиза и общува, само с тях, не се има, много, много с момичета Stuck Out Tongue Winking Eye както и да е.... НГ мина, изкарали са си добре, взех я в 2 часа, всичко е наред, радвам се, че и  се доверих,със някои  възход и и спадове инвестицията в доверие между нас се отплаща във времето.

# 114
  • София
  • Мнения: 1 397
Цитат
Изводите са ми, че просто хората са два вида - някои като мен, нямат против да пускат децата, имат им доверие, явно и на мен имат, но други не го правят при никакви условия. Имаме една девойка, чиято майка се е зарекла да не я пуска никъде да нощува сама до пълнолетие
А на лагери пускат ли ги? Защото във възрастта над 13-14 ми се струва, че там може да свършат доста по-големи простотии, отколкото вкъщи.
Конкретно това семейство много обичат пътешествията и пътуват всички заедно много пъти през годината. По тази причина не смятат за необходимо да изпращат децата на лагери. Лятото майката ходи на екскурзионно летуване в Родопите с детето. Аз харесвам лагерите и знам, че изживяването е съвсем различно когато не си с родителите и подкрепям такива неща. Последните години ходиха на седмични екскурзионни летувания в Стара планина, в Рила, догодина планират Пирин. Били са и на катерачни лагери с клуба по катерене. Разбира се по отношение на "простотиите", разказвали са ми как има 14 годишни, които си носели в раниците алкохол и въпреки възрастните с тях са си го изпили и какво е било въздействието, но всичкото това са разказвали през смях и историите не са толкова плашещи. Позитивите за мен са повече - лагерни огньове, разговори, ученето да общуваш с непознати възрастни и деца. Не знам дали е до характер. но сме имали случаи когато съм била възхитена как са се оправили сами. Веднъж ги бях оставила на курс по немски, учителката била болна и курсът не се провел и те умно отишли в близкия магазин за рибки, помолили да им дадат да ми се обадят по телефона да ги прибера и изчакаха там на топло в приятни разговори със служителите, които вече са им лични приятели. Други деца сигурно щяха да студуват пред сградата и да чакат да ги приберат, защото се притесняват да искат телефон от непознати.

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 18
И моята дъщеря е фен на Хари Потър в момента.Но освен фигурки,книги и игри,нищо не можа да си измисли.Пък и бюджета не е разтеглен до безкрайност,така че и с това се съобразява.

Моята "Хари Потърка" (13 г.) си поръча и пуловер, и портмоне, и чантичка, и верижка и пъзел с Хари-Потър-Мотиви, и още няколко неща.
Тоест, тя не си поръча. Връчих й един каталог, и й казах да отблежи всичко, което й хареса, без значение от цената- аз според възможностите ми ще гледам кое ми пасва на джоба. Баба й също се ориентира по тоя каталог.

Какъв е този каталог и аз се интересувам. И моята 12 годишна е луда по Хари Потър. Събирам идеи.

# 116
  • Мнения: 17
alexova, подобен на този https://shturo.com/produkt/skrech-spisyk-101-zabavlenia-semeistvoto/. Не предполагах, че е толкова скъп.
Елза 2 в момента е леко намалена в Хиполенд ))).

Аз тази седмица търсих точно това и видях, че цените са си високи, 10 лв. по-евтино го намерих тук https://personalizirai.bg/produkt-kategoriya/poluchatel/za-deca/

# 117
  • Мнения: 1 561
И моята дъщеря е фен на Хари Потър в момента.Но освен фигурки,книги и игри,нищо не можа да си измисли.Пък и бюджета не е разтеглен до безкрайност,така че и с това се съобразява.

Моята "Хари Потърка" (13 г.) си поръча и пуловер, и портмоне, и чантичка, и верижка и пъзел с Хари-Потър-Мотиви, и още няколко неща.
Тоест, тя не си поръча. Връчих й един каталог, и й казах да отблежи всичко, което й хареса, без значение от цената- аз според възможностите ми ще гледам кое ми пасва на джоба. Баба й също се ориентира по тоя каталог.

Какъв е този каталог и аз се интересувам. И моята 12 годишна е луда по Хари Потър. Събирам идеи.
В една група във фейса една мацка предлагаше интересни неща за феновете на Х.Потър- Находките на Джулс.
Моите са на 12 и 18 год вече, та трудна работа. Накупили сме разни дреболии, че всичко е с тяхно удобрение. Изненадки за настроение!

Общи условия

Активация на акаунт