Боя за коса - Blond44 - Клуб на блондинките

  • 64 664
  • 823
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 532
Благодаря ти. Разделих косата на три хоризонтални слоя, а най-горният го разделих по начина, по който си нося косата на път. И после ги отделях на око. Около лицето и където попада повече слънце направих повече. Мисля, че дори не са равни отляво и отдясно като бройка, но не се забелязва от самолет. Изглеждат доста естествено според мен и такава беше и целта ми Simple Smile
Ползвах 6% окислител и стоях може би 1 час с блондора, но той като изсъхне и спира да действа (нали така?). Може да експериментирам и следващия път да затворя най-горните кичури с фолио.
Благодаря още веднъж за напътствията Simple Smile

# 451
  • BG-DE
  • Мнения: 5 060
Супер е станало, страшно естестествено седи🤩

# 452
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Много хубаво се е получило.
И  каква боя матира накрая?

# 453
  • София
  • Мнения: 532
Бях купила 2 безамонячни бои на Олиосета - 9/0 и 9/11 - и 6% оксидант на същата марка. Смесих двете в полза на 9/11, може би 1:3 съотношение, но сложих и балсам за коса. Следващият път - без балсам или с по-малко. Намазах цялата коса.
Всъщност най-проблемно ми беше с бретона, защото е доста сложно да се правят непрофесионални кичури там. Grin Добре че го нося странично и направих само 1 кичур. После с гъст гребен с блондор върху него разресах целия бретон. Сега е просто леко изсветлен целия.
Да добавя, че в блондора сложих Колорплекс. След матирането сложих 2рата стъпка на Колорплекс и от маската на Олиосета и стоях ок. 40 мин. Добре се отрази на косата.

# 454
  • Мнения: 5 699
Момичета, по време на бременност боядисвахте ли си корените и ако да с какви бои? Бременна съм в 3 месец, с корени на 3 месеца и трудно се понасям вече, а и работя с хора и не искам да съм неглиже. Не бих си простила, обаче, ако заради суетата ми навредя по някакъв начин на бебето.

# 455
  • Мнения: 2 352
Вече съм в шести месец, мисля че съм се боядисвала около 6 пъти, така де, не съм седяла три месеца с корени,боядисвам се както преди. Бях с 10.1 с 12 оксидант. Сега се опитвам д мина на 9% но не заради бременността, просто така съм решила. Не съм променяла начина си на боядисване. С предната си бременност мисля и до блондор бях стигнала. Не е имало проблеми.
Бис, интересно ми е как си успяла да опазиш останалата коса от намазаното с блондора?

# 456
  • Мнения: 162
По принцип се боядисвам с Мажирел, но търся мнение за боите на Ланза.
Наистина ли са добри? Ще изсветлят ли тъмно кестенява коса до хубаво русо? Ще стане ли едномерен цвят, ако в дължините я използвам като безамонячна?

# 457
  • Мнения: 9 991
Bis, страхотен цвят. Браво!
Аз смених държавата и сега няма как да си купувам лесно бои професионални и преминах на такива от сипермаркета. След неуспешни опити с Лореал, се боядисвам с Nicen Easy. Не е това което искам. Става доста жълтакава, до толкова че се обезсмисля мазатено с шампоани, които имам в запас. Не смея да се боядисам с 10-ка. Вече му свикнах на цвета и ми направиха комплимент, че мирясах. По-късно ще си покажа цвета.

# 458
  • София
  • Мнения: 532
brummmm, току-що намазаните кичури просто премятах назад. Те после поизсъхнаха (доста бързо всъщност) и си стояха заедно с останалата коса. Не съм ги разделяла никак.

# 459
  • Мнения: 2 272
Здравейте момичета!
Някоя от вас ползва ли боята на Singularity?
https://www.imperity.bg/profecionalna-boya-za-koca-c-c-clad-k-ba … imperity-BGN.html
Защо ми се струва, че цветовете и са по-тъмни от тези на другите бои.
В послединте 2-3 години се боядисвам с 8.3, 9.3 и 9.33 на Framesi и съм доволна от цвета, но фризьорката ми в България много ми похвали Singularity и нейният комплекс, подобен на Олаплекс. Но вчера се боядисах и вместо русо с лек тициан  ми се получи ръждиво.
Аз съм в Канада, но намерих в един холандски сайт Singularity, дори беше на разпродажба и си поръчах 10-ка и 11-ка да видим като сложа по-светло дали ще се оправи.

# 460
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 791
Никога не съм я чувала или виждала тази боя, за която говорите.

# 461
  • Мнения: 2 272
И аз не бях, но фризьорката ми в България много я похвали.
Заедно с техния комплекс "Професионална система за регенериране на косата Implex" косата става много лъскава, мека и приятна. Но явно цветовете им се различават, т. е 8.3 например не съответства на 8.3 от Фрамези.

# 462
  • BG-DE
  • Мнения: 5 060
Гледам Черешката на тортата и очите ми останаха в цвета на Нели Рангелова 🤩 някой има ли идея като номер какво може да е?

# 463
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
🤣🤣🤣 И аз точно цвета на косата ѝ загледах. Много ѝ отива. Мисля, обаче, че това не е моно цвят, а балеаж от осмици и девятки в по- светлата си част. 🤔 И седмица има. Знам ли...

# 464
  • BG-DE
  • Мнения: 5 060
Да-да, определено не е монохромен цвят 🤔

Общи условия

Активация на акаунт