Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Университети във Франция

• 14 009
  • 171
  •   1
Отговори
# 165
  • Русе
Не съм много убедена, че тези доброволчества са полезни. Аз бих наблегнала на ЕРАЗЪМ проекти в чужбина има и за Франция, но където и да е, особено, ако проекта е с насоченост на бъдещата специалност ще е много по-добре, както и стажове. Във фейсбук има безкрайно много НПО, които организират такива. Основните са youthub и salto. Освен за СВ-то изключително променят светогледа и начина на мислене, работата в екип и т.н.

# 166
  • София
Точно така. Доброволчествата и всякакви други активности трябва да са пречупени през призмата на това, което ще се учи. От досието трябва всячески да се показва, че кандидатът има интереси в съответната област. При моята дъщеря проектите и събитията имаха правна насоченост. Миналата година четох интервю с една девойка от училище Златарски, която я бяха приели в известен университет от Бръшляновата лига в САЩ. Момичето казваше, че от досието трябва да струи passion към това, което искаш да учиш. Нея я бяха приели да учи нещо свързано с вирусология и в гимназиалните си години беше ходила на стаж в една лаборатория на БАН точно по проблематиката.

# 167
Има и други организации, които търсят доброволци. Моята например беше тази и предната събота към Фотомаратон. Доброволец е и към някаква организация, свързана с набиване на данни към Натура 2000 - въвеждат информация за ОВОС. Има много

# 168
  • София
Здравейте френски мами!
Искам да попитам ползвал ли е някой от вас куриерски услуги във Франция?
Налага ми се да пращам багаж от Франция за Полша, но не съм ориентирана.
Благодаря предварително и се извинявам, че разбутвам темата.

# 169
  • Русе
Изпращам Бг -Франция със Спиди. Партньорът им във Фр е DPD. Проверете с тях.

# 170
  • София
Изпращам Бг -Франция със Спиди. Партньорът им във Фр е DPD.
elan, merci!
А от Франция пращали ли сте с тях?

# 171

Общи условия

Активация на акаунт