Търсене на нови имоти в София

  • 5 423
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Когато не си в София трудно човек би се справил без брокер.

# 16
  • Мнения: 26
Имам чувството, че цените са се увеличили?

# 17
  • Мнения: 22
Мерси на всички, до тук доста полезни мнения, с изключение на някакъв галош Notaris. Най-полезното обаче е на despereta за сега с градоустройствения план на София. Хитро е и натам ще се насоча. Не ме интересува как е по другите страни, дали съм тарикат и така нататък. На брокер пари няма да дам. Продължаваме с предложенията за схеми без посредници и чисто купуване на имот. Темата явно се оказа полезна 👍

Последна редакция: чт, 10 яну 2019, 16:53 от Anivas

# 18
  • Мнения: 656
Живяли сме е “нови” сгради-никога повече. Не мога да разбера хората, които се набутват в килерчета 12 кв.м., гледат съседите на 2 ръце разстояние и се примиряват с липсата на зелени площи и въздух. Много много малко новостроящи имоти изобщо се доближават до градоустройството отпреди 30г.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 192
Мен пък не ми понася миризмата на кисело зеле във входовете, мушкатата и канапетата по площадките и сивите панелки. Така че за всеки влак си има пътници, нека не генерализираме Wink

# 20
  • Мнения: 8 170
Аз пък ненавиждам старите кооперации в центъра на града. Тъмни и високи входове. Мирис на старо и застояло.
Неприветливи огромни апартаменти и замазани прозорци.
Има хиляди хора които биха дали мило и драго да живеят там.
Така че за влака и за пътниците е много вярно.

# 21
  • Мнения: 5 619
Галош - якоооо. Добре дошли в София. Като във ваше село е, само пътувате малко повече до работата.

# 22
  • Мнения: 67
@Anivas Виж в Изток Парксайд - плащаш 90% до 45 дни след акт16. Луксозно, качествено, зелено, хубав квартал.. на подобаваща цена Simple Smile

# 23
  • Мнения: X
Нямам идея колко са тези в Изток, но напоследък има много добри проекти с добро разпределение и без такива грозни чупки. Този комплекс е ужас - какво щеше да им стане да проектират нормално, а не с грозна неправилна кухня под дъга?

# 24
  • Мнения: 22
@Anivas Виж в Изток Парксайд - плащаш 90% до 45 дни след акт16. Луксозно, качествено, зелено, хубав квартал.. на подобаваща цена Simple Smile

Мерси, знам го този комплекс, но не успях да си избера. За мен хубавите са вече изкупени Simple Smile

Нямам идея колко са тези в Изток, но напоследък има много добри проекти с добро разпределение и без такива грозни чупки. Този комплекс е ужас - какво щеше да им стане да проектират нормално, а не с грозна неправилна кухня под дъга?

Нали? И аз мисля така. Съмнява ме някой изобщо да иска чупки, ъгли, скосявания и подобни.

# 25
  • Мнения: 18 316
Не съжалявайте за Парксайд - до такава степен е "в Изток", че за да влезеш в квартала, трябва да въртиш през Дианабад.
Съседните блокчета на Артекс откъм Изток според мен са по-добра опция, но не знам дали някой продава.
Ако имате възможност се разходете из квартала, има няколко нови строежа, има и такива, които още не са започнали да строят.
Успех с търсенето!

# 26
  • Мнения: X
Аз пък ненавиждам старите кооперации в центъра на града. Тъмни и високи входове. Мирис на старо и застояло.
Неприветливи огромни апартаменти и замазани прозорци.
Има хиляди хора които биха дали мило и драго да живеят там.
Така че за влака и за пътниците е много вярно.
Какво лошо има да живее човек в голям апартамент? Какво му е лошото децата да си имат собствени стаи? Това за замазаните прозорци също не разбирам откъде го измисли.

# 27
  • Мнения: 8 170
Аз пък ненавиждам старите кооперации в центъра на града. Тъмни и високи входове. Мирис на старо и застояло.
Неприветливи огромни апартаменти и замазани прозорци.
Има хиляди хора които биха дали мило и драго да живеят там.
Така че за влака и за пътниците е много вярно.
Какво лошо има да живее човек в голям апартамент? Какво му е лошото децата да си имат собствени стаи? Това за замазаните прозорци също не разбирам откъде го измисли.
Някъде да съм казала, че е лошо Simple Smile Със сигурност големи апартаменти има не само в центъра Simple Smile И децата ни не живеят по три в стая Simple Smile

Прозорци на кооперация в центъра на София:

Прозорци в нова кооперация:

Надявам се ,че разликата се вижда.

Последна редакция: ср, 30 яну 2019, 10:17 от Hope for Two

# 28
  • София
  • Мнения: 1 590
Е, и аз с компютър мога да се докарам на Джулия Робъртс  Joy

# 29
  • Мнения: 5 619
Един колега гледа всяка вечер как съседите му ................., а аз някаква смотана планина.

Общи условия

Активация на акаунт