Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 дек. 2018, 21:06 ч.

Ясновидки/врачки - тема 36

• 62 077
  • 757
  •   2
Отговори
# 735
Ще опитам да се изразя кратко и ясно. Днес имах консултация със жената предложена от тук. Еми позна, как да кажа обратното. Не ми каза това което се надявах(какво съм се надявала е едно, каква е реалността е друго), но ми казва истината. Правете разликата, моля ви!

# 736
Ще опитам да се изразя кратко и ясно. Днес имах консултация със жената предложена от тук. Еми позна, как да кажа обратното. Не ми каза това което се надявах(какво съм се надявала е едно, каква е реалността е друго), но ми казва истината. Правете разликата, моля ви!
Много се радвам, но при мен имаше повече налучкване. Относно предсказанията ще видим дали ще се случат и разбира се тук всички знаем за надеждите и реалността. Не искам да се заяждам ама толкова скоро ли се случиха при Вас предсказанията?

# 737
Здравейте бихте ли казали мнение за Богдана от Перник.. ако някой е ходил при нея? Simple Smile А също и ако се сетите за някоя друга жена от този район. Simple Smile

# 738
Много се радвам, но при мен имаше повече налучкване. Относно предсказанията ще видим дали ще се случат и разбира се тук всички знаем за надеждите и реалността. Не искам да се заяждам ама толкова скоро ли се случиха при Вас предсказанията?
Чакай малко, предсказанията са едно (писах, че консултацията беше днес). Аз говоря, че това което ми се каза от жената си беше точно, като описание и всичко. Предсказанията са си предсказания, а изборите са си избори. Много са нишките и факторите на това какво следва. Надявам се ме разбирате. Simple Smile 
Лека вечер! Simple Smile

# 739
Аз пък не разбрах. Хем познала обратното, пък после било всичко точно.

# 740
Както обещах, давам обратна връзка за жената, предложена от
roza66. Лично аз не съм доволна - опитва се да налучква нещата, но най-голямото ми разочарование дойде от факта, че тези препоръки не идват от независим член на форума. Не знам защо се усъмних и попитах roza66 дали тя е въпросната ясновидка. Първоначално отрече, след това излезе с извиненето, че това е било сестра й. Вече не знам дали може да се вярва на някое от мненията тук. Вече няколко пъти се подлъгвам така. Дано да съм била полезна

Благодаря ти за мнението.
Тук е форум, в който споделяме опита си от подобен род консултации. Питаме за разни хора, а когато ги посетим си мълчим и не споделяме, къде от срам, че сме се излъгали, къде от страх, че като споделим, ще навредим на сбъдването на желанията си, както тези съветници/ясновидсци са ни предрекли...
Но е важно да споделяме, така отсяваме шарлатаните, а и коригираме очакванията си от тези хора.
КАзвам хоре, всички тези ясновидци/врачки преди всичко са хора, не свръхчовеци. За съжалене повечето от тях печелят пари за сметка на нашите проблеми, което е жалко. Хубавото е да споеделяме, така ще отсеем шарлатаните.
Нека не нападаме членовете на форума и да смятаме, че правят реклама. Дори и да е такак, всеки от нас решава за себе си на кого да се довери.
Все пак интернет пространството е пълно с флашиви новини, тук ние не правим изключение.

# 741
Препоръчайте ми ходжа, много съм объркана..
Някой беше питал за ходжата от Долни воден, но нямаше отзиви..

# 742
Препоръчайте ми ходжа, много съм объркана..
Някой беше питал за ходжата от Долни воден, но нямаше отзиви..

Четох добри отзиви за ходжа около Омуртаг, но нямам преки впечатления.

# 743
Melissa , може ли да ми препоръчате някои ясновидци около или не много далече от Бургас , или някого ,с когото мога да се консултирам по телефона.

# 744
  • бургас
Има ли човек в групата ,който е посещавал Анифе от село Черница (до Сунгурларе) ? Някакви отзиви за нея

https://www.bg-mamma.com/?topic=710192.435 
Не знам дали за същата става въпрос,щото има някаква Анифе ходжа от Велико Търново.

# 745
Има ли човек в групата ,който е посещавал Анифе от село Черница (до Сунгурларе) ? Някакви отзиви за нея

https://www.bg-mamma.com/?topic=710192.435 
Не знам дали за същата става въпрос,щото има някаква Анифе ходжа от Велико Търново.

Не , не е същата жена , но и тази е чиста шарлатанка . С толкова разпитване и аз ще ви гледам накрая !
Момичета , трябва ми човек , които може да разваля магии Sad Ще помоля тези от вас , на които някой , някъде е помогнал , да ми пише на лични . Сабри от Айтос , Татлъ от Хасково , Мария от Ямбол , Елена от Коньово - проблема все така си стои и от ден на ден става все по зле , а всички казваха че ще го решат .

# 746
Мелиса, от много време те чета и знам, че не си от правещите реклама. Можеш ли да препоръчаш някой в София, може и на ЛС?

# 747
Търся координати на доц. Лозенски. Говори се, че е наследил дарбата на Севрюкова. Но не приемал всеки. По принцип не гледа. Не знам в кой университет преподава сега. Някои от студентите му може да знаят къде е и евентуално телефон. Може и да приеме някой. Споделете, ако знаете нещо за него.

# 748
  • Пловдив
Знам ,че никой не може да ми  помогне !!!
Просто съм отчаяна !
Трябва като майка да намеря сили и да се боря до край за доброто на сина ми !:sleepy:
Трябва да вярвам ,че чудото ще се случи !!!
Ще се боря и дано Бог ми помогне  !

# 749
Някой ползвал ли е услугите на Цветелина?
0034 618 281 065
ЦВЕТЕЛИНА
tel.0034 618281065 / WhatsApp или Viber/ Skype:qsnovidstvo.tsvetelina
http://qsnovidstvo.com

Ползвах, след като дадеш инфо за проблема виждала нещо, тълкува го, но в крайна сметка нещата вървят обратното  на това която тя уж видяла.

Общи условия

Активация на акаунт