По какви критерии си избрахте колата?

  • 13 813
  • 102
  •   1
Отговори

Анкета

Какви бяха вашите критерии за да карате точно този автомобил с който сте?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

# 90
  • Мнения: 3 732
Просвета няма значение. От значение е шофьора къде седи в колата(пространството)
Не те разбирам ... Какво да гледам в обявите в мобиле? Няма как да пробвам различни коли.

# 91
  • София
  • Мнения: 2 903
Просвета няма значение. От значение е шофьора къде седи в колата(пространството)
Не те разбирам ... Какво да гледам в обявите в мобиле? Няма как да пробвам различни коли.

При добро желание всичко е възможно - палиш колата и отиваш в Горубляне. Автокъщите там са гъз до гъз. Тръгваш от къща в къща и сядаш в марки и модели, които си набелязала предварително. Много по-спокойно и дори безопасно се управлява пълноразмерен джип или сув. Голяма благинка си е, когато можеш да виждаш над таваните на леките автомобили около тебе.

# 92
  • Мнения: 3 732
Ехеее ... За джип и сув малко хора са си надвили масрафа. Говорим за леки коли. Ограничените финансово като мен избират малолитражка. Понасят присмех тук но си я карат - първа е и си я обичат.

# 93
  • Мнения: X
Просвета няма значение. От значение е шофьора къде седи в колата(пространството)
Не те разбирам ... Какво да гледам в обявите в мобиле? Няма как да пробвам различни коли.
Щом ще купуваш кола има как да ги пробваш. Дано разбереш.

# 94
  • София
  • Мнения: 2 903
Срамувам се, че пускам материал на български, но все пак се надявам, че ще извините моето невежество JoyJoyJoy

https://autobild.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%B5 … 0%B8%D0%BB%D0%B0/

# 95
  • Мнения: 4 808
Аз съм 158 см, най-комфортно съм се чувствала в ситроените - Берлинго, С3 и С2. Иначе карам с възглавничка под дупето. Пежо 107 също ми беше по мярка, но е малолитражка, не всеки иска такава мъничка кола.

# 96
  • Мнения: 107
Хонда Джаз за дребен човек е прекрасна, имам видимост и волана ми е удобен. 158 см също.

# 97
  • Мнения: X
Какви сте такива миньончета?

# 98
  • Мнения: 2 998
Какви сте такива миньончета?
Защо, какво ни е? Grinning Аз даже съм по-ниска от Дама от морето и зимна_мама с цял един сантиметър. Колата, която карам в момента е по-скоро ниска, към спортна и всичко ми е на 6-то чувство, защото се подавам малко над волана. Joy

Последна редакция: пт, 28 авг 2020, 13:02 от bubbata

# 99
  • Мнения: 9 569
Джаза е сладка кола, компактна, но просторна, с добра видимост, но пък голяма каруца и доста неманеврена. И то новия модел. Това са моите впечатления, но зависи какви са ти критериите. То и мойта е каруца Simple Smile иначе съм доста приятно изненадана от Шкода Фабия как вози, но не знам колко са надеждни.

# 100
  • Мнения: 4 353
Аз съм 160, с Хонда Сивик, Голф 3, Golf 4, Golf 5, Пасат 2 и Нисан Екстрейл се чувствам добре Grinning
Не са ми удобни мерцедеси - някак са ми много вкопани навътре педалите и ми идват далеч, дори и да ''гушна волана'', а уж не съм с къси крака Grinning

# 101
  • Мнения: 107
Мен Хондата Джаз ми е първа кола, и каруца-аспекта не го забелязвам Joy може би щото няма с какво да сравнявам.

Курсовете ги карах на Поло, и на втората седмица вече бях сигурна че такава кола НЯМА да си купя- страшно неудобна седалка, ниска, педали, волан...не. А виж с Хондата всичко виждам. Приятели споменават че возела добре и не друса, но това е стар модел, който на късмет е много пазен, може новите да имат по-твърдо окачване.

Джаза е сладка кола, компактна, но просторна, с добра видимост, но пък голяма каруца и доста неманеврена. И то новия модел.

# 102
  • Мнения: 3 732
На учебното е320 бмв при максимално придърпана напред седалка натисках педалите с пръстите. Беше дълга и тежка кола, някак мъжка.

По интуиция си избрах моята, първа ми е. Каруца е - висока и лека, с леки ламарини, с дървена возия, грозна като интериор и екстериор, бавно ускорява. Но виждам всичко пред мен - 1.60 съм, устоя на лошо каране (почти 2 години карах с грешно завит преден амортисьор), дуракоусточива е - при незатворени капаци на антифриза не повреди нищо. А все някога ще трябва да я сменя... С какво?

Общи условия

Активация на акаунт