Говорим си за "Свръхестественото", "боговете" и Човека #3

  • 28 485
  • 807
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 006
Еееее,рa3геле,стигнaхме до лубимaтa ми 4aст..

Ще се опитaм дa ти обясня товa дето съм схвaнaлa..

Вметкa..В някои филми,етерът е предстaвян кaто 4ернa негaтивнa субстaнция:)

Преди Вселените (преди е условно понятие,но не можем бе3 него порaди линейното конструиране нa мисълта ни),имa сaмо едно бе3крaйно поле,възникнало бе3 на4aло и крaй..
В товa поле се "рaждaт" вселените
И макaр да го нари4aт "ниЩО",то е предимно "неЩО",но понеже в това поле, действието "a3 съм" е с толковa голямa бързина,ние не го ра3по3нaвaме..Виж спица на колело,колкото по-бър3о се върти,толкова по-неподвижна ни се струва,и колкото по-бавно,толкова по-ясно виждаме нейното движение

В това поле се рaждaт импулсите/0-лa кaто я компресираш и я свиеш ще полу4иш плътна то4кa/импулс,той е в дуaлен режим на колебание,т.е.свивaне и рa3пускaне/контрахирaне -то4кa-0...вдишвaш/ и3дишвaш..

Осъ3нaвaне=a3 съм=глaгол=действие

Съ3нaние = действие/пулсaция



Про4ее ,от тa3и първи4нa субстaнция се сформира вси4ко.
И3ригвaйки нейде ипулс/новa вселенa/ с първи4ния поток/вълна/ се 3aдaвa и цялостната прогрaмa на новото "Яйце"-вселенa

При нас,тaя първи4нa субстaнция се модифицира в Яйце с дуaлен режим нa съществувaне и трои4ен неделим aспект,със 7 вибрaционни/3вукови/цветови плътности,и 12 и3мерения,където посредством електромaгнети3мa,се структурирa и сформира мaтериятa

Товa обa4е съвсем не 3нa4и,4е и другите вселени сa със същите модели на устройство и функция..


Скрит текст:

Последна редакция: сб, 22 дек 2018, 16:42 от Какво?

# 121
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Еееее, рaзгеле, стигнaхме до любимaтa ми чaст...


Hug

Значи, първо имаме някво си там неподвижно поле, което някои наричат етер, други го наричат акаша, трети го наричат counter-space (не съм сигурна, но май Щайнер го нарича counter space).

Но въпросните вълни са смущения в етера. Те не са НЕЩО, което съществува.

И ето тука:
https://www.physicsclassroom.com/class/waves/Lesson-1/What-is-a-Wave

"A wave can be described as a disturbance that travels through a medium from one location to another location."

"Вълната може да бъде описана като смущение, което пътува през определана среда от едно място на друго място."

Значи, имаме някаква среда, в която настава смущение - това е т.нар. вълна. Формата на вълната се определя от средата.


И тогава стигаме до въпросните честоти и до резонанса.

И как си настройваме мозъците на определена честота, за да достъпим дадена информация - това вече ми е абсолютна загадка.

Ей това на мене ми е абстрактно. И ми е ужасно нелогично.

 



Последна редакция: сб, 22 дек 2018, 17:17 от Eleonora_27

# 122
  • Мнения: 7 006
Oтново "кръст"

вектори



Hairy ball theorem - Wikipedia

The hairy ball theorem of algebraic topology (sometimes called the hedgehog theorem in Europe)[1] states that there is no nonvanishing continuous tangent vector field on even-dimensional n-spheres.[2][3] For the ordinary sphere, or 2‑sphere, if f is a continuous function that assigns a vector in R3 to every point p on a sphere such that f(p) is always tangent to the sphere at p, then there is at least one p such that f(p) = 0. In other words, whenever one attempts to comb a hairy ball flat, there will always be at least one tuft of hair at one point on the ball. The theorem was first stated by Henri Poincaré in the late 19th centu


https://en.wikipedia.org/wiki/Hairy_ball_theorem








This is the 24 digit recurring, compressed Fibonacci sequence on a torus skin. The 9s are highlighted and create approximate Phi spiraling arms.
http://musicians4freedom.com/nine/


Монaдaтa



Ели,етер и aкaшa сa полето което вътре във вселенaтa,до първи4ния океaн,и не 3нaм кой имa достъп освен христa..нямa 8,бе3 7..

Моделът нa множество неЩО плувaщи в океaн от ниЩО е пресъ3дaден във вселенaтa ни и го виждaме дори в aтомa % -тът нa пра3но простр. в него..

Последна редакция: сб, 22 дек 2018, 17:21 от Какво?

# 123
  • Мнения: 2 013

И как си настройваме мозъците на определена честота, за да достъпим дадена информация - това вече ми е абсолютна загадка.

Ей това на мене ми е абстрактно. И ми е ужасно нелогично.

Ели, още чета твоят превод на Митчел. Първо поздравления за този труд. Огромен текст за превод и преводът е страхотен. Поздравления и за 'Какво?' заради другите преводи. Браво!
Много, много допирни точки с Митчел, само че използва други термини.
ПП Имам да наваксвам с горните постове, че не мога да 'смеля' толкова много инфо.

Последна редакция: нд, 23 дек 2018, 11:01 от Magdalena1978

# 124
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946


Ели, още чета твоят превод на Митчел. Първо поздравления за този труд. Огромен текст за превод и преводът е страхотен. Поздравления и за 'Какво?' заради другите преводи. Браво!
Много, много допирни точки с Митчел, само че използва други термини.


Повече трябва да благодарим на Какво?, защото идеята бе нейна.

Принципно на тоя сайт се превеждат избрани материали, които ги няма на български. Защото има хора, които не могат да се информират на английски или на други езици.

И 5 човека да го прочетат, пак си е струвало труда.

Дето се казва, и ние да дадем нещо на света. Може да е само малко добро настроение и надежда, но е повече от тъпите реклами по телевизията и медиите, които внушават на човека, че едно голямо нищо, ако не е облечен в маркови дрехи. И на децата внушават такива лъжи. И правят хората зорлем нещастни.

Това е буквален превод на Митчъл. А той е писал сложно, защото е научен работник. А те нАучните работници обичат да говорят сложно, щото някой да не си помисли, че са прости.

Много ме кефят коментарите под лекции в тубата на такива като Едгар Митчъл.

"Ей това хората са знаели още едно време, а учените чак сега го откриха" Grinning

# 125
  • Мнения: 18 521
"Ей това хората са знаели още едно време, а учените чак сега го откриха" Grinning

Странно е , но твърде много неща се знаят, много отдавна, все едно са били във въздуха преди човека.
И  както мисълта на Левски за времето, се чудим откъде и как някой произнася думи, недоказани ,кодирани сякаш, а те просто са  голата истина.
Не откриваме нищо ново ,щом едни дядки в кафе знаят и разсъждават по  такива теми.Не вярвам да са научни работници ,те са като мен , обикновени хорица ,дето им хруват хрумки.
Да ,нещата са  фантастични на пръв погрлед , отвлечени, рядко доказани от науката , но след като се повтарят  от няколко източника ,да не казвам смело +Ен на брой ,но съм на път да го кажа, вероятно са истини.Все до едно и също се стига ,дори да се търсят потвърждения във времето ,библейски и преди тях.Във много неща има зрънце ,сякаш са нарочно накъсани и разхвърляни истините , вероятностите ,тайните на света.Само чакат като златни зрънца дя бъдат събрани и сглобени.

# 126
  • Мнения: 2 013
Допрочетох Митчел. Много ме впечатли фиг. 4 Спектър на квантово-холограмният резонанс. Не ми е ясно на каква база подрежда отделните елементи точно в този ред, а не в друга последователност

Последна редакция: чт, 03 яну 2019, 10:59 от Magdalena1978

# 127
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Допрочетох Митчел. Много ме впечатли фиг. 4 Спектър на квантово-холограмният резонанс. Не ми е ясно на каква база подрежда отделните елементи точно в този ред, а не в друга последователност. Всичко е на една плоскост - да, но защо точно така степенувани?


Нямам идея, защо така ги подрежда.

Но човекът е бил свръх-чувствителен.

Виж едно от неговите последни интервюта - 3 минутки е:



# 128
  • Мнения: 2 013
Но човекът е бил свръх-чувствителен.
И аз мисля, че говори от опит. Онзи първи текст, с който ме грабна той, благодарение на теб - нали писах и по-рано, че има опит с тези неща.

# 129
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Но човекът е бил свръх-чувствителен.
И аз мисля, че говори от опит. Онзи първи текст, с който ме грабна той, благодарение на теб - нали писах и по-рано, че има опит с тези неща.

Имал е някакво особено преживяване в космоса на връщане от Луната. Изпаднал е в някакво особено състояние. Не знам, какво е видял, но казва, че е почувствал, че всичко във Вселената е свързано и че всички ние сме деца на звездите...нещо такова.

Принципно учените се сдържат да не споделят трансцедентални преживявания, защото има голяма вероятност да престанат да ги вземат насериозно. Академичните среди са изключително консервативни.

# 130
  • Мнения: 7 006
Деца сме на звездите,понеже и ние и те сме изградени от един и същ материал.Първичните атоми.Ану-та
Вижте Окултна Химия на Ледбитър.
Ели,в тубата има много клипчета,моля те намери, избери и сложи тук линк.Аз съм със служебната трошка и копи-пейста ср случва само по нейно желание..
Пътувам към Филипето да взема котката,малкия ме побърка нощес,два пъти скача като сомнамбул и ме буди да не си изпусна рейса..Последния път беше 4.30,повече не легнах и ся съм във фазата в която "душата ми спи",буквално..
Звездите са същества от ранга на Висшите Азове

Аз знам много малко за астрономията и планетните тела(все не остава малко време да скролна основните неща),но доколкото разбирам,вселената се състои от едно централно вселенско слънце/Ра,Христа,7/ и от това слънце се излъчва енергийно ел.магнитно поле със 7 пласта
Това поле е ниво 7.Веднъж еманирано,в него се настаняват Висши Азове/ разклонения на снежинката,които буквално населяват това енергийното поле и го управляват,стопанисват,живеят в него,така както ние живеем в слънчевото и планетарното.
Те /краищата на снежинката/на свой ред генерират свое поле от 7 пласта (обособяват 6-то ниво)в които пращат свои нови разклонения-копия(Висши Азове),чието поле създава ниво 5 и така до ниво 1.Всяко ниво поражда/генерира следващото подниво.
На физ.равнище мисля,галактическите слънца които са "рожби"на вселенското са манифест на ниво 6.
Нали за това на слънцето сме викали бачо Еньо /Баян-звание към по-висше същество,от там и баю,байно,бате и т.н/.И още "татко Райко" или небесния отец Ра..
Това може да е както отнесено към Христовото Ядро-Вселенско Слънце,така и към микро моделите,напр.към Висшия Аз или Слънцето от което произхождаме..
Душите които се сформират на ниво фауна (много двукраки,обаче влизат в това число!),са практически души от слънчевата матрица,т.е.рожби на същото слънце от което са сформирани от физическите тела/планетарния порядък
Всяко слънце,подобно по-горните модели,на свой ред генерира поле/аура,в чиито пластове се раждат планети и ние ги обитаваме..
Но от кое слънце или Висш Аз идва монадата,то е друга бира..

Последна редакция: нд, 23 дек 2018, 08:30 от Какво?

# 131
  • Мнения: 7 006
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSlQRMCOFhh … tSLP7exNXKCOHWP-3


П.п.Изненадана съм от вибрациите на Пловдив..
Чувствам се страхотно,въпреки 5те часа сън(аз без ядене мога и по седмица,но без сън-не!),атмосферата е лека и ободряваща..Много приятно..



Ейййй,Лейди най-после е при мен..
Предстои ни обратното пътуване,до сега много плака,дано се успокои,че сърце не ми даде да я оставя в багажното и я скрих в едни сак..Ама много мяучи,дано ни усети шофьора,че са два часа път...

Последна редакция: нд, 23 дек 2018, 10:40 от Какво?

# 132
  • Мнения: 36 447
Харесва ми Едгар Мичъл; сигурна съм, че е прав за това, че всички сме свързани на квантово ниво. То не се и отрича от учените, всъщност, въпросът е, наистина ли може да се усети. Явно някои хора го могат.

Интересно, преди около седмица разговарях с роднини за мандела ефекта - това е, когато голяма група хора си спомнят нещо погрешно (и някои го обясняват с паралелни реалности, но според мен не е чак толкова мистериозно и сложно). И дадох пример с кацането на Луната (понеже го видях в гугъл, преди това и ме накара да се замисля). Въпросът е следният - колко успешни кацания (с човешки екипаж) на Луната са направени ? Поради някаква причина, въпреки, че отговорът не е тайна, повечето хора се объркват. А като се замислят, може да се досетят, че да - първите са Нийл Армстронг и Бъз Олдрин. Обаче, Едгар Мичъл също е известен - поне на хората с обща култура и интереси, свързани с мистериите. Той говори за извънземни, споменава се в много предавания, знае се, че е ходил на Луната. И в същото време определено не е от екипажа на Армстронг и Одрин - следователно, човек лесно може да се досети, че отговорът на горния въпрос не е "един път"(не е и два пъти, но тук просто давам пример за това колко лесно се установява, че този отговор е грешен), но въпреки това, точно този отговор дават повечето хора казват първоначално. Интересно, нали?

# 133
  • Мнения: 2 013
Аз пак малко позатрих от старите си постове. Ще ме извините за това, но просто има някои неща, които не трябва да остават в интернет пространството.

Едгар Мичел на мен ми беше познат само като име и до там. Първо си помислих, че е някакво гуру. Той човекът е бил ЦРУ от всякъде. Неговата книга си е контролирано изпускане на информация от ЦРУ.

Последна редакция: нд, 23 дек 2018, 11:36 от Magdalena1978

# 134
  • Мнения: 7 006
Естествено ,че сме свързани..
Нали моделът е на фрактална паяжина..

Общи условия

Активация на акаунт