Говорим си за "Свръхестественото", "боговете" и Човека #3

  • 28 492
  • 807
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 6 379
Е, аз както казах, не мога да преценя дали е шарлатанин, но говори много интересни неща за устройството на света Simple Smile
Може, но много бавно ги говори, повтаря, искам кратко и ясно, неговото са локуми, затова бягам с 200 км. Joy Не знам дали ме разбирате, но това не е моето темпо. Петя, Hug!
Продължавам да чета Питърсън. Харесва ми. Grinning

# 331
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 986
За клипа: това е само първата част. Има и втора. Просто Грег Брейдън използва американския начин на представяне и това може да ни дразни, но не е шарлататин предвид къде е работил и какви данни използва. Ако беше шарлатанин едва ли щяха да правят документал с него. Все пак е една теория, друго виждане за нещата, базирано на съвременни научни данни. Дали ще ви допадне?- въпрос на интереси. Не сте длъжни да ви се хареса.
Ако първия ви “сблъсък” с този учен е от видеото, напълно разбирам колебанието ви и аз бих го изпитвала, но при мен тръгна от другаде и видеото беше второстепенно. Имам много книги за четене, а времето не достига за всичко и запознаването с “Божествената матрица” от видеото ми дава предимството да знам нещо за кратко време.
За Дистанционното виждане - получаването на информацията става директно от “извора”, както искате го наричайте. И се търси информация за нещо конкретно, определено, а не се рееш като волна душа из необятния океан на познанието.
И е Научна, а това че военните се възползват от нея-кога ли не са го правили! Има научни разработки за метода на постигане на целта.

Прочетох статията, разглежда по-скоро религията и виждането за Бог от религиозна гледна точка. В “Кодът на Бог” не става дума за този Бог, а за нещо различно закодирано в нашето ДНК и отговарящо на името, което Бог дава за себе си на Мойсей и в същото време е различно. За да достигне до тези изводи, автора е трябвало да опознае от близо староеврейския, кабала, “изгубените” текстове на Библията, които ѝ дават много различен и точен прочит, а не сегашния ѝ осакатен вариант.

Последна редакция: сб, 26 яну 2019, 14:31 от Angela61

# 332
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Е, аз както казах, не мога да преценя дали е шарлатанин, но говори много интересни неща за устройството на света Simple Smile
Може, но много бавно ги говори, повтаря, искам кратко и ясно, неговото са локуми, затова бягам с 200 км. Joy Не знам дали ме разбирате, но това не е моето темпо. Петя, Hug!
Продължавам да чета Питърсън. Харесва ми. Grinning

Да, аз Питърсън го смилам ... пиша само онова, което е най-важно от лекцията, без лирическите отклонения.

# 333
  • Мнения: 7 006
За клипа: това е само първата част. Има и втора. Просто Грег Брейдън използва американския начин на представяне и това може да ни дразни, но не е шарлататин предвид къде е работил и какви данни използва. Ако беше шарлатанин едва ли щяха да правят документал с него. Все пак е една теория, друго виждане за нещата, базирано на съвременни научни данни. Дали ще ви допадне?- въпрос на интереси. Не сте длъжни да ви се хареса.
Ако първия ви “сблъсък” с този учен е от видеото, напълно разбирам колебанието ви и аз бих го изпитвала, но при мен тръгна от другаде и видеото беше второстепенно. Имам много книги за четене, а времето не достига за всичко и запознаването с “Божествената матрица” от видеото ми дава предимството да знам нещо за кратко време.
За Дистанционното виждане - получаването на информацията става директно от “извора”, както искате го наричайте. И се търси информация за нещо конкретно, определено, а не се рееш като волна душа из необятния океан на познанието.
И е Научна, а това че военните се възползват от нея-кога ли не са го правили! Има научни разработки за метода на постигане на целта.

Прочетох статията, разглежда по-скоро религията и виждането за Бог от религиозна гледна точка. В “Кодът на Бог” не става дума за този Бог, а за нещо различно закодирано в нашето ДНК и отговарящо на името, което Бог дава за себе си на Мойсей и в същото време е различно. За да достигне до тези изводи, автора е трябвало да опознае от близо староеврейския, кабала, “изгубените” текстове на Библията, които ѝ дават много различен и точен прочит, а не сегашния ѝ осакатен вариант.


Откъде търсиш информацията?!?
От нищото?
От Акаша?
От Астрала?
Или от земната реалност?
Че нещо като гледам,някъв турлю гювеч виждам ...

# 334
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 986
Информацията идва от Информационното пространство/ Матрица/Акаша или както искаш го наричай. Просто има много имена, но е едно безкрайно информационно поле, което ни заобикаля. Определено е извън Земята и Астрала.

# 335
  • Мнения: 2 013
Анджела, не съм сигурна, че от там се тегли информация, защото те ползват няколко човека за едно нещо и никога не е имало 100% съвпадение между информацията от различните хора (според това, което съм чувала за ремоут вюинга). При истинския достъп до там hit rate е 100%, няма такива положения 'около 70%' и т.н. Поне моят опит сочи, че е 100%, защото всичко съм проверявала или изчаквала да се случи.

Сега друг е въпроса и къде се целиш - ако са се целили при руснаците - евентуално от там да идва това разминаване. Но в момента руснаците са много, много напред в това отношение, т.е. ако сега го пробват - нищо няма да 'видят'. Играта е по-сложна.

# 336
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946


Сега друг е въпроса и къде се целиш - ако са се целили при руснаците - евентуално от там да идва това разминаване. Но в момента руснаците са много, много напред в това отношение, т.е. ако сега го пробват - нищо няма да 'видят'. Играта е по-сложна.

Да, руснаците са много напред с материала и мене ме е много яд, че руският не ми е език, който да разбирам свободно. Ако попаднете на материали, които са преведени на друг език от руския, моля да ги постнете, че да гледам.

Мерси, момичета.

# 337
  • Мнения: 7 006
Информацията идва от Информационното пространство/ Матрица/Акаша или както искаш го наричай. Просто има много имена, но е едно безкрайно информационно поле, което ни заобикаля. Определено е извън Земята и Астрала.

Така си и мислех..
Когато вюърът реши да осъществи сесия и например да надникне в нечия тайна лаборатория тук на земята,от морфогенното поле ли черпи образ и картина или от ...?


Турлю гювеч от астрални проекции,ясновиждане и далечно виждане..От всичко по-малко,но концепцията за Remote Viewing си остава мъглява..
Като хванеш телескопа,не можеш да виждаш хаотично и докъдето на теб ти е кеф,а виждаш според фокуса/настройката/и според възможностите на уреда.Мощен телескоп ще ти осигури по-далечна точка на виждане

п.п.И как си преставяте,че Акаша е нещо "извън Земята"?
Тоя Ню Ейдж е мноо кофти нещо,начи...


Ето ви една много стара тема в която сме дискутирали Remote Viewing,какво е,и какво не е тази техника
https://forum.xnetbg.net/index.php?PHPSESSID=6se1iptd22l7qdctj50 … &topic=6825.0

# 338
  • Мнения: 2 013


Сега друг е въпроса и къде се целиш - ако са се целили при руснаците - евентуално от там да идва това разминаване. Но в момента руснаците са много, много напред в това отношение, т.е. ако сега го пробват - нищо няма да 'видят'. Играта е по-сложна.

Да, руснаците са много напред с материала и мене ме е много яд, че руският не ми е език, който да разбирам свободно. Ако попаднете на материали, които са преведени на друг език от руския, моля да ги постнете, че да гледам.

Мерси, момичета.
Ели, за съжаление не мога да ти посоча клипове. Тези ми разбирания са формирани по друг начин - директен опит, когато съм си вряла носа, където не ми е работа.
И защото една жена искаше да се включвам в някакъв екип от руски учени, които търсели отговори за едни неща. Разбира се, че отказах.

А аз в по-горният си пост говорех за т.нар. акашеви записи.

# 339
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 986
Магдалена, моля те обясни ми кои са тези те и кой кого ползва, че не те разбирам. Получената информация се възприема по различен начин от всеки един вюер. Това си е строго индивидуално в зависимост от канала на възприятие, който е най-чувствителен при индивида и степента на активност на интуицията/подсъзнанието му. Поради тази причина 100% съвпадение няма как да стане. Друг е въпроса за последвалото тълкуване на тази информация. Там вече може да има припокриване.
Какво, благодаря за линка, ще го погледна. Имах предвид, че Информационното поле не се намира само на Земята или само в Астрала или само в което и да е място конкретно. Заобиколени сме от него, то прониква навсякъде. Виждам, че наистина си объркана, знам че ще го разбереш накрая. Аз малко трудно обяснявам. Можеш да си го представиш/или по друг начин, като зала с компютри и на всеки един като му зададеш код ти дава определена информация. Възможностите са безкрайни.

Има няколко методики за развиване на интуицията/подсъзнанието и екстрасензорните възприятия. Разработени са в САЩ и са на английски. Но има и на руски. Аз лично минах един курс на руски. Има в ютуб на руски. Тъй като английския не ми е силен не съм търсила.
Общо взето 95% е практика. Теорията е малко.

# 340
  • Мнения: 2 013
Магдалена, моля те обясни ми кои са тези те и кой кого ползва, че не те разбирам. Получената информация се възприема по различен начин от всеки един вюер. Това си е строго индивидуално в зависимост от канала на възприятие, който е най-чувствителен при индивида и степента на активност на интуицията/подсъзнанието му. Поради тази причина 100% съвпадение няма как да стане. Друг е въпроса за последвалото тълкуване на тази информация. Там вече може да има припокриване.
Извинявай, но аз пък не разбирам твоя въпрос: 'моля те обясни ми кои са тези те и кой кого ползва, че не те разбирам.' Цитирай това, което не ти е ясно, за да дам отговор.

А иначе, да, може би разминаването в процентите идва от самия човек, знам ли. Сега чета линка, който 'Какво?' даде. И там наистина един човек, който е обучаван в RV обяснява, че е точно извличане на информация от акаша. Може и аз да греша в преценката си. Имам доста повърхностни познания за този метод.

# 341
  • Мнения: 7 006

Какво, благодаря за линка, ще го погледна. Имах предвид, че Информационното поле не се намира само на Земята или само в Астрала или само в което и да е място конкретно. Заобиколени сме от него, то прониква навсякъде. Виждам, че наистина си объркана, знам че ще го разбереш накрая.

А,хич не съм объркана,много добре знам кво е въпросната техника,дори обмислях посещение на курс(ПР организараха преди няколко такива,и в Испания имаше  Laughing( https://www.parallelreality-bg.com/statii/technical/413--remote-viewing-.html ),но после реших,че не му е времето,шубе ме е,поради свои си причини,то и с АП -то,също ме е шубе да не стане някоя беля,това съм го споделяла многократно.

По-скоро мисля,че ти не си много наясно относно самия метод и го бъркаш с Астралната проекция и ясновиждането.
За това и обърнах малко повече внимание ,за да не се подвеждат и другите.


П.П.Е,щом информационното поле прониква навсякъде(което е безспорен факт),как така :

Определено е извън Земята и Астрала.
newsm78

Последна редакция: нд, 27 яну 2019, 11:06 от Какво?

# 342
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 986
Магдалена, този пасаж не ми е ясен
Анджела, не съм сигурна, че от там се тегли информация, защото те ползват няколко човека за едно нещо и никога не е имало 100% съвпадение между информацията от различните хора (според това, което съм чувала за ремоут вюинга).
Какво, определено не са на Земята и Астрала имах предвид, че не са само и изключително само там. Дано сега стана по-ясно.
Знам, че е имало курс както в България, така и в Испания и го е водил човек добре запознат с материята, само че това е станало преди няколко години. Сега не знам да има. Относно страховете ти - това са заложени “вирусни програми”, които могат да бъдат премахнати. Кой и как ги е заложил? Може да идват от ранното детство заложени несъзнателно от родителите с цел предпазване на детето. Като например: “Не прави това, защото ще ... еди какво си.” Правят го от любов и грижа към малкото човече.
Може да идва и от по-далече.

Тук Ню Ейджа няма място. Просто го изхвърли от съзнанието си.

# 343
  • Мнения: 2 013
Магдалена, този пасаж не ми е ясен
Анджела, не съм сигурна, че от там се тегли информация, защото те ползват няколко човека за едно нещо и никога не е имало 100% съвпадение между информацията от различните хора (според това, което съм чувала за ремоут вюинга).
Моите разбирания (базирани на моя личен опит) са, че ако имаш достъп до акашевите записи, то информацията която теглиш от там е 100% достоверна - проверявала съм после, верифицирала съм всичко.
И в този смисъл, ако няколко човека искат и могат да изтеглят информация от акашевите записи за обект 1, то по моите разбирания:
Човек 1 - 100% вярна информация за обект 1;
Човек 2 - 100% вярна информация за обект 1;
Човек 3 - 100% вярна информация за обект 1.
И съответно събраните данни от човек 1, 2 и 3  би трябвало да съвпаднат на 100%.
Това исках да кажа.
А поради това, че никой сам не може да достигне 100%, а са на около и над 80%, следователно може и да не теглят от там инфо, или може методът да не е чак толкова добър.

# 344
  • Мнения: 2 013
Анджела, сещаш ли се за онова бялото, светещо облаче, за което бях писала (и после затрих) в първата тема? И което първо мъжът ми видя и после ме извика и аз да видя. Ти тогава ми помогна горе-долу да се ориентирам. Мен ме достраша да го проверявам в акашевите записи, защото за 'нишка' трябваше да използвам това, което видях. И съответно ме достраша да не взема да се свържа директно с него, а то си беше проявление на нещо съзнателно. И съответно по заобиколни пътища, чрез други хора се опитах да се ориентирам в ситуацията.

Стигам до извода, че аз за 'нишки' съм ползвала директно образи, снимки, имена на хора и т.н. Нямало е такива неща като рисунки (прочетох отговор Отговор #62 -: Март 06, 2010, 03:29:11 am » от https://forum.xnetbg.net/index.php?topic=6825.60). Може от там да идва разминаването, че ползват такива рисунки и това да занижава успеваемостта на метода, ако наистина достигат до акашевите записи - знам ли.

Последна редакция: нд, 27 яну 2019, 12:33 от Magdalena1978

Общи условия

Активация на акаунт