Говорим си за "Свръхестественото", "боговете" и Човека #3

  • 28 463
  • 807
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 36 427
Гладък е и е кафяво-червеникав - това не може да се види на видеото, защото качеството не се получи добро. Наистина беше в затворено пространство и на твърда повърхност. Наистина е като полиран, овален и предполагам, че е бял отвътре. Не позна за две важни неща - малък е и е с органичен произход.
Скрит текст:
Отговорът е кестен. Ето и видеото, което заснех:

# 406
  • Мнения: 2 013
Има червено върху кутията и от там може да е дало някакво разминаване в цветовете. Много интересно. Simple Smile Браво!

# 407
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Да, това червеното върху кутията бе направо в десятката!

Супер, Ангела. Получи се по-добре, отколкото изобщо очаквах.


Трудна бе много задачата.

Но има невероятни попадения.

# 408
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 972
Ха ха, мерси.
Спокойно, с червено отгоре, кутията е светла/бяла отвътре. Смятах, че кутията е кръгла, а той кестена бил с кръгла форма. В AOL ми дават кутия. Смятах, че е допълнение, на което да не го взимам под внимание.
Не е био, ще рече, че не е нито животно, нито човек.
В закрито пространство е.
Няма движение.
Земята е плот, както уточнихме.
Не е зле като резултат. Имай предвид, че обек в друг предмет сега за първи път го правя и е по-труден вариант.
Благодаря за помощта и желанието за съдействие.

# 409
  • Мнения: 7 006
Карах интензивен курс с преподавател и сега остава да практикувам. Трудността идва от това, че съм сама и трябва да намеря обект, който да е неизвестен за мен, а след това да мога да го видя и да сравня резултата. Казва се обратна връзка. Добра идея е с Гугъл мап.

Чудесно.
Тогава за да не сме голословни,да направим експеримент,както правим с АП-тата..
Ела у нас ,разгледай ми кухнята и кажи какво си видяла?
Кажи какви координати са ти нужни,пращам ти ги на лични.


Боряна,не е до възможности.Това е техника която всеки може да усвои.
Виж,там при телепатия,ясновидство и прочее,там опира основно до лична сила и настройка на съзнанието и чакрите
Но далечното виждане може да усвои и без да са налице горните условия

# 410
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 972
Какво, можем да направим експеримента когато усвоя 3D виждането. За сега още тренирам върху един вид обект.
Но можем да пробваме следното:
Направи снимка на кухнята ти от вратата и когато го направиш само ми дай 8 произволни цифри без да казваш нищо друго. Когато съм готова ще кача снимка на протокола с тълкуването му и тогава ти ще качиш снимката за да сравним резултата.
Днес съм заета и няма да имам възможност да го направя, но ти можеш да снимаш и да ми пратиш кода ( осемте цифри).
Утре живот и здраве ще съм по-свободна.

Последна редакция: ср, 30 яну 2019, 13:04 от Angela61

# 411
  • Мнения: 2 013
Относно видеото с принцесата и Моисей - не ми стана ясно те каква 'нишка' са им дали. Ако е било координати на място, би трябвало и някакъв времеви параметър да им дадат. Но от друга страна явно първо са им дали други обекти и после следващи (свързани с първите обекти), докато достигнат до тези събития или артефактите и местоположението на артефактите. Друг вариант не виждам.
Анджела ползваше код.

# 412
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Относно видеото с принцесата и Моисей - не ми стана ясно те каква 'нишка' са им дали. Ако е било координати на място, би трябвало и някакъв времеви параметър да им дадат. Но от друга страна явно първо са им дали други обекти и после следващи (свързани с първите обекти), докато достигнат до тези събития или артефактите и местоположението на артефактите. Друг вариант не виждам.
Анджела ползваше код.

Ще намеря за инструкциите и ще пиша.

# 413
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 972
Мен друго ме впечатли: не пишеха протоколи, а те са задължителни. Всяко незаписано усещане/виждане не се зачита. Или аз не съм разбрала?

# 414
  • Мнения: 2 013
Анджела, по този проект са работили 3ма човека в рамките на 4 месеца. И самият клип беше сниман, когато им разкриват подробности за обектите, които са изследвали, вече постфактум - след като са направили ремоут вюинга. Това не беше ремоут вюинг в реално време, а по-скоро като обзор на това, което са видели.

# 415
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 972
Аха, благодаря. Нали с английския вече съм доста изостанала, като не го практикувам и ми е трудно с дългите видеа да ги разбирам.

# 416
  • Мнения: 18 497
https://dox.abv.bg/download?id=bc68344eb8
една книжка по темите тук ми попадна ,далечно виждане и други за съзнанието,който иска да си я дръпне, ще е валиден линк две седмици.Понеже съм във всички фейс групи за книги, често виждам интересни.Но не всички ми трябват да тегля.Сега е моментът да се изтегли ,пък четене кога може.
И това е един феномен ,говориш и обсъждаш нещо , или четеш и мислиш по него и се явява инфо.

# 417
  • Мнения: 36 427
Да, синхроничност или синхронност - случва се често Simple Smile Изтеглих я, но не знам кога ще имам време за нея.
Най-странният ми случай на синхроничност беше преди години (май още бях в гимназията): Четох някаква статия за житните кръгове и се опитвах да се сетя за човешко съобщение в пиктограми, изпратено в космоса - опитвах се да се сетя каквито и да е детайли за него, бях го срещала в книга или списание, но не помнех подробности и май още нямах домашен интернет, за да търся. Тогава една позната на родителите ми донесе книга с разкази, да я разгледам, защото на нея много й харесвала (преди ми беше давала на заем книги, но по мое желание). И точно в този разказ, който тя препоръча и който прочетох първо, се споменаваше съобщението от Аресибо (това, което търсех, но не можех да се сетя подробности, нито как се нарича).

# 418
  • Мнения: 7 006
В събота ще напиша цифрите

Боряна,това не е феномен.
Закономерност е,базираща се на магнетизма или както му викат сега"закон за привличане"

По нашему :Квото повикало,такова се обадило

# 419
  • Мнения: 36 427
След като приключих (за сега) с четенето на служебните неща, най-после мога да си наваксам темата с лекциите и другите материали, които си бях запазила Simple Smile

Преди няколко дни гледах едно предаване, свързано с гадаене и исках да ви попитам какво мислите за това - смятате ли, че картите Таро, Ленорман,, И Дзин, руните и всички подобни средства, могат да гадаят съдбата и бъдещето акуратно? Преди години бях увлечена и колекционирах една поредица книжки за гадаене, която излизаше заедно със списание Жената днес. Пазя ги някъде, но не ги използвам. Струва ми се, че човешката енергия по някакъв начин влияе на картите и в резултатите излиза това, което си мислиш - тоест, ако човек е разстроен, излизат лоши карти, ако е с приповдигнато настроение (не просто весел, а енергичен и уверен) - излиза добър резултат. Но като изключим този феномен, не мисля, че предсказват акуратно.

Общи условия

Активация на акаунт