Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Рецепта за панделки от краставици с джинджифилов дресинг. Оригинална, здравословна и красива салата, подходяща да се консумира както самостоятелно, така и към основно ястие.

Необходими продукти:
1 краставица
1 ч. л. сусам
За дресинга:
1 ч. л. настърган джинджифил
½ главичка наситнен шалот
1 ч. л. мед
1 с. л. сок от лайм
2 с. л. печен сусам
1 ч. л. соев сос тамари

Всички епизоди от поредицата можете да гледате ТУК

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 19:35 от russev

# 1
Хубаво,решила си да правиш видеа с иновативни, модерни,безглутенови, диетични продукти.
Само че да ти кажа зимата с мед правих джинджър. Никак не ми понесе. Един лекар казва, че е полезен, но за хора със стомашни проблеми вреди. И меда и джинджифила, като ги видях, направо не знам дали е салата това или палачинки.

# 2
  • София
Това е салатата от тиквички, която отдавна знаем, но някой е решил, че знае повече и се опитва да ни учи.И лошото е,че вместо тема в любими,където да си качва всички рецепти в една тема, тя за всяка глупост пуска нова тема.Ако беше друг щяха да го трият и банват, но нали си плащат за реклама,оставят ги да си правят каквото искат.

# 3
  • СОФИЯ
Хубаво,решила си да правиш видеа с иновативни, модерни,безглутенови, диетични продукти.
Само че да ти кажа зимата с мед правих джинджър. Никак не ми понесе. Един лекар казва, че е полезен, но за хора със стомашни проблеми вреди. И меда и джинджифила, като ги видях, направо не знам дали е салата това или палачинки.

Джинджифила го дават за стомашни проблеми. Лекува ги. Намерете информация и прочетете внимателно.
Рецептата ми харесва. Здравословна, различна и със сигурност вкусна.
Ако не искате мед, заменете с хубав балсамов оцет!!! Може да смените и количествата. Всичко е въпрос на вкус!

Общи условия

Активация на акаунт