Чхг ниски стойности

  • 2 677
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте, за първи път пиша в този форум. Цикъла ми е редовен на 28 дена, ову около 15 ден. Ще ви помоля за мнение,след 5 дневно закъснение ми направиха кръвен тест  с резултат 369 чхг, на ехографа не се видя нищо. 40 часа след теста 7 ден закъснение получих светло бежово зацапване и отидох при лекар, пуснахме отново изследване и стойностите му бяха 433 чхг. Според вас лошо ли е че нараства малко и не се вижда на ехографа? Течението спря засега...

# 1
  • Мнения: 606
Ти си почти като мен.. Ще следя някой по компетентен. Реално за 2 дена,разликата е 60.

# 2
  • Мнения: 2 473
При стойности под 1000, няма как да се види нещо на ехограф. Като цяло, за сега е ок ЧХГ, вероятно ще потръгнат нещата. Задължително пусни още един кръвен тест 2 дни след последния, а още по-задължително е да уведомиш гинеколога ти за зацапването, за да може евентуално да ти назначи някаква терапия.

Последна редакция: сб, 22 дек 2018, 20:42 от Rose Madder

# 3
  • Мнения: 5 468
Ниско е ЧХГ за толкова закъснение и нараства много бавно. На този етап никакво заключение не може да се направи. След няколко дни отиди пак на преглед.

# 4
  • Мнения: 7
Благодаря.. И лекарите нищо не ми казаха само да отида след седмица. Мисля все пак да си пусна още едно чхг утре

# 5
  • Мнения: 4
Здравейте чхг 25.65 на 11 ден след трансфер как ви се струва? Вчера направийюх теста   а днес им:cry:ам малко зацапване...

# 6
  • Мнения: 8
Здравейте на всички.И моето положение не е никак розово. За първи път пиша във форума, но иначе следя доста неща по темата. Сега за моите притеснения относно чхг-то. На 16.05.2019 (14 ден от трансфера) - чхг 83.70, на 18.05.2019 - чхг 128.60, на 20.05.2019 - чхг 195. Доктора ми каза, че въпреки, че нараства е ниско за дните от трансфера и да не се радвам все още. Вече незнам какво да мисля. Иска ми се малко да се обнадеждя, но в същото време гледам да съм реалист. Лоша работа е това очакване

# 7
  • Мнения: X
Много е ниско. Следете го да не се окаже някоя извънматочна.

# 8
  • Мнения: 8
И аз имам такива притеснения. Днес пак пуснах чхг и се моля за чудо.

# 9
  • Мнения: 3 334
И аз имам такива притеснения. Днес пак пуснах чхг и се моля за чудо.

До къде стигна? Как е чхг-то?

# 10
  • Мнения: 8
Има малък лъч надежда. От 195 се е качило на 509. Тестовете са правени през ден. Лекаря ми каза, че за сега е добре и да си продължавам лекарствата. Каза също ако искам за мое успокоение пак да пусна в понеделник. Силно се надявам да се наредят нещата

# 11
  • Мнения: 3 334
Има малък лъч надежда. От 195 се е качило на 509. Тестовете са правени през ден. Лекаря ми каза, че за сега е добре и да си продължавам лекарствата. Каза също ако искам за мое успокоение пак да пусна в понеделник. Силно се надявам да се наредят нещата
Стимкам палци! Дано дано...

# 12
  • Мнения: 8
Здравейте отново. След последният резултат на чхг-то, който беше 509, след 5 дни повторих (тоест вчера) и резултата вече е  2600. Назначиха ми час за преглед на 06 юни. Дано всичко е ок, защото още съм на тръни.

# 13
  • Мнения: 3 334
Здравейте отново. След последният резултат на чхг-то, който беше 509, след 5 дни повторих (тоест вчера) и резултата вече е  2600. Назначиха ми час за преглед на 06 юни. Дано всичко е ок, защото още съм на тръни.

Ох, направо не смея да те поздравя... Ела да кажеш как е минал прегледа🤗🤗🤗. Пази се. Успех.

# 14
  • Мнения: X
Вече имаш над 10 дни закъснение и чхг над 3000- със сигурност вече се вижда къде е плода на ехограф. Ако все още имаш притеснения можеш да отидеш на лекар и веднага, но надежда определено има ✌🏻Стискам палци всичко да е наред до финал 🤗

Общи условия

Активация на акаунт