Октомврийски бебета 2018

  • 61 159
  • 758
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 316
И моя не иска залъгалка, но смуче пръста, което е по-лошо. Кака му беше така и в резултат имаме криви зъби и дефект в говора, които отмина.

# 256
  • гр.Божурище
  • Мнения: 131
Ние сме с биберони на Авент и шишета и съм много доволна чудесни са !!
Мамчетаа искам да задаам един може да ми се стори глупав или смешен въпрос ама ... бебка на 31.01 ще направи 3 месеца и от две седмици е яко с ръцете в устата и започва да има яко лиги хах дали може да започват да я сърбят сърбят венците при вас как е ?

# 257
  • Мнения: 45
Ние сме по същия начин, ръцете са му постоянно в устата. ЛЛ каза, че е напълно нормално да си чеше венците, защото вече се подготвял за зъбчета. Интересното е, ме не иска гризалки, а само юмруци и пръсти Joy

# 258
  • Мнения: 630
Интересното е, ме не иска гризалки, а само юмруци и пръсти Joy

Това и мен най ме учуди!

# 259
  • гр.Божурище
  • Мнения: 131
Ние сме по същия начин, ръцете са му постоянно в устата. ЛЛ каза, че е напълно нормално да си чеше венците, защото вече се подготвял за зъбчета. Интересното е, ме не иска гризалки, а само юмруци и пръсти Joy

И при нас е същото ямруци пръстии ако може и двете да ги вкара в устата си ще е добре хаха смях голям ами и най интересното е че започва да се ядосва и да вика докато си ги яде тез сладки ръце 😂

# 260
  • Мнения: 2 224
Интересното е, ме не иска гризалки, а само юмруци и пръсти Joy

Това и мен най ме учуди!

Според мен са още малки, затова не искат. По—нататък ще почнат да слагат в устата каквото намерят 😏

# 261
  • Мнения: 5 108
По-вероятно просто са си намерили ръцете, отколкото да са зъби. Да, случва се бебе със зъбки на 3-4 месеца, но е много рядко.
И нашата дребосъчка си дъвче юмрука. Надявам се скоро да започне да хваща играчки.

# 262
  • Мнения: 2 224
Точно. Те просто още не умеят да хващат нищо (освен косите ми де, постоянно ме скубе).

# 263
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 849
Дребен вече и други неща пъха в уста, ама ръцете са предпочитани Heart Eyes

# 264
  • Мнения: 128
По колко пият бебчетата Ви?

# 265
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 849
Чаша-две червено вино Grinning
Сори, не се сдържах Bowtie

5 по 180мл (вода с 6 лъжички АМ) от които всъщност едното е 150. Не винаги изяжда всичко като цяло. В четвъртък прави 4 месеца.

# 266
  • Мнения: 128
Xa-xa най-доброто решение за зимните дни 😁

# 267
  • Мнения: 126
Абе незнам това с лапането на ръцете. И ние сме така, обаче вече освен това малката е супер неспокойна. Имаше мн хубав сън - заспиваше в 9:30 ставаше в 2-3 да хапне и спеше до 8-9. Сега е кошмар, до 1 спи след това се събужда през 10 мин и веднага мята ръцете в устата и почва да реве. Пак заспива за 10 мин и така до 8 сутринта. През деня съня й също е неспокоен. Свикна да заспива само в количката и даже вече и там мн мн не се унася. Положението е лошо, че имам да уча и за изпити. Не вярвам да са се върнали коликите. А дори да са те, тя дори като новородено бебе не й действаха чак така. Беше неспокойна само следобед по 2-3 часа. На 16 бяхме на ваксина, но не мисля, че е ефект от нея.

# 268
  • Мнения: 128
Абе незнам това с лапането на ръцете. И ние сме така, обаче вече освен това малката е супер неспокойна. Имаше мн хубав сън - заспиваше в 9:30 ставаше в 2-3 да хапне и спеше до 8-9. Сега е кошмар, до 1 спи след това се събужда през 10 мин и веднага мята ръцете в устата и почва да реве. Пак заспива за 10 мин и така до 8 сутринта. През деня съня й също е неспокоен. Свикна да заспива само в количката и даже вече и там мн мн не се унася. Положението е лошо, че имам да уча и за изпити. Не вярвам да са се върнали коликите. А дори да са те, тя дори като новородено бебе не й действаха чак така. Беше неспокойна само следобед по 2-3 часа. На 16 бяхме на ваксина, но не мисля, че е ефект от нея.
зъби 😁

# 269
  • Мнения: 44
И при нас ръчичките постоянно са му в устата, но съм чела че това го правят по скоро не от зъбки, а защото започват да ,,разбират" че имат ръце. Освен ръцете, каквото друго успее да хване, всичко се доближава до устата.

Общи условия

Активация на акаунт