Октомврийски бебета 2018

  • 60 820
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 49
Вижда се, вижда се, честито! При моята трета бременност беше толкова бледа чертата, че се чудех има ли я или си въобразявам.
Кога си направихте теста преди да ви закъснее или когато ви закъсня? Simple Smile

# 751
  • София
  • Мнения: 458

След какво закъснение е направен тестът?
На мен лично ми трябва малко фантазия за да видя втора черта, но все пак гледам снимка....

# 752
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Ако е 3, 4 дни преди цикъл може и да е положителен, и моята беше много блида 4 дни преди датата, а в деня за очакван Ц, беше почти като контролната.

Момичета, трябва да се пусне нова тема, тази минава 50 страници и админ ще я заключи, решете коя ще направи следващата тема.

# 753
  • Мнения: 8
Здравейте мами. Искам да попитам как вървят вашете бебоци относно килограми и ръст. Бебо е на 9м и 11д тежи 9750кг и е 75см. За последния месец първо смъкна 400гр защото неискаше да яде, имаше температура после имаше киселини и пием едни прахчета, но откакто сме на кухня вече немога да смогна да му давам да яде и си е върнал килограмите от предходния месец 9700 и е с 50гр повече. По колко пъти на ден се храните и горе долу какво количество изяждат бебоците. Моят се храни по 6 пъти на ден като закускуте сутрин са по 200гр каши с плодове, на обяд си яде основното от кухнята с месо, следобяд си яде десерта с месо, после си похапва 2 бисквитки или почти цял банан, вечеря 200гр супа с месо + 100мл - 120 мл АМ и през ноща се буди за 150мл АМ. Това нощното откакто имаше температура се върна и немога да го замястя с вода. Давам му вода той реве, давам му АМ и си заспива на секундата след като се е наял.

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 11:31 от vessy_vn

# 754
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 843
8600, 74см 9++ . Яде 3 пъти АМ 210, обяд пюре около 200 грама и СЗ 200гр каша с плод. Понякога давам бисквитка, оризонка или нещо между храненията.
Кашите ми се струват, че са ви доста.
Според нашата педиатърка се дава веднъж на ден.

# 755
  • Мнения: 315
[video][/video] Ние сме на 4 хранения. Сутрин попара, обед пюре, следобед редувам каша или плодово пюре, вечер мляко. Ако мрънка между хранения та солета, диня, бисквитка. След 1 седмица ще стане на 9 месеца. 8,400, 72 см.

# 756
  • Мнения: 8
8600, 74см 9++ . Яде 3 пъти АМ 210, обяд пюре около 200 грама и СЗ 200гр каша с плод. Понякога давам бисквитка, оризонка или нещо между храненията.
Кашите ми се струват, че са ви доста.
Според нашата педиатърка се дава веднъж на ден.
Сутринта едната закуска е каша а другата плод с бисквитки. Объркала съм се. Само ние ли сме на детска млечна кухня от 9 м или има и други.

# 757
  • Мнения: 315
От тази седмица и ние сме на кухня, няма 9 месеца. Исках да го пробвам дали ще яде. Вземам през ден като супата я давам на следващия, защото вечер още е на мляко. Засега му харесва, с изключение на десертите, които са нишестета, но това не е проблем, сега има много плодове и компенсирам.

# 758
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Ето новата  тема https://m.bg-mamma.com/?topic=1128336...малко сгафих , че телефон ми е редактирал без да видя ..сега ще погледна дали мога да сменя нещо...намерете грешката😆😆😆😆🍻🍻🍻🍻🍻

Общи условия

Активация на акаунт