Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 дек. 2018, 14:19 ч.

Четки за грим - 8

• 15 072
  • 333
  •   1
Отговори
# 330
Каква тонирана защита? Аз СС крема на IT го разнасям с горната четка на UD, която е изцяло пластмасова. После почти няма нужда от ББ, но по навик минавам и с него, но много влажен.

# 331
Каква тонирана защита? Аз СС крема на IT го разнасям с горната четка на UD, която е изцяло пластмасова. После почти няма нужда от ББ, но по навик минавам и с него, но много влажен.

На биодерма аквафлуида лятото ползвам светлия вариант, а зимата безцветния.

# 332
Аз тонирана слънцезащита нанасям с ръце. Няма смисъл от бб, само ще ти попие голяма част от продукта. Четка също не мисля, че е добър вариант за толкова течен продукт.

# 333
  • Бостън
Слънцезащитите - тонирани или не - с ръце, изключително рядко с четка. ББ с фактор понякога с четки, каквото има чисто. По-гъстите с бъфинг четки, по редките продукти с по-плоска класическа четка. Общо взето това са четките, които ползвам най-често за тонирани продукти, които не са пудри. От двойката на Japonesque - само лявата (дясната за пудри). КВД-то е много стара, но се държи.

Имам и една Hourglass kabuki за път - тя е доста прилична за бъфване и блендване на ФДТ стикове, но и за ситуациите в които ползвам само слънцезащита и консилър вместо ФДТ.

Последна редакция: чт, 12 сеп 2019, 15:44 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт