Четки за грим - 8

  • 30 315
  • 528
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 244
Момичета, кои четки за сенки са по-добри за паднал клепач - RT или Ecotools?

# 481
  • Мнения: 1 311
Момичета, кои четки за сенки са по-добри за паднал клепач - RT или Ecotools?
Не съм от най-знаещите, но имам и от двата вида, RT са ми по-меки от Екотулс.В началото ми беше много трудно с RT, едвам нанасях, защото натисках.С екотулса минавам и цвета е там, с RT  не ми се получаваше, натисках, а така нищо не става, но....когато се научих просто да плъзгам четката, много по-хубаво нанасям сенките с RT. За контурирането, по-лесно ми е с Екотулс.

# 482
  • Мнения: 3 638
Аз открих топлата вода Sweat Smile
И на последните ми 2 стари четки на РТ почнаха да им лепнат безобразно дръжките, обаче са ми от любимите и аха да ги хвърля в коша и ме осени следната идея, намотах им дръжката с тиксо, грозно, ама не лепне и така ще си ги ползвам Sweat Smile

# 483
  • Мнения: 744
Имам тази четка като подарък от поръчка, не съм добра с използването на четки и се чудя добра ли е за опушване на молив, ако сте я ползвали?
https://www.illamasqua.com/illamasqua-il105-curved-smudger-brush/11568282.html

Последна редакция: нд, 07 юни 2020, 20:55 от Ernestina

# 484
  • Мнения: 5 606
Коя е четката?

# 485
  • Мнения: 7 561
За опушване е, да. На молив или сянка или каквото друго се сетиш.

# 486
  • Мнения: 744
Благодаря!

# 487
# 488
  • Мнения: 7 561
Не знам да има ментета на продукти и четки на BH Cosmetics.

# 489
  • Мнения: 899
Здравейте! Вие в какво държите четките си когато пътувате? Спешно си търся несесер или нещо за четки за пътуване пък и за вкъщи, но не мога да се ориентирам кое е най удобно...Frowning

# 490
  • Мнения: 7 561
Моите ги слагам в обикновен несесер за грим, който има две отделения за четки/спирала/моливи, но има и специални цилиндрични калъфи за четки, които са супер за пътуване.

# 491
  • Мнения: 3 638
Пробвали ли сте спрея за почистване не четки на Н&M?

# 492
  • Мнения: 888
Най-бюджетният калъф за съхранение на четки за пътуване е бутилка от сок (500 ml) с широк отвор.
Скрит текст:

# 493
  • SF
  • Мнения: 21 096
Купувала съм си комплект четки в калъф, който се навива на руло и се връзва с връзки. Отделенията са само 5-6, а аз се изкушавам да взема поне още 2-3 четки, които поставям в джобчетата на другите, ако има свободно място и дръжките им са достатъчно тънички или ги закрепвам между две джобчета и ги навивам вътре.

# 494
  • София
  • Мнения: 2 374
Четките на Смашбокс в Дъглас в момента са намалени на 50 %. https://douglas.bg/grim/chetki-za-grim/smashbox-brand . Има намаления на четките и на другите марки.

Общи условия

Активация на акаунт