Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Разваляне на магии.Тема номер 2

• 16 671
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
Моля потребител maanna, който ми изпрати съобщение да си премахне забраната за получаване на съобщения, защото няма как да отговоря, нито аз нито който и да било 🙏🏻

# 76
Здравейте,
Направих си профил тук специално заради тази тема. Моля хора скептици да не коментират мнението ми, някога и аз бях като Вас.

От няколко места са казали на майка ми, че има направени магии за раздяла, вечна самота и смърт, а баща ми за любов и раздяла. Едната жена е казала, че магията за смърт е направена за вечни времена преди много време. Баща ми имал направени 5 магии за любов и раздяла при различни хора- циганска магия, при ходжа и вуду.  Магиите са поръчани от баба ми, която се опитва да изгони майка ми.
Края на 2020 почина едната ми баба.
Три месеца по-късно почина дядо ми.
Три месеца по-късно баща ми иска развод на майка ми. Без причина. Изведнъж. Дори не й говори.
Много й се насъбра.
Интересува ме къде могат да бъдат развалени трайно магиите и да се направят защити?
Не ме интересува да правя магии в отговор.
Интересува ме дали има какво да се направи в домашни условия поне за туширане на симптомите?
Магията връща ли се там откъдето е дошла и как да се забърза процеса за връщането?
Много моля за помощ и насоки.
Може да ми пишете и на лично.

Предварително благодаря!
Опитахме всичко що се касае до молитва.
Изпращам благословии на всички и се моля всички магии от всеки да бъдат дезинтегрирани в любяща Божествена светлина и да се препратят там откъдето са дошли с любов и благодарност за научените уроци! ❤

# 77
Потребителката tania_cholakova ми писа на лично, но е забранила получаването на лични съобщения, така че отговарям тук.
Тези ходжи са актуални, но не знам до колко помагат. Който иска да пробва.
Ходжа Мехмед от село Самуил 0895100268 ;
Ходжа Севгин, село Церовище до Шумен ;
Ходжа Ахмет, с.Просеник,  общ. Руен, обл. Бургас ;
Ходжа Сабри - ул. Хисарска 46а, Айтос ;
Не знам дали е ходжа, но развалял магии - Халид в с.Дянково, общ. Разград 0899157164

# 78
    Простете невежеството ми, но как един човек може да бъде сигурен, че няма направена магия?
    В живота си срещаме различни хора. С някои сме близки/роднини, с други приятели, с трети познати или колеги. Не знаем кой какъв е. И степента на близост или родственост не ни гарантира доброжелателност и обратно.
    Подхвърлени предмети ли се намират, или под формата на подарък може да се получи това? Примерно човек, който иска да навреди някому той ще е прикрит,  "подарък" ли "подарява"  ,  "почерпка" ли,  или нещо друго?
    Въпросът ми е сериозен.  И как се диагностицира такова вмешателство, от кого,  доколко достоверно е то? Защото има и шарлатани, които за да спечелят пари са готови да кажат измислени неща.
    Коя е червената лампичка? Как се доказва това? Факти, имена, веществени доказателства?
    Примерно един лаик по природа в тази област, може и с години да живее и се доверява някому без дори да го  подозира в подобно вмешателство, и да е потърпевш в крайна сметка.

# 79
    Простете невежеството ми, но как един човек може да бъде сигурен, че няма направена магия?
    В живота си срещаме различни хора. С някои сме близки/роднини, с други приятели, с трети познати или колеги. Не знаем кой какъв е. И степента на близост или родственост не ни гарантира доброжелателност и обратно.
    Подхвърлени предмети ли се намират, или под формата на подарък може да се получи това? Примерно човек, който иска да навреди някому той ще е прикрит,  "подарък" ли "подарява"  ,  "почерпка" ли,  или нещо друго?
    Въпросът ми е сериозен.  И как се диагностицира такова вмешателство, от кого,  доколко достоверно е то? Защото има и шарлатани, които за да спечелят пари са готови да кажат измислени неща.
    Коя е червената лампичка? Как се доказва това? Факти, имена, веществени доказателства?
    Примерно един лаик по природа в тази област, може и с години да живее и се доверява някому без дори да го  подозира в подобно вмешателство, и да е потърпевш в крайна сметка.
    Магията е енергийно - информационна програма, която има поръчител, изпълнител, време и задачи на действие. Чрез намерението, енергията може да се моделира и да и се дава насока и може да се направи магия за всичко, защото е свързано със словото и намерението.
    Ако на човек му е направена магия той винаги има симптоми или неща, знаци в живота, които му показват, че нещо не е наред. Един от първите симптоми е безсъние и проблеми със съня и заспиването. Също може да има непрекъснато главоболие, тежест в гърдите, усещане за буца в гърлото, изтеъвпане на крайници, непрекъснати кошмари и чувство за безпричинен страх, депресия, меланхолия и други, като интересното е това, че с медицински изследвания не може да се открие никакъв проблем и тогава докторите смятат човека за леко луд и го пращат на психиатър и тогава може да стане страшно, защото не разбирайки естеството на проблема, което е енергийно се предписват лекарства, които по никакъв начин е не решават проблема а започват да упояват мозъка и така човек освен енергиен проблем може да получи и втори допълнителен проблем, защото е напълно логично, че на ако даваш лекарство на здрав, човек, това може да създаде проблеми за тялото и вещества, които тялото произвежда, поради причината, че се доставят отвън, организма спира да ги продуцира.
    Каръка също е голям фактор. Ако непрекъснато нещо се чупи, нещата не вървят, има катастрофи макар и леки това е показателно, че има сила, която целенасочено противодейства. Срещал съм човек, който ми казва - другите смятат, че са ми направили магия, защото за няколко месеца катастрофирах 8 пъти. Аз бях добре и оцелях, но колите са тотал щета. Въпросния човек е шофьор от над 10 години и му казах, че има хора, които за цял живот нямат толкова катастрофи и това според мен не е много естествено. Но има всякакви случаи и варианти.

Всеки има различни методи за диагностициране - ясновидците виждат или усещат, радиестезистите проверяват с махало и диаграма или носител, има хора които го правят с яице, може с медитация, има всякакви варианти. Доколкото е достоверно е друг въпрос. Ако някой ти каже, че имаш магия и ти иска пари, за да я развали това е или 99.9%манипулация или човека просто служи на тъмните сили.

# 80
    Каръка също е голям фактор. Ако непрекъснато нещо се чупи, нещата не вървят, има катастрофи макар и леки това е показателно, че има сила, която целенасочено противодейства. Срещал съм човек, който ми казва - другите смятат, че са ми направили магия, защото за няколко месеца катастрофирах 8 пъти. Аз бях добре и оцелях, но колите са тотал щета. Въпросния човек е шофьор от над 10 години и му казах, че има хора, които за цял живот нямат толкова катастрофи и това според мен не е много естествено. Но има всякакви случаи и варианти.
    Ако някой ти каже, че имаш магия и ти иска пари, за да я развали това е или 99.9%манипулация или човека просто служи на тъмните сили.
    Всеки има различни методи за диагностициране - ясновидците виждат или усещат, радиестезистите проверяват с махало и диаграма или носител, има хора които го правят с яице, може с медитация, има всякакви варианти. Доколкото е достоверно е друг въпрос.
    Това, което съм подчертала, всъщност може да бъде показател за добър късмет (всичко зависи от перспективата, нали така?Simple Smile) Независимо от многото катастрофи, човекът си е добре. Трябва да бъдем благодарни за това, което имаме. Да можем да извличаме положителното от всяка ситуация. Кой знае - може един ден Вселената да му се реваншира по друг начин на този човек.
    А що се отнася до магиите - може да им казваме как ли не - отрицателно влияние, енергия, магия, заклинание и т.н., за съжаление те съществуват. И за съжаление, някои хора причиняват такива неща на други хора. И често го правят уж близки. Понякога - до смърт. Виждала съм го.
    За щастие, има истински хора, които могат да премахват такива неща и да изграждат защита. Но точно, защото са истински, те не се рекламират в интернет и по телевизията, и не се обогатяват за сметка на дарбата си и нещастието на хората. А тези, които ви искат стотици левове, за да ви "развалят магията'' са просто измамници. Не ми се вярва да "служат на тъмните сили"

Последна редакция: нд, 20 юни 2021, 08:15 от СветаА

Общи условия

Активация на акаунт