Възможна ли е бременност моля за бърз отговор

  • 7 107
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 642
И какво да прави на лекар един ден след секс???

# 16
  • София
  • Мнения: 12 006
И какво да прави на лекар един ден след секс???
Да й вземе едни пари /за преглед/ за да й каже кога да си направи тест Laughing Таман ще развесели по празниците някой с въпроса може ли да забременнее щот' я били погалили с пръст ... там Laughing

# 17
  • Мнения: 3 250
Все още имаш възможност за "спешно" хапче.
Ако ти се размине и този път върви на лекар да ти изпишат противозачатъчни.
Иначе рискуваш да те върже с майчинство.

# 18
  • Мнения: 90
Категорично съм против тези бързи хапчета. Хора, пазете се по разумен начин. Хората се молят да забременеят, вие се питате дали не е станала белята.

# 19
  • Мнения: 367
Малко вероятно е да си забременяла по този начин, но не можеш да разчиташ никой да те пази, независимо колко доверие имаш на човека, ти сама трябва да се пазиш и не само от забременяване!

# 20
  • Мнения: 3 250
Категорично съм против тези бързи хапчета. Хора, пазете се по разумен начин. Хората се молят да забременеят, вие се питате дали не е станала белята.

Каква е алтернативата в този случай? Да, това хапче може да оплете хормоните за дълго време.
Но при идеята за нежелана бременност??? Или да започне да се умилява от сега понеже хората се молят да забременеят?

# 21
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 187
ама Анонимната иска бебе. все пак е в подтемата "Искам бебе".
на правилният път е.  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 091
По принцип приятелка на моя позната забременя точно по този начин.

# 23
  • София
  • Мнения: 12 006
ама Анонимната иска бебе. все пак е в подтемата "Искам бебе".
на правилният път е.  Laughing

Бонго, то няма подтема "не искам бебе"  Laughing Ама като гледам, май трябва да направят. Авторката не иска бебе. Пише, че се опасява да "не я задържАл с бебе".  Crazy Иначе я пазел..  Crazy

# 24
  • Мнения: 90
С ''иначе я пазел'' стават най-бързите бебета. Доста жени забременяват по този начин. А иначе като го искаш става доста бавно.

# 25
  • Мнения: 36
Душко, гледай сега - да си бременна е малко вероятно. Възможно е, но е малко вероятно. Обаче! Нека ти споделя някои факти откъм мъжката страна:
1. Когато го правим и оргазма наближи се опитваме (това е ключовата дума тук) да не свършим, за да можем да се покефим колкото може повече на случващото се. НО! Въпреки, че не се празним, има почти винаги, ако се спре точно преди оргазъм, изтичане на сперма. Или най-малкото на преякулат. Който също съдържа плувци.
2. След като свършим веднъж става много ама много по-трудно да определиш дали си близо до оргазъм, и дали изобщо нещо изтича, ако си прекъснал преди това. На мене ми се е случвало сума ти пъти да го извадя, да се концентрирам да не стигна до оргазъм и въпреки това изтича всичкия материал.
Така че: Той си мисли (или се преструва, та да пердаши на голо), че те пази, ама всъщност не го прави. Не ме разбирай погрешно - искам да ти плюя момчето. Просто не можеш да разчиташ на него за тия работи, щото напълно без да иска може да прецака нещата. Бебе-контрола и отговорноста е винаги ТВОЯ. Тялото си е твое, ти решаваш. Ама така каубойската просто не е добра идея. Някои жени забременяват от секс по време на цикъл. Някои (рядко) имат двойна овулация. Та... мисля, че ме разбра.
ПС: Дами, разочарован съм от отношението ви. А ужким вие сте по-състрадателния пол. Гугъл е мощен иструмент, но човек понякога има нужда да се посъветва с по-опитни ХОРА.

# 26
  • Мнения: 90
Ти така си обяснил нещата, че човек направо да се уплаши. А знаеш ли колко двойки така се пазят и на колко двойки така им се раждат деца. Така че вие мъжете ми се струва владеете положението.

# 27
  • Мнения: 5 059
И да не си бременна тоя път, скоро ще бъдеш. Особено при липса на елементарни познания и при наличие на кретен в леглото ти. Давай по същия начин.

После ще има-забременях случайно!
Да бе да,а един мармот увива шоколад....

# 28
  • Мнения: 90
Зависи какво иска жената. Ако продължават по този начин, скоро може и да забременее жената. Но ако така го карате, може често да задавш тоя въпрос дали е възможно бременност при тази ситуация.

# 29
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Не бива така....с такива пошли да не казвам гнусни изказвания .Прочетох доста и ми се догади не искам и да знам какъв човек седи зад такива  🤢😵
Относно въпроса на момичето,никой не се е родил научен, както и никой научен не бърка....! Ако си била в овулация в тези дни е възможно зачеване и при "повтаряне",това че се мие е ок от хигиенна страна но спермата останала в канала може отепе се в теб дори да не свърши отново!Сперма набутана във влагалище с пръст или с каквото и да е друго дава шанс за зачеване .Най опасно е 3 4 дни преди ову и 1 ден след него!Вземи мерки ако те е страх и друг път внимавайте.А овулацията не е задължително да е на 14 ден.Пример съм аз последната ми ову беше в деня на очакван мензис 30ден и забременях (БХ)тогава а цикъла ми е редове 30дни Grinning

Общи условия

Активация на акаунт