Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп Madal Bal - тема 12

  • 48 957
  • 756
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6
Лично аз, не правя упражнения. Нямам толкова излишни сили, с и ме помързява. Възможно е да не си свалила.Зависи колко килограма си, как си се хранила до сега.стриктно ли спазва, колко дни го пи?

# 271
  • Мнения: 11
Здравейте, прекрасни момичета, пиша ви, за да ви разкажа как е протече при мен това невероятно прочистване.
От 2015 ми откриха Хашимото и благодарение на него качих 20 кг. през много неща преминах, през много изчетени книги, не съм пила абсолютно никакви хапчета, защото бях твърдо решена да намеря друг път, за мен всяка една болест е сигнал от нашият организъм, че нещо не правим както трябва.
Единственото, което направих е да огранича определени храни и да  променям мисленето си, защото идва първо от там промяната - от главата, ако не сме узрели за нея, просто не се получава.....
Та.... миналата година майка ми направи пречистването с Мадал Бал и беше изключително доволна, опита се да ме навие, но не се получи веднага, трябваше да узрее в главата ми и така един горещ слънчев ден края на Юли месец започнах, само че с кленов сироп от аптека....изкарах седем дни, на втория главата толкова ме болеше, че имах чувството че ще гръмне, давах си сили с вас, като ви четях и като успокоявах себе си, че организма ми е имал толкова нужда от това пречистване и аз съм длъжна да издържа на това.... на следващия ден бях като преродена, чувствах, че летя...на седмия ден нямаше да прекъсна, ако нямах един токсичен скандал, който ме разбалансира и пих сок от праскова, резултатите по дни не помня, но започнах 74кг на височина 170, приключих 66 кг - свалени 8 кг, след това захранването ми мина без нулев ден, започнах с плодови сокове и спазих сериозно захранването, и така...... в близиките месеци успях да сваля още 6 килограма и бях станала 60...за съжаление събития се случиха преди празниците декември месец и качих за тези три месеца 6 килограма и в момента съм 66......
Днес ми е трети ден на Кленов сироп отново, този път и без кафе(преди прегрешавах само с едно кафе сутрин без захар и мляко, друго нямам за прегрешение).
резултата до момента е - 3кг.
Искам да ви кажа, че съм ви благодарна за всичко написано, да посъветвам новите в пречистването, да са сигурни, че го искат, да осъзнават какво правят и да се опитат да не прегрешават, защото го правим за собсвеното си тяло, за здравето си.
Не си поставям срокове, колкото усетя, че мога ще го правя, може да приключа утре, може и 10 дни да издържа.

П.С. Може би ще бъда съдена за времето, в което съм взела това решение, но аз следвам философията, че организма знае сам от какво има нужда, аз чувствам сега това.
 Simple Smile
Може би стана малко дълго, но сметнах, че е важно да знаете, че сте ми помогнали в моя път, бъдете здрави!

# 272
  • Мнения: 8 757
Момичета, има ли кленов сироп в Дм и той подходящ ли е ?
Клас А ли пиете ? И за колко време стига сироп  от 250 мл ?

Имате ли отзиви за този ?

https://zelen.bg/biomagazin/bio-hrani/zahar-med-podsladiteli/pod … -terrasana-250ml/



Обмислям да направя 7 дни в комбинация Със сок от лимони  и червен  пипер .

Последна редакция: сб, 28 мар 2020, 23:47 от alethea

# 273
  • Мнения: 8 775
към 1 литър поне трябва

# 274
  • Мнения: 8 757
Благодаря , вчера взех споменатия от мен в предния пост от био магазин , ако ми хареса ще взема и още бутилки.
 
След Пълнолуние ли е най-добре да се започне ?

# 275
# 276
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета!
Чета ви от известно време и реших да се включа.
Аз започнах на 04.04.2020 с идеята да изчистя организма си и днес ми е трети ден! До момемта съм -3 кг. Започнах 74 кг. Чувствам се много добре само вечер ми е малко по-трудно след 18 ч започвам да усещам глад.  До сега никога не съм гладувала и не съм правиша стриктни режими.
Има ли и други започнали скоро?
Насочила съм се 10 дни и смятам, че е най-добрия вариант и ще си заслужава!
Имам една понякога хубава, но и не чак толкова черта в себе си ината и мисля да я използвам!
Пожелавам успех на всички и повече минуси! И не забравяйте, че е много по-важно как се чувстваме от всичко останало, слушайте тялото си и бъдете позитивни!

# 277
  • Мнения: 4 393
Здравейте, някой правил ли е режима с мед, вместо с кленов сироп и ако да, какви бяха резултатите?

# 278
  • София
  • Мнения: 3 164
Здравейте, някой правил ли е режима с мед, вместо с кленов сироп и ако да, какви бяха резултатите?
Преди време една дама прави режима с мед. Доколкото си спомням добре се заместваха, но все пак потърси в старите теми.

shall pass Как си? До къде стигна? Споделяй, така ще мотивираш останалите. Сега трябва да ти е лесната част и вече да се чувстваш прекрасно и леко. Инат и много мотивация са нужни по време на захранването. Желая ти успех!
 След Великден трябва и аз да направя няколко дни...

# 279
  • русе
  • Мнения: 335
Здравейте, аз започнах вчера, така че днес ми е втори ден. Вчера до обяд беше лесно, наливах се с лекота с коктейла, беше ми дори приятно. След обяд обаче ме заболя много главата, стана ми лошо, даже повърнах, за да се облекчи малко състоянието и и повече не можах да се насиля да пия от сиропа, до вечерта само в леглото и малко вода. Отново ми стана много зле преди лягане и изпих два нурофена, чак тогава ми просветна. Нощта мина добре, сутринта се чувствах ок, сега обаче усещам, че пак започва да ме боли глава.  Изпила съм около 300 мл от коктейла и то насила, днес хич не ми е вкусен, трудно влиза.  Обикновено пия кафе всяка сутрин, иначе ме боли глава, така че предполагам, че и сега е от това - не пия нищо друго освен мадал бал с лимон и червен пипер. В този ред на мисли - защо се слага лютив пипер?

# 280
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
За забързване на метаболизма се слага лют пипер.

Спокойно, главоболието е трети-четвърти ден най-много, после отминава и идва прилив на сили. Hands Plus1

# 281
  • София
  • Мнения: 3 164
mipart Трябва да пиеш и вода, освен напитката. Може да си правиш и билков чай.

# 282
  • русе
  • Мнения: 335
Привет от мен, 4-ти ден.
Мъчи ме глад, започна от снощи. Пия повече сироп. Къркори ми стомаха, а сутринта ходих два пъти по голяма нужда, което не се беше случвало от първия ден.
Днес ми е трудно, честно казано.

# 283
  • Мнения: 8 775
организмът ти се чисти, и  на него не му е лесно, работи ли работи...

# 284
  • русе
  • Мнения: 335
И и е студено. И къркори ли, къркори стомахът!
Сама ли съм? Някой друг сега да пие сок?

Общи условия

Активация на акаунт