Майчин дом Варна - тема 11

  • 54 120
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Момичета, а как става избора на лекар за естествено раждане? Thinking
Трябва ли да се прави нещо предврително или като отида да раждам тогава казвам кой искам да дойде?

Правиш си уговорката с избраният лекар, като влезеш в приемен кабинет и те прегледат, звънят на въпросният избран.

# 751
  • Варна
  • Мнения: 1 479
Момичета, а как става избора на лекар за естествено раждане? Thinking
Трябва ли да се прави нещо предврително или като отида да раждам тогава казвам кой искам да дойде?

Правиш си уговорката с избраният лекар, като влезеш в приемен кабинет и те прегледат, звънят на въпросният избран.

А мога ли да имам втори резервен? Защото при мен стана много объркано....
Искам да е моята следяща лекарка, обаче тя ме вика на преглед чак на 27 октомври (преди това ще е извън страната), а термина ми е на 2 ноември! Даже не може да не я дочакам.
Харесала съм си и друг лекар за самото раждане, но ако се запиша при него моята автоматично отпада. Confused
Не знам какво да правя... или просто да оставя и да се доверя на дежурния. Sad

# 752
  • Варна
  • Мнения: 87
Здравейте, момичета,
Заповядайте в новата тема : )

Линк -> https://www.bg-mamma.com/?topic=1257041

# 753
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, някоя от вас правила ли е цветна снимка на тръбите в Майчин дом,можете ли да ми кажете колко време отнема тази процедура и колко струва че не намирам ценоразписа на болницата?
270 лв е правих я март месец при дк.Наталия Юдова
  И аз съм се спряла за д-р Наталия Юдова за цветна снимка. Може ли да ми кажете с упойка ли ви я правиха и какъв вид е упойката?

# 754
  • Мнения: 1
Д-р Анна Атанасова от Майчин дом Варна е груба, арогантна и некомпетентна. Не се доверявайте!

# 755
  • Варна
  • Мнения: 338
Д-р Анна Атанасова от Майчин дом Варна е груба, арогантна и некомпетентна. Не се доверявайте!

Подкрепям мнението, че е груба и арогантна! Много неприятна личност! Simple Smile

# 756
  • Мнения: 1
Здравейте,
Бременна съм в 12 седмица и искам да отида на фетална морфология в Майчин дом, но незнам кой е най-добрия доктор в тази болница.
Ще Ви помоля,ако може да споделите вашите мнения за добър доктор за фетална морфология.
Благодаря  Ви предварително!

# 757
  • Мнения: 5 250
Здравейте,
Бременна съм в 12 седмица и искам да отида на фетална морфология в Майчин дом...

Д-р Яков, категорично.

# 758
  • Мнения: 27
Д-р Анна Атанасова от Майчин дом Варна е груба, арогантна и некомпетентна. Не се доверявайте!

Много съжалявам, че сте останали с това впечатление Pensive
2020г. раждах при нея и останах много доволна и от отношение и от целия процес свързан с раждането. Да отбележа, че не съм се следяла при нея. Но ми я препоръчаха както лекари, така и мои приятелки. И не съжалявам, всичко мина като по вода и останах с едни хубави спомени от нея.

# 759
  • Мнения: 1 143
Има нова тема момичета.

https://bg-mam.ma/t/1407736

# 760
  • Мнения: 7
Д-р Анна Атанасова от Майчин дом Варна е груба, арогантна и некомпетентна. Не се доверявайте!
Разкажете малко повече кое ви кара да мислите така? Нагоре прочетохме десетки положителни мнения за д-р Атанасова и изведнъж вашето, че била некомпетентна, на база на никакви факти. Моля обяснете?

Общи условия

Активация на акаунт