Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 31 дек. 2018, 15:45 ч.

Майчин дом Варна - тема 11

• 17 494
  • 273
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
Здравейте,
Аз родих преди 20дни:
Нормалното раждане - 850лв
С епидутална - 1025лв
Секцио - 1250лв

Има црни на сайта им,  а ако се обадите на рецепцив или отидете на място ще ви обяснят подробно.

Аз започнах с нормално раждане и епудурална,  като се наложи спешно секцио. Цената беше 1250лв, в обикновена стая (2 легла) с 5 дни престой.

Отношението и грижите си заслужават всеки лев!

# 271
Аз също родих в Мд преди месец и съм много доволна от грижите и отношението. За мен е първо дете и не си представям как щях да се справя, ако лекарите ня бяха толкова разбрани и отзивчиви.

Започнах нормално раждане, но заради падащи тонове на бебето се наложи секцио, д-р Анна Атанасова беше моя лекар и съм много доволна.

Изключително впечатление ми направи д-р Христов, млад, любезен и отзивчив. Не знам дали е обсъждан в тази тема, но аз бих избрала него за в бъдеще, каквито и прегледи или манипулации да ми се налагат.

# 272
Някой да има инфо за Д-р Драганова (педиатър), дали се е върнала на работа или ще бъде чак октомври.

# 273
Аз питах на рецепция , казаха че я няма до края на септември и  че се надяват да се върне октомври , но не знаели и те .

Общи условия

Активация на акаунт