Майчин дом Варна - тема 11

  • 54 057
  • 760
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 63
Здравейте,
Аз родих преди 20дни:
Нормалното раждане - 850лв
С епидутална - 1025лв
Секцио - 1250лв

Има црни на сайта им,  а ако се обадите на рецепцив или отидете на място ще ви обяснят подробно.

Аз започнах с нормално раждане и епудурална,  като се наложи спешно секцио. Цената беше 1250лв, в обикновена стая (2 легла) с 5 дни престой.

Отношението и грижите си заслужават всеки лев!

# 271
  • Мнения: 955
Аз също родих в Мд преди месец и съм много доволна от грижите и отношението. За мен е първо дете и не си представям как щях да се справя, ако лекарите ня бяха толкова разбрани и отзивчиви.

Започнах нормално раждане, но заради падащи тонове на бебето се наложи секцио, д-р Анна Атанасова беше моя лекар и съм много доволна.

Изключително впечатление ми направи д-р Христов, млад, любезен и отзивчив. Не знам дали е обсъждан в тази тема, но аз бих избрала него за в бъдеще, каквито и прегледи или манипулации да ми се налагат.

# 272
  • Мнения: 896
Някой да има инфо за Д-р Драганова (педиатър), дали се е върнала на работа или ще бъде чак октомври.

# 273
  • Мнения: 958
Аз питах на рецепция , казаха че я няма до края на септември и  че се надяват да се върне октомври , но не знаели и те .

# 274
  • Мнения: 240
Изключително съм доволна от проследяването на бременността , раждането и престоят ми след това в Майчин дом !Обстановката те кара да забравиш ,че си в болница и се чувстваш максимално комфортно. Благодарна съм на д-р Максим Яков ( и екип ) и акушерката ,която следеше бременността ми - Аделина Колева ! Проявиха разбиране  относно всеки мой страх и притеснение ! Направиха страшната операция - секцио , възможно най -приятното преживяване ! Благодарна съм разбира се и на всички други акушерки ,сестри , доктори , които се грижеха за мен и бебо по време на престоя ни там ! За съжаление няма как да изредя всички по име , но всички бяха много мили ,отзивчиви и усмихнати ! Ако ви предстои раждане - препоръчвам Майчин
 дом , а относно кой лекар - вярвам ,че когото и да изберете ще получите адекватно отношение и грижи ,защото всички са изключителни професионалисти! Но от моя личен опит гласувам с ДВЕ ръце за д-р Максим Яков и акушерка Аделина Колева !

# 275
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 238
Момичета, ЖК в Майчин дом по ЗК или платено? Какво бяхте избрали и защо? Доволни ли сте?

# 276
  • Мнения: 2 721
2016та бях с платена ЖК. В пакета ти влизат всички излседвания БХС, 4Д-та. Със ЗК трябва да ги плащаш отделно. А като ги платиш ти излиза накрая същата сума като платената. Simple Smile

# 277
  • Мнения: 1 694
Мне, не излиза същата. Аз бях сега по ЗК и след доплащане на изследванията излиза грубо 80-100 лв по-малко. Също така зависи при кой лекар сте, някои не работят по ЗК

# 278
  • Мнения: 169
Здравейте, аз съм сега платена консултация, доколкото разбрах май няма по ЗК. Пакета е 615 лв. Аз платих само за изследване за отрицателен резус фактор. До сега друго не съм плащала , в осми месец съм- до сега три пъти са ми правили изследвания. Другия плюс е че не се плаща за болничен, а аз съм от началото на бременността в болнични.В пакета влиза 1 фетална морфология, лично аз ходих на 3 фетални морфологии при друг специалист. Има аг-та в града , които работят с направление и отделно вземат 40 лв за преглед и 40 лв за болничен, плюс изследвания излиза много повече ....

# 279
  • Мнения: 10 761
И по ЗК в Майчин дом не се плаща за болничен. Аз платих 350 лв за пакет по ЗК и 50 лв за фетална морфология. Това е, за друго не са ми искали пари до раждането. Това беше миналата година.

# 280
  • Мнения: 303
Платих 615 лева за пакет и нито стотинка повече, ще раждам другата седмица, имах 4 пъти изследвания, БХС в 13 г.с, две фетални морфологии, две 4д- та, следене на тонове всяка седмица след 35 г.с, реално всички тези неща излизат много по- скъпо, ако се плащат по отделно, така че мисля че това с платения пакет си е направо бонус!

# 281
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 238
БХС и феталните морфологии при кого ги правихте?
Платих 615 лева за пакет и нито стотинка повече, ще раждам другата седмица, имах 4 пъти изследвания, БХС в 13 г.с, две фетални морфологии, две 4д- та, следене на тонове всяка седмица след 35 г.с, реално всички тези неща излизат много по- скъпо, ако се плащат по отделно, така че мисля че това с платения пакет си е направо бонус!

# 282
  • Мнения: 2 721
Правят ги лекарите, който следят бременноста.

# 283
  • Мнения: 169
Аз се следя при д-р Сариев, но имах една фетална морфология,  която беше при д-р Станева, не прави всеки доктор фетална.

# 284
  • Мнения: 240
Момичета, ЖК в Майчин дом по ЗК или платено? Какво бяхте избрали и защо? Доволни ли сте?

Аз бях платено ,защото бях при д-р Максим Яков ,той не работи по ЗК и пакета ми беше 615лв , не съм платила и стотинка допълнително . Три пъти посещавах и спешен кабинет вечер при дежурен лекар , не са ми взели пари и за тези прегледи . Имах позната по ЗК беше и заплаща фетална морфология + диск ако искаше трябваше да си плати .

Общи условия

Активация на акаунт