Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 31 дек. 2018, 15:45 ч.

Майчин дом Варна - тема 11

• 31 847
  • 560
  •   1
Отговори
# 555
Здравейте на всички 😊
Отскоро живеем във Варна у се записах на ЖК при ак. Снежи Петкова, а бременността ми следи др. М. Яков.
Днес от сутринта се опитвам да се свържа със Снежи Петкова, но уви, без успех.. звънях в регистратура и ми казаха да продължавам да й звъня, просто по-настоятелно.. ама то по-настоятелно от 20 пъти за няколко часа не знам 🙈 дали някоя от вас има друг номер, на който мога да се свържа с нея? 😳

# 556
Здравейте на всички 😊
Отскоро живеем във Варна у се записах на ЖК при ак. Снежи Петкова, а бременността ми следи др. М. Яков.
Днес от сутринта се опитвам да се свържа със Снежи Петкова, но уви, без успех.. звънях в регистратура и ми казаха да продължавам да й звъня, просто по-настоятелно.. ама то по-настоятелно от 20 пъти за няколко часа не знам 🙈 дали някоя от вас има друг номер, на който мога да се свържа с нея? 😳
Със Снежи, обикновено, са трудни телефонните разговори 😄
Няма друг номер, продължавай, докато се свържеш, но може и да не е днес

# 557
Дам.. след като звънях цял ден почти и накрая реших пак да звънна на регистратурата се оказа, че днес я няма 😅 дано в понеделник имам по-голям късмет, че трябваше да напомня за издаване на болничен.

# 558
  • Варна
Както е казала pladi, наистина са трудни телефонните разговори с нея Grinning на мен също ми се е случвало да я търся доста пъти докато се свържа. Дано успееш днес!

# 559
Както е казала pladi, наистина са трудни телефонните разговори с нея Grinning на мен също ми се е случвало да я търся доста пъти докато се свържа. Дано успееш днес!
Днес успях от раз 😁 като компенсация за целодневното звънене в петък 😅

# 560
Момичета, кажете мнение за д-р Корновски за жк Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт