Астрология - 14 тема

  • 45 487
  • 744
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 256
Ако сте го прочели в поредната поп астро статия или сайт от този жанр, бих посъветвала повече да не четете там.

# 331
  • Мнения: 25
Ако сте го прочели в поредната поп астро статия или сайт от този жанр, бих посъветвала повече да не четете там.
Ако сте го прочели в поредната поп астро статия или сайт от този жанр, бих посъветвала повече да не четете там.

Не точно ! Опитвам се да си обясня необясними за мен неща . Мислите ли ,че в наталната карта на човек има индикатори ,които да указват такива вероятности ?

# 332
  • Мнения: 362
Здравейте ! Според вас наличието в началната карта на Плутон в 8 дом в скорпион индикатор ли е за ранна смърт ? Благодаря предварително на всички ,които ще ми отговорят  и се извинявам ,ако въпроса ми е глупав !Най вероятно и аспектите в наталната  карта са от значение - Плутон секстил със Слънце ,квадратура с Марс и с Сатурн .
Не е индикатор Плутон за никаква смърт. Това е сложен въпрос и не може да се отговори без карта, и се използва ичисляване на продължителността на живота.

# 333
  • Мнения: 3 118
А за айфон някакво приложение да препоръчате?
Има я и за iphone.
https://itunes.apple.com/us/app/astrological-charts-lite/id918924399
Ако искаш първо си инсталирай astrological charts light, тя е безплатна и ако ти харесва тогава си поръчай pro версията.

# 334
  • Мнения: 7 723
до неделя дано не се сбия с някой Laughing
Транзитни Мсрс, Луна и Уран върху натална Луна и опозиция  Уран
приближаване на Марс към Луната ме прави ужасно раздразнителна

Скрит текст:

Развръзката на моята драма се оказа на съвсем неочаквано място
5 седмици ходех на йога с индийски инструктор, мноооого, много ми харесваше
И от днес фитнесът е прекратил договорът с него 😥

# 335
  • Мнения: 362
до неделя дано не се сбия с някой Laughing
Транзитни Мсрс, Луна и Уран върху натална Луна и опозиция  Уран
приближаване на Марс към Луната ме прави ужасно раздразнителна

Скрит текст:

Развръзката на моята драма се оказа на съвсем неочаквано място
5 седмици ходех на йога с индийски инструктор, мноооого, много ми харесваше
И от днес фитнесът е прекратил договорът с него 😥
В тази карта, е по-голяма вероятността Сатурн да е свършил тази работа.Smirk

# 336
  • Мнения: 7 723
Ееееее ти пък, то си беше за кратко, както дошло, така си отишло Simple Smile

# 337
# 338
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Днес за последно в обозримо бъдеще цикълът Марс - Уран започва в Овен, в последния анаретен градус. Прави точен тригон към Слънцето ми, а със Слънцето на приятелка прави точен квадрат. При мен нищо впечатляващо, при нея пожар.

# 339
  • Мнения: 7 723
При мен опозиция натален Уран, спринцовка в мозъка, не е ли по- лесно да се гръмна

# 340
  • София
  • Мнения: 102
При мен Марс,Уран квадратират Слънце, управител на АC.
Пусках днес едни изследвания, при които неочаквано тестостеронът се оказа под долна граница. Чувствам, че нямам сили напоследък, отмених утрешната тренировка. Иначе на работа много се натоварвам психически понягока и днес час и нещо на обяд кръшнах да почета (за тренировки, мобилност и т.н. една книга, сега се усетих че Марс има пръст Wink ) в кафе за разтоварване.
Отделно имам Сатурн квадрат Сатурн и на скоро мина през южен възел, трябва драстична промяна, неизбежно е, само че още не виждам стъпките, само усещам огромната нужда.

Последна редакция: чт, 14 фев 2019, 02:47 от Sycamore

# 341
  • Мнения: 1 852
Здравейте! Последните месеци при мен се случват много странни неща и както и да си гледам картата - отговор нямам. Във връзка с това може ли тук или на ЛС, ако има потребител, който има желание да ми помогне, да задам хорарен въпрос? Много благодаря!

# 342
  • SF
  • Мнения: 21 093
Задай го тук и няколко човека ще се включат с отговори.

# 343
  • Мнения: 1 852
Въпросът ми е: ще бъда ли отново с човека, който обичам? (гр.София/17.02.19/21:01)

# 344

Общи условия

Активация на акаунт