Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 ян. 2019, 13:59 ч.

Красота в кухнята: Мъфини със сьомга

• 4 704
  • 11
  •   1
Отговори
Рецепта за мъфини със сьомга. Тези солени мъфини са изкусително вкусни, освен че са и много полезни.

Необходими продукти за 6 мъфина:
3 стръка пресен лук
4 сушени на слънце домата
50 г пушена сьомга
6 яйца
6–7 стръка копър
сол и черен пипер на вкус
кокосово масло за намазняване на формите за мъфин

Останалите епизоди от поредицата гледайте ТУК.

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 19:37 от russev

# 1
Сигурни ли сте, че това са всички продукти? Дали не е пропуснато брашното?

# 2
  • София
Сигурни ли сте, че това са всички продукти? Дали не е пропуснато брашното?
Абе, брашно сега, важното е да е "озъбено-усмихнато-красива" в кухнята. Joy Joy Joy

Ей така, като ми го налагат, никога няма да погледна какво готвят.

# 3
Аз също не отварям линковете им. Не си падам по толкова красивото готвене. Ако в темата имаше снимка вероятно бих им генерирала лек трафик, но не и сега.

# 4
  • София
Това просто са мини омлетчета във форми за мъфини.

# 5
Да, продуктите са като за омлети.

# 6
и нужно ли е за всяка рецепта отделна тема....така като гледам булката как реже, май няма голям опит в кухнята. иначе омлетите са добра класика.

# 7
Ситно нарязан лук. Ситно?

# 8
  • СОФИЯ
И тази рецепта ми допада много.
Не ви разбирам момичета....защото подхождате непрекъснато негативно и критикувате?!
На който не му харесва, да не гледа!

# 9
  • София
Не ви разбирам момичета....защото подхождате непрекъснато негативно и критикувате?!
Защото някой си е платил и е решил,че може да ни показва наши/ваши рецепти, взети от тукашни теми или блогове, които хората правят и знаят отдавна.А освен това, не пуска рецептите в една тема или в раздел любими, както е задължително за обикновения потребител,(уж да не се товари форума), а за всяко нещо се пуска нова тема(сигурно рекламните,платените, не товарят форума, колкото тези на обикновените потребители... Joy Joy Joy

# 10
  • СОФИЯ
Защото някой си е платил и е решил,че може да ни показва наши/ваши рецепти, взети от тукашни теми или блогове, които хората правят и знаят отдавна.А освен това, не пуска рецептите в една тема или в раздел любими, както е задължително за обикновения потребител,(уж да не се товари форума), а за всяко нещо се пуска нова тема(сигурно рекламните,платените, не товарят форума, колкото тези на обикновените потребители... Joy Joy Joy
Ми щом модераторите са решили да е така, значи, ще е така.
Не виждам защо от всичко трябва да се правят спорове и да се пускат заядливи коментари.
Аз не знаех тези рецепти и със сигурност не съм само аз......
За мен е полезно и интересно.
"Тукашните готварските корифеи" щом това ги дразни да сменят мястото на четене и гледане.....

# 11
Е, ако тукашните готварски корифеи те дразнят, може би е добре да последваш съвета си и да смениш мястото за изява,

Общи условия

Активация на акаунт